MENU
plakat 1

plakat 2

plakat 3

plakat 4
18sty

Panel szkoleniowy z zakresu przywództwa wojskowego w procesie decyzyjnym

W dniach 13-17.01.2020 r. słuchacze Wyższego Kursu Operacyjno-Strategicznego uczestniczyli w zajęciach panelowych zakresu przywództwa wojskowego w procesie decyzyjnym

18sty

POWIETRZNA TARCZA-20

W dniach 13-24 stycznia kadra Katedry Sił Powietrznych i Obrony Powietrznej Wydziału Wojskowego prowadzi dwutygodniowe ćwiczenie dowódczo-sztabowe pod kryptonimem POWIETRZNA TARCZA-20

14sty

TWIERDZA-20: START ĆWICZENIA

13 stycznia 2020 roku, na Wydziale Wojskowym Akademii Sztuki Wojennej rozpoczęło się ćwiczenie studyjne pod kryptonimem TWIERDZA-20.

30wrz

Informacje organizacyjne - studia i kursy dla żołnierzy w roku akademickim 2019/2020 - WWoj

Ogłoszenia informacyjne dla oficerów zakwalifikowanych na studia i kursy w roku akademickim 2019/2020 w Akademii Sztuki Wojennej - Wydział Wojskowy.

03paź

Ocena wyróżniająca dla kierunku "Obronność"

21 czerwca br. weszła w życie uchwała Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w sprawie oceny programowej na kierunku obronność realizowanego na Wydziale Wojskowym ASzWoj.

16sty

III Seminarium Naukowe Organizacji Studenckiej "Pogranicznik"

14 stycznia br. na Wydziale Wojskowym przy udziale uczniów „klas mundurowych” z Zespołu Szkół Zawodowych w Górze Kalwarii oraz Organizacji Proobronnej „AMOR-PATRIA” odbyło się III otwarte seminarium naukowe nt.: „Ochrona granicy państwowej wobec współczesnych wyzwań i...

23gru

Panel szkoleniowy z zakresu zastosowania innowacyjnych metod projektowania operacji z użyciem sił zbrojnych

W dniach 09-17.12 br. zrealizowano panel szkoleniowy z zakresu zastosowania innowacyjnych metod projektowania operacji z użyciem sił zbrojnych.

16gru

IV spotkanie StratCom FORUM Akademii Sztuki Wojennej

17 grudnia br. o godzinie 10.00 odbędzie się IV spotkanie StratCom FORUM Akademii Sztuki Wojennej.

26lis

"Hybrid Warfare" - relacja z seminarium

W Akademii Sztuki Wojennej, 21 listopada 2019 r., odbyło się Międzynarodowe Seminarium Naukowe z cyklu wojna hybrydowa. Przedsięwzięcie zorganizowano wspólnie z Swedish Defence University.

20lis

"Sztuka Wojenna we współczesnych wojnach i konfliktach zbrojnych" - relacja z konferencji

W Akademii Sztuki Wojennej, 14 listopada 2019 r., odbyła się I Konferencja Naukowa z nowego cyklu Sztuka Wojenna we współczesnych wojnach i konfliktach zbrojnych.

05lis

Cykl wykładów prof. Milana Vego dla słuchaczy WKOS

W dniach od 4 do 15 listopada 2019 r. już po raz trzeci Instytut Sztuki Operacyjnej i Taktyki Wydziału Wojskowego Akademii Sztuki Wojennej gości prof. Milana Vego –  wykładowcę US Naval War Colledge.

04lis

Podróż studyjna "Pogranicznika" - MORSKA GRANICA 2019

W dniach 28-31 października 2019 roku studenci Akademii Sztuki Wojennej należący do Organizacji Studenckiej „Pogranicznik” działającej przy Wydziale Wojskowym uczestniczyli w podróży studyjnej do Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku oraz do Centrum Szkolenia Straży Granicznej...