MENU
12lut

Sobota AKADEMICKA

W dniu 21 marca 2020 r. w Wydziale Spraw Cudzoziemców po raz trzeci odbędzie się wydarzenie "Sobota AKADEMICKA", w ramach którego cudzoziemcy podejmujący lub kontynuujący studia wyższe w Polsce będą mogli, złożyć wniosek o udzielenie zezwolenia na pobyt...

17sty

LEGIA AKADEMICKA

Program skierowany do studentów, którzy chcieliby w formie ochotniczej odbyć przeszkolenie wojskowe oraz uzyskać status żołnierza rezerwy.

05lis

Konferencja EUROPOLIS. MIASTA DLA MŁODYCH

Fundacja Schumana, m.st. Warszawa i Fundacja Konrada Adenauera zaprasza na Konferencję "EUROPOLIS. MIASTA DLA MŁODYCH", która odbędzie się 8 listopada 2019 roku w Centrum Nauki Kopernik.

04lis

Absolvent Talent Days

5 listopada w Warszawie odbędzie się wyjątkowa XII Edycja Absolvent Talent Days – najlepszego i największego wydarzenia karierowego w Polsce.

31paź

Konkurs na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

Związek Harcerstwa Polskiego jest dynamiczną, różnorodną i oddziałującą na wiele podmiotów organizacją wychowawczą, w której wielu studentów podejmuje aktywność społeczną oraz wybiera ją, jako obszar swojej działalności naukowej. 

30paź

II Akademickie Targi Pracy w ASzWoj - relacja

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim instytucjom oraz studentom i absolwentom, przybyłym na II Tragi Pracy ASzWoj.

28paź

Oferta wyjazdu Au Pair USA 2020

Agencja Prowork Au Pair gap year USA i Europa. Prowork Au Pair z siedzibą w Warszawie działa od 1999 roku i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych Au Pair do USA i wielu krajów w Europie.

23paź

Konkurs o staż!

Firma AFTERWEB skupiająca specjalistów i entuzjastów SEM (SEO i PPC), zajmujących się marketingiem internetowym, poszukuje ambitnych studentów, którzy dobrze odnajdują się w internetowym świecie i są gotowi zawalczyć o staż oraz wynagrodzenie.

22paź

Oferta pracy - Enter Air

Enter Air to największa polska prywatna linia lotnicza i jedna z największych linii turystycznych w Europie. Realizuje połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży w ponad 30 krajach. Flota Enter Air składa się z 23 samolotów typu Boeing 737. Posiada sześć stalych baz...

18paź

KONKURS NA PROJEKTY INNOWACJI SPOŁECZNYCH

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na projekty innowacji społecznych, organizowanego w ramach Programu "Kreatywna młodzież".

17paź

WARSZTATY - III edycja Programu Rozwoju Przedsiębiorczości

Fundacja THINK! zaprasza na warsztaty biznesowe - III edycję Programu Rozwoju Przedsiębiorczości.

10paź

WARSZTATY - 7 błędów w planowaniu ścieżki zawodowej i jak ich unikać

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na warsztaty pt. „7 błędów w planowaniu ścieżki zawodowej i jak ich unikać”.