MENU

Absolvent Talent Days

Słyszałeś, że w Polsce nie ma pracy dla młodych ludzi? Największe targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days od kilku lat przeczą tej tezie. Jesienią 2018 r. odbędzie się jubileuszowa, X edycja wydarzenia związanego z karierą. 700 pracodawców, 5000 ofert pracy, 8 miast w Polsce. Po raz kolejny studenci i absolwenci z całego kraju będą mieli szansę na zdobycie wymarzonego zatrudnienia

Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego, ale chciałbyś podjąć zatrudnienie w prestiżowej firmie z ciekawej branży? A może masz już odpowiednie kompetencje, by objąć stanowisko specjalisty? Bez względu na to, w którym miejscu kariery jesteś – na największych targach pracy w Polsce znajdziesz ofertę właśnie dla siebie.


W X edycji Absolvent Talent Days weźmie udział ponad 700 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znaleźć będzie można koncerny o międzynarodowej sławie, jak chociażby Deloitte czy Capgemini. Podczas wydarzenia będziesz mieć szansę na porozmawianie z ich przedstawicielami.  Podejdź do stanowisk wybranych przez siebie firm i zadaj pytanie obecnym tam pracownikom i rekruterom. Dowiedz się wszystkiego, co cię
interesuje i zdecyduj, gdzie zostawić swoje CV. Bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą rozwieje twoje wątpliwości i pomoże wybrać ci pracę, która najbardziej odpowiada twoim kompetencjom. A wszystko to w miłej i nieformalnej atmosferze, bez stresu i niepotrzebnych nerwów.


Podczas Absolvent Talent Days będziesz mieć także szansę na spotkanie przedstawicieli świata biznesu i mediów. Podczas wykładów i prelekcji niezwykli goście wprowadzą cię w świat rynku pracy i odkryją przed tobą tajniki swojego sukcesu. Dowiedz się, jak budować swoją karierę, weź udział w warsztatach i szkoleniach i rozpocznij swoją zawodową przygodę!
Poprzednie edycje Absolvent Talent Days przyciągnęły już setki tysięcy osób.  Młodość, pasja i energia – te trzy słowa idealnie opisują uczestników targów pracy. Do tej pory 18000 z nich znalazło wymarzone miejsce zatrudnienia. Teraz możesz do nich dołączyć również ty. Ponad 5000 ofert pracy czeka na ciebie w jednym z 8 polskich miast. Nie czekaj – daj sobie szansę na rozpoczęcie kariery. Wydarzenie odbędzie się już w październiku i listopadzie 2018 r.


Gdzie i kiedy odbędzie się X edycja Absolvent Talent Days?
? 9.10 KATOWICE (MCK Katowice)
? 11.10 TRÓJMIASTO (ERGO ARENA Gdańsk/Sopot)
? 16.10 WROCŁAW (Hala Stulecia)
? 18.10 WARSZAWA (PGE Narodowy)
? 6.11 KRAKÓW (ICE Kraków Congress Centre)
? 8.11 RZESZÓW (Uniwersytet Rzeszowski)
? 13.11 POZNAŃ (MTP, Pawilon 3)
? 15.10 ŁÓDŹ (EXPO Łódź)

Więcej informacji na temat tego wydarzenia

Pobierz bezpłatny bilet


wróć