MENU
plakat 1

plakat 2

plakat 3

plakat 4

Konferencja zamykająca trzecią edycję studiów podyplomowych "Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej"

28 czerwca br. uczestnicy studiów podyplomowych „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej” zaprezentowali efekty rocznej edukacji w murach ASzWoj. Podczas III Krajowej Konferencji Naukowej z cyklu: Przedsiębiorstwa przyszłości polskiego przemysłu obronnego, zatytułowanej „Strategie biznesowe, domenowe i funkcjonalne przedsiębiorstw zbrojeniowych i uwarunkowania ich budowania” słuchacze przedstawili propozycje rozwoju przedsiębiorstw zbrojeniowych w ujęciu ogólnym i funkcjonalnym oraz zdefiniowali obszary problemowe.

Podjęta przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia inicjatywa integracji środowiska naukowego i biznesowego w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej zyskała uznanie Biura Bezpieczeństwa Narodowego, które objęło konferencję patronatem honorowym.

Partnerem biznesowym konferencji była firma Amazon, która jest zainteresowana wspieraniem oferty edukacyjnej Akademii swoim doświadczeniem eksperckim w zakresie zarządzania i logistyki.

Należy podkreślić, że studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej” to platforma wymiany doświadczeń, która cieszy się bardzo dużą popularnością w środowisku branżowym. W trzeciej edycji studiów wzięło udział 27 osób, które reprezentowały 15 firm. W sumie, w dotychczasowych edycjach, uczestniczyło ok. 70 osób z blisko 35 przedsiębiorstw oraz resortu obrony narodowej.

Zaprezentowane podczas konferencji tematy wkrótce zostaną opublikowane przez Wydawnictwo ASzWoj.

Zapraszamy zainteresowanych studiami podyplomowymi do odwiedzenia strony: http://www.akademia.mil.pl/kandydaci-studia-podyplomowe/detail,nID,1870

dr Aneta Nowakowska-Krystman


wróć