MENU

KNSL zwycięzcą 15. Forum Młodej Logistyki

W dniach 9-10 marca członkowie KNSL w składzie: Iwona Szajewska, Aleksandra Nasuta, Joanna Ostrowska, Karolina Wierzbicka, Monika Kulesza, Karolina Lenkiewicz, Mateusz Klimowicz, Tomasz Jeż i Marek Wilczko uczestniczyli w 15. Forum Młodej Logistyki organizowanym przez Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Politechnice Warszawskiej.

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania była „Logistyka przyszłości”. Wydarzenie przyciągnęło wielu studentów z całej Polski, spośród których wybrane koła naukowe wzięły udział w konkursie referatów. Ich zmagania oceniała Kapituła Ekspertów, w której zasiedli przedstawiciele wiodących firm logistycznych. Koło Naukowe Studentów Logistyki dumnie reprezentowały Iwona Szajewska, Aleksandra Nasuta i Joanna Ostrowska zdobywając I miejsce po wygłoszeniu prelekcji na temat: „Nowoczesne wyposażenie i urządzenia magazynowe zwiększające produktywność i efektywność finansową”. 

Po rozstrzygniętym konkursie przyszedł czas na debatę z ekspertami branży TSL, w której czynnie uczestniczyli przybyli studenci zadając pytania związane z hasłem przewodnim konferencji. Po części oficjalnej organizatorzy zapewnili uczestnikom wspólną integrację, a następnego dnia udział w warsztatach przeprowadzonych przez firmę Transedu.


wróć