MENU

REKRUTAKTYKI II ? weź udział w warsztatach ASzWoj !

Rekrutaktyki vol 2! Już po raz drugi Akademickie Biuro Karier wraz ze Stowarzyszeniem Q Zmianom organizuje warsztaty dotyczące doradztwa zawodowego dla studentów ASzWoj.
Jak świadomie zdecydować o swojej karierze? Na co zwrócić uwagę planując strategię zawodową? Co oferuje obecnie młodym ludziom rynek pracy?
Na te i inne pytania trenerzy odpowiedzą w trakcie 4 godzinnego warsztatu. W nieformalnej atmosferze porozmawiamy o możliwościach osób wchodzących na rynek pracy oraz sprawdzimy się w trakcie gry symulacyjnej.


Dla uczestników zainteresowanych indywidualną rozmową z trenerem przewidziana jest godzina konsultacji po zajęciach!

Warsztat poprowadzi Marta Patej - psycholog, trener kompetencji społecznych i poznawczych w Stowarzyszeniu Q Zmianom. Ukończyła Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania na kierunku psychologia ze specjalnością kliniczną i zarządzania.
Pracowała jako Reasearcherka w branży IT. Posiada certyfikat zarządzania projektami Prince 2 Foundation. Koordynowała projekt CSR firmy Coca Cola HBC Polska z ramienia Stowarzyszenia, kierowany do młodych ludzi w wieku 18 – 30 lat, wchodzących na rynek pracy w 2017 roku. W pracy ceni nowoczesne metody, a po godzinach uczy się języka chorwackiego i ćwiczy jogę.

Termin: 13.12.2018 r

Godzina: 10.00-14.00

Sala: 214 Klub ASzWoj

Zapisy:  do 11.12.2018 r.  na adres: biurokarier@akademia.mil.pl

Maksymalna liczba uczestników: 20 osób, decyduję kolejność zapisów nie zwlekaj!


wróć