MENU
plakat 1

plakat 2

plakat 3

plakat 4

Organizacja kształcenia na odległość w związku z zagrożeniem COVID-19

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, na podstawie rozporządzeń Ministra Obrony Narodowej z 11 marca 2020 r. oraz 24 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni wojskowych nadzorowanych przez Ministra Obrony Narodowej, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych studentów i słuchaczy, od 12 marca do 10 kwietnia br. zawieszona zostaje działalność dydaktyczna w Akademii Sztuki Wojennej z wyłączeniem kształcenia na odległość.

Realizacja zajęć przez studentów Akademii Sztuki Wojennej będzie miała charakter zdalny.

Prosimy o monitorowanie strony internetowej naszej uczelni (www.akademia.mil.pl), na której będą pojawiały się aktualne informacje.

UWAGA WYKŁADOWCY!

Wszystkich wykładowców zainteresowanych realizacją zajęć w formie zdalnej na Platformie ILIAS, prosimy o kontakt z Wydziałem Kształcenia na Odległość:

lub bezpośrednio z Administratorami Platformy ILIAS:

 

Wykładowców, zainteresowanych stworzeniem obszaru na Platformie, prosimy o przesłanie wypełnionej "tabeli klasyfikującej zdalny obszar" (link do pobrania pliku: https://drive.google.com/drive/folders/1fMEqkxUEP7GbUR-U_tkhgItnm6b1Hvr3?usp=sharing ) oraz materiałów edukacyjnych.

W okresie zawieszenia funkcjonowania uczelni naszym zadaniem będzie umieszczanie na Państwa prośbę materiałów (*.doc, *.pdf, *.ppt, ...) w odpowiednich obszarach oraz pomoc i wsparcie w samodzielnemu dodawaniu plików, gdyż nadamy Państwu niezbędne do tego uprawnienia.

Ze względu na ograniczenie bezpośredniego kontaktowania się, jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas konsultacji online od poniedziałku do niedzieli w godz. 6-24.


wróć