MENU
plakat 1

plakat 2

plakat 3

plakat 4

IX edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Logistyka a Bezpieczeństwo”

Konferencja Logistyka a Bezpieczeństwo jest 2-dniowym przedsięwzięciem realizowanym od 2009 roku w ramach cyklu spotkań skierowanych do studentów wszystkich typów uczelni, zainteresowanych zagadnieniami szeroko pojętej logistyki.

Pierwszy dzień Konferencji utrzymany jest w ściśle naukowym charakterze. Przedstawiciele kół naukowych oraz prelegenci z firm wspierających Konferencję prezentują wybrane przez siebie zagadnienia odnoszące się do przewodniego tematu spotkania. Studenci z całej Polski rywalizują w konkursie na najlepsze referaty i wystąpienia. Nadesłane wcześniej prace są oceniane przez powołaną Komisję Konkursową, w skład której wchodzą pracownicy naukowi Akademii oraz zaproszeni goście. Najlepsze prace zakwalifikowane zostają do zaprezentowania uczestnikom spotkania. Drugiego dnia Konferencji organizujemy wyjazd studyjny, który ma na celu przybliżenie studentom praktycznego wymiaru logistyki zarówno cywilnej, jak i wojskowej.

Tematem tegorocznej edycji jest „Wykorzystanie nowoczesnych technologii w logistyce XXI w. – możliwości i zagrożenia”. Tematyka ma na celu dostrzeżenie rozwoju logistyki XXI w. oraz jego konsekwencji. Ponadto studenci podejmą dyskusję na temat opłacalności oraz bezpieczeństwa wykorzystywania nowych technologii w branży TSL. 

W tym roku każdy zakwalifikowany referat ma szanse na publikację w monografii pokonferencyjnej.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie KNSL: http://www.knsl.eu/ oraz fanpage’u organizacji: https://www.facebook.com/ASZWOJ.KNSL/.

Do zobaczenia już wkrótce!
Zespół KNSL