MENU

Przedstawiciele Samorządu Studenckiego ASzWoj

Masz pytanie? Problem? Napisz do nas, chętnie pomożemy!
samorzadaszwoj@gmail.com

 

UCZELNIANA RADA SAMORZĄDU STUDENCKIEGO AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ

 

 

PRZEWODNICZĄCY UCZELNIANEJ RADY SAMORZĄDU STUDENCKIEGO – ROBERT MIKOŁAJ CZAJKOWSKI

Student I roku studiów magisterskich na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego. Od pierwszego roku studiów zaangażowany w pracę na rzecz społeczności akademickiej, a od 4 lat związany z Samorządem Studentów. Wymagający od siebie i od innych, lubiący nowe wyzwania, Samorząd to jego pasja.

Tel.: 668 636 291

e-mail: przewodniczacy.urss@akademia.mil.pl

 

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO URSS – ZUZANNA FLORCZAK

Studentka I roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie i Dowodzenie. Do Samorządu dołączyła w czerwcu 2017r. Rok później objęła stanowisko Przewodniczącej WRSS WZiD. Od października tego roku, mierzy się z wyzwaniem jakim jest dla niej pełnienie funkcji zastępcy przewodniczącego URSS ASzWoj.

Tel.: 606 605 031

e-mail: urss.aszwoj@akademia.mil.pl

 

FINANSISTA URSS – PAULINA NOWAK

Studentka II roku studiów magisterskich na kierunku Administracja. Od 2017 roku związana z Samorządem Studentów. Przez pierwszy rok swojej kadencji pełniła funkcję Rzecznika Prasowego URSS ASzWoj. Następnie w październiku 2018 roku objęła stanowisko Finansisty URSS ASzWoj. W tym roku rozpoczęła swoją drugą kadencję w Samorządzie. Jest osobą ambitną, dążącą do wyznaczonego sobie celu. Zaangażowana w pomoc dla studentów. Lubiąca nowe wyzwania, jakie stawiane są przed nią każdego dnia, przede wszystkim te związane z Samorządem.

Tel.: 607 703 568

e-mail: urss.aszwoj@akademia.mil.pl

 

SEKRETARZ URSS – MONIKA SKWAREK

Studentka III roku studiów licencjackich na kierunku Lotnictwo. Od pierwszego roku studiów zaangażowana aktywnie w życie Samorządu. Osoba ambitna, odpowiedzialna i lubiąca nowe wyzwania. Dzięki pracy w Samorządzie zdobywa wiele doświadczeń, a także poznaje zasady funkcjonowania innych samorządów.

Tel.: 515 849 686

e-mail: urss.aszwoj@akademia.mil.pl

 

RZECZNIK PRASOWY URSS – ALEKSANDRA STASIAK

Studentka III roku studiów licencjackich na kierunku Logistyka. Od pierwszego roku starosta kierunku, od drugiego członkini Samorządu. Obecnie ma przyjemność zajmować stanowisko Rzecznika Prasowego Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego ASzWoj.

Tel.: 508 735 656

e-mail: urss.aszwoj@akademia.mil.pl

 

KOORDNATOR DS. WSPÓŁPRACY Z KOŁAMI NAUKOWYMI I ORGANIZACJAMI STUDENCKIMI – KAMIL PIETRZAK

Student I roku studiów magisterskich na kierunku Obronność na Wydziale Wojskowym. Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, gdzie ukończył kierunek Kryminologia. Od pierwszego roku studiów zaangażowany w pracę na rzecz społeczności akademickiej, a od 2016 roku związany z Samorządem Studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Rozpoczynając studia na Akademii, swoją energią postanowił wesprzeć także Samorząd Studencki ASzWoj. Codziennie stawia przed sobą nowe wyzwania. Przede wszystkim jednak stara się pomagać studentom, wspierając ich i służąc dobrą radą.

Tel. 693 927 018

e-mail: urss.aszwoj@akademia.mil.pl

 

WYDZIAŁOWE RADY SAMORZĄDU STUDENCKIEGO AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ

 

PRZEWODNICZĄCA WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZĄDU STUDENCKIEGO WYDZIAŁU BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO – MARTA ADAMCZEWSKA

Studentka II roku studiów magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Od pierwszego roku studiów zaangażowana w pracę na rzecz społeczności akademickiej, a od 2016 roku związana z Samorządem Studentów. Lubiąca nowe wyzwania i czynnie uczestnicząca w organizacji przedsięwzięć akademickich. Przede wszystkim jednak starająca się pomagać studentom, więc kilka tysięcy kroków po korytarzach Wydziału to jej dzienna norma. Prywatnie od 2014 roku w Związku Strzeleckim „Strzelec”, gdzie prowadzi własną jednostkę oraz odpowiada za promocję w mediach społecznościowych. Aktywny członek fundacji i stowarzyszeń w tym: Odyssey of the Mind Polska, PCK, WOPR, SRWO, KBŻWPD „Czerwone Berety”. Jej zamiłowania to sztuki walki, fantastyka oraz muzyka rockowa.

Tel.: 723 135 632

e-mail:

 

 

PRZEWODNICZĄCY WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZĄDU STUDENCKIEGO WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA – SZYMON KOWALIK

Student I roku studiów magisterskich na kierunku Logistyka. W tym roku rozpoczął swoją drugą kadencję w Samorządzie Studenckim, w której pełni funkcję Przewodniczącego Wydziałowej Rady Samorządu Studentów. Jest osobą energiczną, kontaktową i pracowitą, zawsze dążącą do wyznaczonego celu. W każdej sytuacji problemowej służy pomocą.

Tel.: 609 327 010

e-mail: szymon.kowalik1997@gmail.com

 

PRZEWODNICZĄCY WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZĄDU STUDENCKIEGO WYDZIAŁU WOJSKOWEGO – MACIEJ RYBAK

Student III roku studiów licencjackich na Wydziale Wojskowym. Od pierwszego roku zaangażowany w życie studenckie. Jest osobą pracowitą, kontaktową i lubiącą nowe wyzwania.

Tel. 605 161 995

e-mail: maciej.rybak07@gmail.com

 

 

RADA MIESZKAŃCÓW DOMU STUDENCKIEGO „Partyzant”

PRZEWODNICZĄCY RADY MIESZKAŃCÓW DS „Partyzant” – MICHAŁ KUSZ

Student II roku studiów licencjackich na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe i Dyplomacja. Od drugiego roku zaangażowany w życie społeczne DS „Partyzant”, od listopada dumnie reprezentuje Radę Mieszkańców akademika. Sympatyczny, uśmiechnięty, zawsze skory do współpracy, chętnie wysłucha studentów i postara się im pomóc.

Tel. 696 259 718