MENU
plakat 1

plakat 2
20lis

Studenci WZiD z wizytą w CSAIU

W dniu 6 listopada 2019 roku studenci II roku studiów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w ramach przedmiotu „dowodzenie” uczestniczyli, wraz z wykładowcą mjr. dr. hab. Piotrem Maślochem, w zajęciach poligonowych w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia.

19lis

Spotkanie w ramach Otwartego Uniwersytetu Lotniczego

W dniu 14 października 2019 r. w murach Akademii Sztuki Wojennej, odbyło się pierwsze w tym roku akademickim, spotkanie w ramach Otwartego Uniwersytetu Lotniczego organizowanego przez Lotnicze Koło Naukowe ASzWoj. Celem tego przedsięwzięcia jest zapoznanie studentów z zadaniami i...

19lis

"Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w sektorze obronnym" - zaproszenie na warsztaty

22 listopada br. o godz. 12.15 w Instytucie Zarządzania (budynek 22, sala 011), odbędą się otwarte warsztaty "Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w sektorze obronnym". Warsztaty prowadzić będzie p. dr Jakub Syta.

18lis

Wielowymiarowość współczesnej logistyki 2019 - relacja z konferencji

W murach Akademii Sztuki Wojennej, w dniach 14-15 listopada 2019 r.,  odbyła się cykliczna konferencja naukowa pt. „Wielowymiarowość współczesnej logistyki. Transport w systemie gospodarczo-obronnym Rzeczpospolitej Polskiej”.

12lis

Sympozjum naukowe - Logistyka służb mundurowych

28 listopada 2019 r. w Akademii Sztuki Wojennej odbędzie się sympozjum naukowe pt. "Logistyka służb mundurowych"

31paź

"Innowacyjny model pomocy awatar opiekuna osoby starszej" - umowa partnerska podpisana

W dniu 29 października 2019 r., w związku z przyznaniem dotacji ze środków UE na realizację projektu pt. „Innowacyjny model pomocy awatar opiekuna osoby starszej”, odbyło się uroczyste podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy podmiotami realizującymi projekt. Jego liderem jest Akademia...

30paź

"Przedsiębiorstwa Przyszłości Polskiego Przemysłu Obronnego"

W dniach 25-26 października br. w Warszawie odbyła się czwarta edycja konferencji naukowo-przemysłowej pt. „Przedsiębiorstwa Przyszłości Polskiego Przemysłu Obronnego”. W ramach tegorocznego spotkania po raz pierwszy przeprowadzone zostały warsztaty z zakresu negocjacji w sektorze...

29paź

Naukowcy z Instytutu Zarządzania na XIV Międzynarodowej Konferencji Naukowej na Łotwie

W dniach 11-12 października 2019 r. na Łotwie odbyła się 14 edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "SOCIAL SCIENCES FOR REGIONAL DEVELOPMENT 2019" organizowanej przez Instytut Nauk Humanistycznych i Społecznych Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Daugavpils. W Konferencji...

25paź

Podróż studyjna Lotniczego Koła Naukowego do 32 BLT

W dniu 24 października 2019 r. grupa studentów, członków i sympatyków Lotniczego Koła Naukowego Akademii Sztuki Wojennej uczestniczyła w podróży studyjnej do 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku.

25paź

INAUGURACJA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

W Akademii Sztuki Wojennej, 19 października 2019 r., odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku akademickiego na niestacjonarnych studiach podyplomowych.

23paź

NAŠE MORE 2019 z udziałem naukowca z Instytutu Logistyki

W dniach 17-18.10.2019 r. na Uniwersytecie w Dubrowniku (Chorwacja) odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt.: Maritime Science & Technology NAŠE MORE 2019.

04paź

Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz na studia podyplomowe przedłużona do 31 października 2019!

Wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów w murach ASzWoj zachęcamy do odwiedzenia zakładki „KANDYDAT” (http://www.akademia.mil.pl/kandydat).