MENU
plakat 1

plakat 2

plakat 3

plakat 4

Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego WBN

PRZEWODNICZĄCA WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZADU STUDENCKIEGO WBN ASZWOJ – MARTA ADAMCZEWSKA

Studentka 2 roku studiów magisterskich na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Od pierwszego roku studiów zaangażowana w pracę na rzecz społeczności akademickiej, a od 2016 roku związana z Samorządem Studentów. Lubiąca nowe wyzwania i czynnie uczestnicząca w organizacji przedsięwzięć akademickich. Przede wszystkim jednak starająca się pomagać studentom, więc kilka tysięcy kroków po korytarzach Wydziału to jej dzienna norma. Prywatnie od 2014 roku w Związku Strzeleckim „Strzelec”, gdzie prowadzi własną jednostkę oraz odpowiada za promocję w mediach społecznościowych. Żołnierz rezerwy, aktywny członek fundacji i stowarzyszeń w tym: Odyssey of the Mind Polska, SRWO, KBŻWPD „Czerwone Berety”. Jej zamiłowania to sztuki walki, fantastyka oraz muzyka rockowa.

tel. +48 723 135 632
e-mail: wrss.wbn@akademia.mil.pl / adamczewska_marta@wp.pl

 

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZADU STUDENCKIEGO WBN ASZWOJ – MAGDALENA OWSIANKA

Studentka 2 rok studiów licencjackich na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.  Od pierwszych chwil na uczelni zaangażowana w życie studenckiego społeczeństwa. Lubi nowe wyzwania, nieszablonowo patrzy na  świat. Swoje pokłady energii czerpie z rozmów z ludźmi oraz dobrych żartów i pysznej owsianki.

tel. +48 798 234 529

SEKRETARZ WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZADU STUDENCKIEGO WBN ASZWOJ – ALEKSANDRA BUDZYŃSKA

Studentka 2 roku studiów licencjackich na kierunku bezpieczeństwo międzynarodowe i dyplomację. Swoją przygodę z samorządem na studiach dopiero rozpoczynam zaczynam, ale jestem otwarta oraz gotowa na nowe wyzwania. Jestem również osobą miłą oraz chętnie niosącą pomoc.

tel. +48 570 081 313

CZŁONKOWIE WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZADU STUDENCKIEGO WBN ASZWOJ:

MONIKA CHOŁUJ

Studentka 3 roku studiów licencjackich na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Nie lubi spędzać dużo czasu w jednym miejscu, dlatego jej wielką pasją są podróże, zwłaszcza te zagraniczne. Jest osobą towarzyską i pozytywnie nastawioną do życia. Interesuje się literaturą polską, ale również i zagraniczna. Wolny czas lubi spędzać w gronie przyjaciół.

tel. +48 519 561 489

JULIA HELENIAK

Studentka 3 roku na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Posiada szeroki wachlarz zainteresowań: służby mundurowe, podróże oraz sport, to jedne z nich. Uczestniczka programu Erasmus+. Na co dzień pracuje w dziale HR, w agencji pośrednictwa pracy, gdzie rozwija swoje zdolności interpersonalne. Osobowość przebojowa, niebojąca się wszelakich wyzwań. Można śmiało stwierdzić, że współpraca i relacje społeczne są jej czynnikiem napędowym, dającym energie do działania, a jej zasoby będzie realizowała aktywnie podczas pierwszej kadencji w WRSS.

tel. +48 516 284 275

IWONA KĘPA

Studentka 3 roku studiów licencjackich na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Od pierwszego roku studiów zaangażowana w pracę na rzecz społeczności akademickiej. Pracę w Samorządzie Studentów rozpoczęła jako Koordynator ds. współpracy z kołami naukowymi i organizacjami studenckimi WBN. W ubiegłym roku pełniła funkcje Sekretarza Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WBN. Znakomicie sprawdza się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Ważna jest dla niej aktywizacja młodych ludzi oraz pokazywanie, dlaczego warto działać w środowisku akademickim. Swoim zapałem i energią nie jedną osobę zachęciła do pogłębienia swojej relacji z Akademią. Wolny czas najchętniej spędza w gronie najbliższych oraz uczestnicząc w akcjach edukacyjno-charytatywnych, których jest propagatorką. Lubi stawiać nowe cele i wyzwania pozwalające poszerzać własne horyzonty, dlatego uwielbia wszelkie zmiany i podróże.

tel. +48 663 532 175

JANUSZ MARSZALIK

Student 1 roku studiów magisterskich na kierunku bezpieczeństwo międzynarodowe i dyplomacja.  Członek WRSS od dwóch lat działający aktywnie dla całego ogółu studentów. Wielokrotnie nagradzany za zaangażowanie w rozwój społeczności studentów warszawskich w ramach Porozumienia Uczelni Warszawskich. Od początku studiów aktywny w niesieniu pomocy studentom programu Erasmus+ jako mentor oraz prezes organizacji International Student Network. Parlamentarzysta w grupie zadaniowej ds. współpracy międzynarodowej International Officer’s Group w Parlamencie Studentów Rzeczpospolitej Polskiej. Absolwent szeregu studiów w ramach programu Erasmus+ oraz projektów międzynarodowych. Prywatnie wizjoner,  podróżnik i YouTuber.

tel. +48 791 230 299

MATEUSZ ROJEK

Student kierunków bezpieczeństwo narodowe i zarządzania i dowodzenia II stopnia, absolwent Akademii Sztuki Wojennej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Mentor w International Student Network, w ramach programu Erasmus+ student Estonian Academy of Security Sciences w Tallinie, obecnie Matej Bel University w Bystrzycy Bańskiej. Żołnierz rezerwy, wieloletni strzelec, dowódca Jednostki Strzeleckiej. Biega, chodzi po górach, wspina się, skacze, interesuje się geopolityką, wojskowością, historią i światem.

tel. +48 601 636 283

MATEUSZ SAWCZUK

Student 3 roku studiów licencjackich na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Od najmłodszych lat  chętny do niesienia pomocy innym. Ma spokojny charakter oraz miłą aparycję. Interesuje się przede wszystkim piłką ręczną oraz e-sportem. Zwraca niezwykłą uwagę na szczerość i rzetelność. Jako członek WRSS chciałby przede wszystkim pomagać studentom pierwszego roku odnaleźć się w nowym środowisku!

tel. +48 881 752 819

MATEUSZ WERESZCZAK

Student 3 roku studiów licencjackich na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Energiczność, gadatliwość oraz chęć niesienia pomocy innym są elementami podsumowywującymi jego osobowość.  Duża liczba zainteresowań skutecznie wypełnia życie. Jest osobą, której bez obawy można powierzyć zrealizowanie konkretnego celu z pewnością jego stuprocentowego wykonania.

tel. +48 602 788 666