MENU
15maj

Przedstawiciele WZiD na międzynarodowej konferencji

Przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w dniach 10–11 maja 2018 r. wzięli udział w XXIX Międzynarodowej Konferencji Naukowej: Partycypacja samorządu terytorialnego oraz grup dyspozycyjnych w kształtowaniu systemu bezpieczeństwa państwa we Wrocławiu.

15maj

Z żalem zawiadamiamy o śmierci naszego pracownika

Z przykrością informujemy, w dniu 12.05.2018 r. zmarła nagle mgr inż. Elżbieta SOBIECH, były pracownik Ośrodka Obliczeniowego ASG WP w latach 1970–1980, nieetatowy nauczyciel i wychowawca młodzieży akademickiej WZiD w latach 2009–2018.

08maj

Lotnicza konferencja w Rzeszowie

W dniach 24-25 kwietnia br. na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja Prawa Lotniczego i Kosmicznego oraz Technologii - nowe wyzwania.

24kwi

Sympozjum przemysłowo-naukowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem zbrojeniowym”

21 kwietnia br. Wydział Zarządzania i Dowodzenia zorganizował w ramach studiów podyplomowych „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej” pierwsze sympozjum przemysłowo-naukowe. Jego celem było przedstawienie determinantów wpływających na zarządzanie przedsiębiorstwem...

23kwi

"Logistyka a Bezpieczeństwo" 2018 za nami

19kwi

Combat Logistics 2018

W dniach 17-19.04.2018 r. delegacja Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w składzie: płk dr hab. inż. Tomasz JAŁOWIEC, ppłk dr inż. Dariusz GRALA i ppłk dr inż. Jarosław WINIARSKI wzięła aktywny udział w międzynarodowej konferencji Combat Logistics 2018

12kwi

"Dzień Interesariuszy Wewnętrznych" w Wydziale Zarządzania i Dowodzenia

11 kwietnia br. w Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbył się „Dzień Interesariuszy Wewnętrznych”. Podczas inauguracji odbyło się oficjalne przekazanie certyfikatów, którymi nagrodzono WZiD w ramach III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z...

10kwi

Prestiżowe certyfikaty „Studia z Przyszłością” dla WZiD ASzWoj

29mar

Wielkanocne spotkanie WZiD

28 marca br. na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne. Udział w nim wzięli przedstawiciele władz ASzWoj oraz poszczególnych wydziałów, dyrektorzy instytutów WZiD, kierownicy katedr, kadra naukowo-dydaktyczna, pracownicy, a także delegacje studentów...

25mar

Wielkanocne życzenia od władz Wydziału

21mar

Naukowo o niepełnosprawności żołnierzy i funkcjonariuszy - relacja z konferencji

20 marca br. w auli Biblioteki Głównej Akademii Sztuki Wojennej odbyła się Krajowa Konferencja Naukowa pt. „Wsparcie mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy”.

16mar

Praktyczny wymiar współpracy WZiD i WCBKT S.A.

W dniu 13 marca 2018 roku prof. dr hab. Stanisław Sirko oraz mgr inż. Sławomir Sobczak w ramach cyklu szkoleń dla pracowników WCBKT S.A., przeprowadzili zajęcia nt. „Projektowanie procesów i zarządzanie procesami”.

14mar

ZZL - rozpoczęcie studiów podyplomowych

Prodziekan WZiD płk dr hab. inż. Tomasz Jałowiec uroczyście rozpoczął pierwszy zjazd studiów podyplomowych „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi".

12mar

„Logistyka w naukach o zarządzaniu” z udziałem przedstawicieli ILog WZiD

W dniach 8-9 marca br. we Wrocławiu odbyła się IV edycja Konferencji Naukowej „Logistyka 2018. Logistyka w naukach o zarządzaniu”, W ogólnopolskim spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Instytutu Logistyki Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj.

12mar

Szkolenie w zakresie niesienia pomocy osobom niepełnosprawnym ruchowo

Dnia 8 marca 2018 r. w Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie odbyło się szkolenie studentów w zakresie niesienia pomocy osobom niepełnosprawnym. Stanowiło ono owoc współdziałania współorganizatorów konferencji  „Wsparcie mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i...

06mar

Logistyka – Raport 2019

6 marca 2018 roku zespół oficerów i pracowników z Instytutu Logistyki WZiD oraz Zakładu Logistyki Wojskowej WWoj wzięli udział w spotkaniu zespołu ds. opracowania raportu „System logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej – Raport 2019”, które odbyło się w siedzibie Sztabu...

06mar

„Wsparcie mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy”

20 marca 2018 roku w Akademii Sztuki Wojennej odbędzie się Krajowa Konferencja Naukowa pt. „Wsparcie mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy”.

06mar

Koło Naukowe Studentów Logistyki w przedsiębiorstwie logistycznym "Flex"

Koło Naukowe Studentów Logistyki wraz z opiekunem dr. Jackiem Kurowskim, jak co roku zorganizowało wyjazd studyjny. W dniu 27 lutego br. delegacja KNSL, studenci kierunku Logistyka oraz pracownicy Instytutu Logistyki - dr Marek Mróz oraz mgr Agnieszka Duda - uczestniczyli w wyjeździe do...

26lut

Zarządzanie Przedsiębiorstwem z Branży Zbrojeniowej – ruszyła kolejna edycja

Kolejna grupa słuchaczy rozpoczęła naukę na studiach podyplomowych „Zarządzanie Przedsiębiorstwem z Branży Zbrojeniowej”. Uroczysta inauguracja z udziałem dziekana WZiD płk. dr. hab. Tadeusza Zielińskiego, opiekuna studiów dr Anety Nowakowskiej-Krystman i dr. Józefa Kisiela miała...

20lut

"Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim" - ruszyła kolejna edycja

W poniedziałek, 19 lutego br. uroczyście rozpoczęła się II edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim". Studia te są wspólnym przedsięwzięciem Wydziału Zarządzania i Dowodzenia (WZiD) Akademii Sztuki Wojennej (ASzWoj) oraz Wojskowego Centrum Edukacji...

20lut

Orientation Week dla studentów zagranicznych

Przez ostatni tydzień (12-16 lutego br.) studenci zagraniczni, którzy w tym semestrze będą studiować w Akademii Sztuki Wojennej w ramach programu Erasmus+, uczestniczyli w Tygodniu Powitalnym, przygotowanym przez Zespół ds. Procesu Bolońskiego ASzWoj.

16lut

Lista osób przyjętych na studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej”

Szanowni Państwo, poniżej, w plikach do pobrania, znajduje się lista osób przyjętych na studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej”.

05lut

Gratulujemy Absolwentom Studiów Podyplomowych "Zarządzanie Zasobami Ludzkimi"

01lut

Lista osób wstępnie zakwalifikowanych na studia podyplomowe ZPzBZ (1.02.2018 r.)

Szanowni Państwo, poniżej znajduje się lista osób wstępnie zakwalifikowanych na niestacjonarne studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej”.

25sty

Studenci Erasmus+ tanecznym krokiem kończą semestr zimowy

24 stycznia br. w Kasynie Akademii Sztuki Wojennej odbyło się Farewall Meeting – spotkanie pożegnalne związane z zakończeniem semestru zimowego 2017/2018 dla studentów zagranicznych Programu Erasmus+.

17sty

W ASzWoj ruszyła rekrutacja do Programu Erasmus+ na rok 2018/2019!

Drodzy studenci! Informujemy o otwarciu rekrutacji do Programu Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019 (semestr zimowy i letni). Już teraz, bez zbędnej zwłoki,  zapraszamy do rejestracji i składania aplikacji na studia!

11sty

Studenci z wizytą w Wojskowym Instytucie Techniki Pancernej i Samochodowej

W dniu 10 stycznia br. studenci III roku studiów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia uczestniczyli w zajęciach z przedmiotu "Podstawy Systemu Zarządzania Jakością" zrealizowanych w Wojskowym Instytucie Techniki Pancernej i Samochodowej w Sulejówku.

09sty

Informacja dla żołnierzy zawodowych zakwalifikowanych na studia

Informacja organizacyjna dla żołnierzy zawodowych  zakwalifikowanych na niestacjonarne studia drugiego stopnia, kierunek „Zarządzanie i Dowodzenie” realizowanych w trybie zjazdowym w terminie od dnia 03.02.2018 r. do dnia 23.02.2020 r.

09sty

Zajęcia z „dowodzenia” w praktyce

8 stycznia br. studenci z Wydziału Zarządzania i Dowodzenia, w ramach przedmiotu dowodzenie, uczestniczyli w zajęciach realizowanych w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu.

02sty

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji studiów podyplomowych ZPzBZ

11 grudnia 2017 r.  Wydział Zarządzania i Dowodzenia uruchomił rekrutację na niestacjonarne studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej”, które będą realizowane w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018.