MENU
01paź

Konwencja FM Fundation z udziałem delegacji WZiD

27 września br. w głównej siedzibie FM Logistic Polska w Mszczonowie miała miejsce uroczysta konwencja rocznicowa FM Foundation. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj.

25wrz

Odprawa metodyczna Wydziału Zarządzania i Dowodzenia

21 września 2018 r. odbyła się coroczna odprawa metodyczna Wydziału Zarządzania i Dowodzenia. Odprawę rozpoczęło wystąpienie dziekana Wydziału płk dr hab. Tadeusza Zielińskiego, który podsumował funkcjonowanie Wydziału w dobiegającym końca roku akademickim.

25wrz

"System logistyczny SZ RP - Raport 2019"

20 września 2018 roku przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj wzięli udział w seminarium naukowym nt. „System logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej – Raport 2019”, zorganizowanym na terenie Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w...

24wrz

O społeczeństwie, gospodarce i siłach zbrojnych - konferencja naukowa WZiD

Instytut Zarządzania Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej we współpracy z Wojskowym Centralnym Biurem Konstrukcyjno-Technologicznym S.A. w dniu 20 września 2018 r. zorganizował ogólnopolską konferencję naukową pt. Społeczeństwo, gospodarka, siły zbrojne –...

24wrz

Informacja dla studentów rozpoczynających nowy rok akademicki w WZiD

Drodzy Studenci Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj! Poniżej znajdują się przydatne informacje dotyczące zbliżającego się roku akademickiego 2018/2019.

21wrz

Kurs wstępny dla pierwszorocznych studentów ASzWoj WZiD

Informujemy, że wraz z dniem 20 września 2018 roku na platformie edukacyjnej LMS ILIAS uruchomiony został kurs wstępny dla studentów rozpoczynających studia na Akademii Sztuki Wojennej w roku 2018/2019.

19wrz

LISTY OSÓB PRZYJĘTYCH W REKRUTACJI DODATKOWEJ NA STUDIA I i II STOPNIA (19.09.2018)

W plikach do pobrania znajdują się listy osób przyjętych w rekrutacji dodatkowej na studia I i II stopnia na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia.

14wrz

Przedłużona rekrutacja na studia podyplomowe WZiD

W Wydziale Zarządzania i Dowodzenia prowadzona jest rekrutacja dodatkowa na studia podyplomowe na kierunkach:

14wrz

Rekrutacja dodatkowa na studia doktoranckie w roku akademickim 2018/2019

W Wydziale Zarządzania i Dowodzenia prowadzona jest rekrutacja dodatkowa na studia doktoranckie rozpoczynające się w roku akademickim 2018/2019.

10wrz

Listy osób wstępnie zakwalifikowanych na studia w rekrutacji dodatkowej (WZiD, 10.09.2018 r.)

Poniżej (w "Plikach do pobrania") znajdują się listy osób wstępnie zakwalifikowanych w rekrutacji dodatkowej na studia I i II stopnia na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia.

06wrz

Listy osób przyjętych na studia doktoranckie WZiD

Szanowni Państwo, poniżej prezentujemy listy osób przyjętych na studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej w roku akademickim 2018/2019.

29sie

Lista kandydatów dopuszczonych do dalszej rekrutacji na studia doktoranckie WZiD

Szanowni Kandydaci, poniżej (w "Plikach do pobrania) prezentujemy listy osób dopuszczonych do dalszej rekrutacji na studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej w roku akademickim 2018/2019.

17sie

Lista osób przyjętych na studia II stopnia WZiD

Poniżej w znajdują się listy osób przyjętych na studia II stopnia.

03sie

Listy osób zakwalifikowanych na studia II stopnia WZiD

Listy osób wstępnie zakwalifikowanych na studia II stopnia na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia znajdują się w plikach do pobrania na dole strony.

27lip

Listy osób przyjętych na studia I stopnia - WZiD

Poniżej znajdują się listy osób przyjętych na studia I stopnia.

16lip

Stypendium ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2018/2019

13lip

Listy osób wstępnie zakwalifikowanych na studia I stopnia na WZiD

Listy osób wstępnie zakwalifikowanych na studia I stopnia na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia znajdują się w plikach do pobrania na dole strony.

06lip

Informacja dla Kandydatów na studia I i II stopnia WZiD

Drodzy Kandydaci! Przypominamy, że na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej (WZiD ASzWoj) trwa rekrutacja na studia I i II stopnia na kierunkach: Zarządzanie i Dowodzenie, Logistyka oraz Lotnictwo.

03lip

Pracownicy WZiD z wizytą w „Nicolae Balcescu” Land Forces Academy w Rumunii

W dniach 10-16 czerwca 2018 r. pracownicy WZiD odwiedzili w ramach programu Erasmus+ (Staff Mobility for Teaching oraz Staff Mobility for Training) "Nicolae Balcescu" Land Forces Academy w Sibiu w Rumunii.

02lip

Przedstawiciele ASzWoj z wizytą w Vasil Levski National Military University

W dniach 11-15 czerwca br. przedstawiciele Akademii Sztuki Wojennej uczestniczyli w wyjeździe szkoleniowym w ramach programu Erasmus+ do Vasil Levski National Military University, mieszczącego się w Veliko Tarnowo w Bułgarii.

02lip

Zagraniczny wyjazd szkoleniowy reprezentantów ASzWoj

W dniach 28 maja – 1 czerwca br. odbył się wyjazd szkoleniowy reprezentantów Akademii Sztuki Wojennej na Narodowy Uniwersytet Wojskowy im. Wasyla Lewskiego w Wielkim Tyrnowie w Bułgarii.

28cze

Uroczyste zakończenie roku WZiD

W środę, 29 czerwca br. w sali widowiskowo-konferencyjnej im. gen. F. Gągora odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2017/2018 Wydziału Zarządzania i Dowodzenia.

28cze

Konferencja w Atenach z udziałem naukowców z ASzWoj

W dniach 18-21 czerwca 2018 r. w Atenach (Grecja) odbyła się konferencja nt. 16th Annual International Conference on International Studies. Gospodarzem konferencji był Ateński Instytut Badań i Edukacji (Athens Institute for Education and Research).

26cze

Eksperci o zarządzaniu przedsiębiorstwem zbrojeniowym

26 czerwca br. podczas Targów BALT MILITARY EXPO organizowanych w Gdańsku odbyła się Krajowa Konferencja Naukowa pt. „Przedsiębiorstwa przyszłości polskiego przemysłu obronnego”, zorganizowana przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj.

23cze

Aktywny udział logistyków WZiD w międzynarodowej konferencji

W dniach 19-21.06.2018 r. delegacja Wydziału Zarządzania i Dowodzenia wzięła udział w międzynarodowej konferencji naukowej Modern aspects of security – challenges, approaches, solutions organizowanej przez G.S. Rakovski National Defence Collage w Sofii (Bułgaria).

18cze

Reprezentantki WZiD o bezpieczeństwie lokalnym

Przedstawicielki Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w dniu 14 czerwca 2018 r. wzięły udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Bezpieczeństwo lokalne – perspektywa społeczna i organizacyjna zorganizowanej przez Kolegium Jagiellońskie Toruńską Szkołę Wyższą.

15cze

Logistyczna współpraca uczelni wojskowych

14 czerwca br. przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj wzięli udział w seminarium naukowym nt. „System logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej – Raport 2019”, zorganizowanym na terenie Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we...

12cze

Konferencja Naukowa Logistyki Stosowanej z udziałem IL WZiD

W dniach 06-08 czerwca br. w Jadwisinie odbyła się X Konferencja Naukowa Logistyki Stosowanej:  Technologie podwójnego zastosowania w logistyce cywilnej i wojskowej. Teoria i praktyka, zorganizowana przez Wydział Logistyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

08cze

Podróż studyjna do 32 BLT

W dniu 7 czerwca 2018 r. odbyła się podróż studyjna grupy studentów 2 roku studiów licencjackich na kierunku Lotnictwo do 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku.

05cze

O doświadczeniach z misji i operacji pokojowych ONZ - relacja z konferencji