MENU
plakat 1

plakat 2

plakat 3

plakat 4
25mar

Komunikat Rektora-Komendanta ASzWoj z dnia 25 marca 2020 roku w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni

Na podstawie rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z 24 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni wojskowych (…) zawieszenie kształcenia w Akademii zostaje przedłużone do 10 kwietnia. Prowadzenie zajęć będzie kontynuowane w ramach kształcenia na...

12mar

Komunikat Rektora-Komendanta ASzWoj z dnia 12 marca 2020 roku w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni

Na podstawie rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni wojskowych nadzorowanych przez Ministra Obrony Narodowej z powodu zapobiegania zakażeniu wirusem SARS-CoV-2, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych studentów i...

24mar

Odwołanie seminarium Instytutu Podstaw Bezpieczeństwa

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju planowane na dzień 30 marca 2020 roku seminarium Instytutu Podstaw Bezpieczeństwa nt. „Negocjacje w sytuacjach kryzysowych” zostaje odwołane.

24mar

Komunikat Dziekana Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego z 24 marca 2020 roku

Z uwagi na potrzebę zapewnienia właściwej jakości kształcenia, kontroli obecności studentów oraz prowadzonych zajęć z dniem 26 marca 2020 roku w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego wprowadza się nauczanie zdalne z wykorzystaniem platformy ILIAS (ilias.akademia.mil.pl). 

12mar

AKTUALIZACJA: Komunikat Dziekana WBN z 12 marca 2020 roku w sprawie działalności dydaktycznej Wydziału

Kolegium Dziekańskie od 12 marca 2020 roku wprowadza działalność dydaktyczną opartą na formie nauczania zdalnego oraz wszelkich dostępnych technikach elektronicznych wraz z wykorzystaniem e-learningu w ramach platformy ILAS (ilias.akademia.mil.pl) na wszystkich kierunkach studiów...

11mar

Odwołanie seminarium naukowego INSTYTUCJONALNO-ORGANIZACYJNE ASPEKTY ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA ZGROMADZEŃ PUBLICZNYCH I IMPREZ MASOWYCH

W związku z ograniczeniem ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa seminarium naukowe INSTYTUCJONALNO-ORGANIZACYJNE ASPEKTY ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA ZGROMADZEŃ PUBLICZNYCH I IMPREZ MASOWYCH planowane na dzień 26 marca 2020 roku zostaje odwołane.

 

10mar

Instytucje bezpieczeństwa państwa w obliczu zagrożeń - relacja z konferencji

W murach Akademii Sztuki Wojennej, w dniach 3-4 marca 2020 roku, odbyła się konferencja naukowa pt. Instytucje bezpieczeństwa państwa w obliczu zagrożeń.

09mar

Implikacje ustawy o działaniach antyterrorystycznych. Obywatelskie działania w świetle rekomendacji CPT ABW - relacja z seminarium

Na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego, 05 marca 2020 roku odbyło się seminarium naukowe pt. „Implikacje ustawy o działaniach antyterrorystycznych. Obywatelskie działania w świetle rekomendacji CPT ABW”.

06mar

SEMINARIUM NAUKOWE Żołnierze Wyklęci - Żołnierze Niezłomni. W nierównej walce z terrorem.

Instytut Podstaw Bezpieczeństwa Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego zaprasza w dniu 8 kwietnia 2020 roku o godz. 10.00 do Biblioteki ASzWoj, sala 30 na seminarium naukowe pt.: Żołnierze Wyklęci – Żołnierze Niezłomni. W nierównej walce z terrorem.

02mar

Projekt PRAKTYCZNY NARODOWY

Z inicjatywy przedstawicieli Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej oraz Organizacji Studenckiej Pogranicznik odbędzie się kontynuacja projektu skierowanego do studentów Akademii pod nazwą „Praktyczny Narodowy”.

01mar

Spotkania informacyjne programu Erasmus+

Zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące rekrutacji na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+!

27lut

Seminarium Instytutu Podstaw Bezpieczeństwa

Katedra Edukacji dla Bezpieczeństwa Instytutu Podstaw Bezpieczeństwa Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej mają zaszczyt zaprosić na seminarium naukowe ,,Negocjacje w sytuacjach kryzysowych "