MENU
plakat 1

plakat 2

plakat 3

plakat 4
24sty

Wizyta Lotniczego Koła Naukowego w Centrum Operacji Powietrznych - Dowództwa Komponentu Powietrznego w Warszawie

W dniu 22 stycznia 2020 r. grupa studentów, członków i sympatyków Lotniczego Koła Naukowego Akademii Sztuki Wojennej wzięła udział w kolejnej podróży studyjnej.

20sty

Konkurs dla pasjonatów lotnictwa - wygraj udział w programie rozwojowym EUROCONTROL!

Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC) organizuje konkurs dla studentów, którzy swoją ścieżkę kariery zawodowej wiążą z lotnictwem cywilnym.

16sty

Akademickie "Pacta Conventa" na rok akademicki 2019/2020

10 stycznia 2020 roku władze ASzWoj, reprezentowane przez prorektora ds. studenckich prof. dr. hab. Jarosława Gryza, przekazały studentom "Academici Pacta Conventa" – Informator o ponadprogramowych kierunkach rozwoju studentów, z której studenci ASzWoj mogą korzystać w roku akademickim...

23gru

Wydziałowe spotkanie opłatkowe

20 grudnia 2019 roku na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj przedstawiciele władz Akademii oraz poszczególnych Wydziałów, kadra naukowo-dydaktyczna, pracownicy i studenci WZiD uczestniczyli w uroczystym spotkaniu opłatkowym.

20gru

Uroczyste zakończenie trzeciej edycji Studiów Podyplomowych "Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim"

W dniu 18 grudnia 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie trzeciej edycji studiów podyplomowych „Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim”.

18gru

Unikatowe stanowisko wirtualnej rzeczywistości Mini-CAVE w Akademii Sztuki Wojennej

10 grudnia nastąpił odbiór urządzenia badawczego Mini-CAVE (cave automatic virtual environment), które jest jednym z najbardziej immersyjnych środowisk wirtualnych.

13gru

Absolwentka WZiD ASzWoj wśród laureatów konkursu im. Mariana Rejewskiego

 prestiżowego konkursu znalazła się absolwentka Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

13gru

TopYoung 100: Sukces studentów WZiD ASzWoj

Przedstawiciele najlepszych projektów, realizowanych w ramach programu TopYoung100, uczestniczyli w Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2019, organizowanej przez firmę Eurologistics. Wśród przedstawicieli młodego pokolenia znaleźli się studenci Wydziału Zarządzania i Dowodzenia...

13gru

Otwarcie Laboratorium Bezzałogowych Systemów Powietrznych w IZLC

12 grudnia 2019 roku w Instytucie Zarządzania Lotnictwem Cywilnym, w budynku 22 sali 025, swoją działalność rozpoczęło Laboratorium Bezzałogowych Systemów Powietrznych.

12gru

Nowy projekt Lotniczego Koła Naukowego - "Aerorozmowy"

11 grudnia 2019 roku odbyło się pierwsze otwarte spotkanie z cyklu Aerorozmowy, zorganizowane przez Lotnicze Koło Naukowe Akademii Sztuki Wojennej (LKN ASzWoj).

09gru

Ocena pozytywna dla kierunku "Zarządzanie i Dowodzenie"

28 listopada br. weszła w życie Uchwała Nr 865/2019 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w sprawie oceny programowej na kierunku zarządzanie i dowodzenie prowadzonym na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

06gru

Seminarium naukowe "Kobiety w lotnictwie"

W dniu 05.03.2020r. zapraszamy na seminarium naukowe pt.: "Kobiety w lotnictwie". Seminarium odbędzie się w sali 211 bud. 56.