MENU
24sty

Wizyta Lotniczego Koła Naukowego w Centrum Operacji Powietrznych - Dowództwa Komponentu Powietrznego w Warszawie

W dniu 22 stycznia 2020 r. grupa studentów, członków i sympatyków Lotniczego Koła Naukowego Akademii Sztuki Wojennej wzięła udział w kolejnej podróży studyjnej.

20sty

Konkurs dla pasjonatów lotnictwa - wygraj udział w programie rozwojowym EUROCONTROL!

Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC) organizuje konkurs dla studentów, którzy swoją ścieżkę kariery zawodowej wiążą z lotnictwem cywilnym.

16sty

Akademickie "Pacta Conventa" na rok akademicki 2019/2020

10 stycznia 2020 roku władze ASzWoj, reprezentowane przez prorektora ds. studenckich prof. dr. hab. Jarosława Gryza, przekazały studentom "Academici Pacta Conventa" – Informator o ponadprogramowych kierunkach rozwoju studentów, z której studenci ASzWoj mogą korzystać w roku akademickim...

23gru

Wydziałowe spotkanie opłatkowe

20 grudnia 2019 roku na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj przedstawiciele władz Akademii oraz poszczególnych Wydziałów, kadra naukowo-dydaktyczna, pracownicy i studenci WZiD uczestniczyli w uroczystym spotkaniu opłatkowym.

20gru

Uroczyste zakończenie trzeciej edycji Studiów Podyplomowych "Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim"

W dniu 18 grudnia 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie trzeciej edycji studiów podyplomowych „Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim”.

18gru

Unikatowe stanowisko wirtualnej rzeczywistości Mini-CAVE w Akademii Sztuki Wojennej

10 grudnia nastąpił odbiór urządzenia badawczego Mini-CAVE (cave automatic virtual environment), które jest jednym z najbardziej immersyjnych środowisk wirtualnych.

13gru

Absolwentka WZiD ASzWoj wśród laureatów konkursu im. Mariana Rejewskiego

 prestiżowego konkursu znalazła się absolwentka Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

13gru

TopYoung 100: Sukces studentów WZiD ASzWoj

Przedstawiciele najlepszych projektów, realizowanych w ramach programu TopYoung100, uczestniczyli w Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2019, organizowanej przez firmę Eurologistics. Wśród przedstawicieli młodego pokolenia znaleźli się studenci Wydziału Zarządzania i Dowodzenia...

13gru

Otwarcie Laboratorium Bezzałogowych Systemów Powietrznych w IZLC

12 grudnia 2019 roku w Instytucie Zarządzania Lotnictwem Cywilnym, w budynku 22 sali 025, swoją działalność rozpoczęło Laboratorium Bezzałogowych Systemów Powietrznych.

12gru

Nowy projekt Lotniczego Koła Naukowego - "Aerorozmowy"

11 grudnia 2019 roku odbyło się pierwsze otwarte spotkanie z cyklu Aerorozmowy, zorganizowane przez Lotnicze Koło Naukowe Akademii Sztuki Wojennej (LKN ASzWoj).

09gru

Ocena pozytywna dla kierunku "Zarządzanie i Dowodzenie"

28 listopada br. weszła w życie Uchwała Nr 865/2019 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w sprawie oceny programowej na kierunku zarządzanie i dowodzenie prowadzonym na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

06gru

Seminarium naukowe "Kobiety w lotnictwie"

W dniu 05.03.2020r. zapraszamy na seminarium naukowe pt.: "Kobiety w lotnictwie". Seminarium odbędzie się w sali 211 bud. 56.

05gru

Olimpiada Wiedzy Lotniczej

W murach Wydziału Zarządzania i Dowodzenia, 4 grudnia 2019 r., odbyła się pierwsza edycja Olimpiady Wiedzy Lotniczej organizowanej przez Lotnicze Koło Naukowe ASzWoj.

02gru

Ponadresortowa współpraca naukowa

W murach Akademii Sztuki Wojennej, w dniu 28 listopada 2019 r., odbyło się sympozjum naukowe pt. Logistyka Służb Mundurowych.

29lis

Rozpoczęcie przez WZiD realizacji międzynarodowego projektu naukowego

28 listopada 2019 roku w Akademii Sztuki Wojennej podpisana została umowa z Centrum Projektów Europejskich na dofinansowanie projektu pt.  „Innowacyjny model pomocy awatar opiekuna osoby starszej”.

27lis

"Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w sektorze obronnym" - zaproszenie na warsztaty

29 listopada br. w godz. 11.30 w Instytucie Zarządzania (budynek 22, sala 011), odbędą się otwarte warsztaty "Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w sektorze obronnym".

26lis

Studenci LKN w warszawskiej siedzibie koncernu Lockheed Martin

W dniu 21 listopada 2019 r. grupa studentów, członków i sympatyków Lotniczego Koła Naukowego Akademii Sztuki Wojennej uczestniczyła w kolejnej podróży studyjnej. Tym razem odwiedziła biuro oddziału amerykańskiego koncernu zbrojeniowego Lockheed Martin w Warszawie. Opiekę dydaktyczną...

20lis

Studenci WZiD z wizytą w CSAIU

W dniu 6 listopada 2019 roku studenci II roku studiów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w ramach przedmiotu „dowodzenie” uczestniczyli, wraz z wykładowcą mjr. dr. hab. Piotrem Maślochem, w zajęciach poligonowych w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia.

19lis

Spotkanie w ramach Otwartego Uniwersytetu Lotniczego

W dniu 14 listopada 2019 r. w murach Akademii Sztuki Wojennej, odbyło się pierwsze w tym roku akademickim, spotkanie w ramach Otwartego Uniwersytetu Lotniczego organizowanego przez Lotnicze Koło Naukowe ASzWoj. Celem tego przedsięwzięcia jest zapoznanie studentów z zadaniami i...

18lis

Wielowymiarowość współczesnej logistyki 2019 - relacja z konferencji

W murach Akademii Sztuki Wojennej, w dniach 14-15 listopada 2019 r.,  odbyła się cykliczna konferencja naukowa pt. „Wielowymiarowość współczesnej logistyki. Transport w systemie gospodarczo-obronnym Rzeczpospolitej Polskiej”.

12lis

Sympozjum naukowe - Logistyka służb mundurowych

28 listopada 2019 r. w Akademii Sztuki Wojennej odbędzie się sympozjum naukowe pt. "Logistyka służb mundurowych"

31paź

"Innowacyjny model pomocy awatar opiekuna osoby starszej" - umowa partnerska podpisana

W dniu 29 października 2019 r., w związku z przyznaniem dotacji ze środków UE na realizację projektu pt. „Innowacyjny model pomocy awatar opiekuna osoby starszej”, odbyło się uroczyste podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy podmiotami realizującymi projekt. Jego liderem jest Akademia...

30paź

"Przedsiębiorstwa Przyszłości Polskiego Przemysłu Obronnego"

W dniach 25-26 października br. w Warszawie odbyła się czwarta edycja konferencji naukowo-przemysłowej pt. „Przedsiębiorstwa Przyszłości Polskiego Przemysłu Obronnego”. W ramach tegorocznego spotkania po raz pierwszy przeprowadzone zostały warsztaty z zakresu negocjacji w sektorze...

29paź

Naukowcy z Instytutu Zarządzania na XIV Międzynarodowej Konferencji Naukowej na Łotwie

W dniach 11-12 października 2019 r. na Łotwie odbyła się 14 edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "SOCIAL SCIENCES FOR REGIONAL DEVELOPMENT 2019" organizowanej przez Instytut Nauk Humanistycznych i Społecznych Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Daugavpils. W Konferencji...

25paź

Podróż studyjna Lotniczego Koła Naukowego do 32 BLT

W dniu 24 października 2019 r. grupa studentów, członków i sympatyków Lotniczego Koła Naukowego Akademii Sztuki Wojennej uczestniczyła w podróży studyjnej do 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku.

25paź

INAUGURACJA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

W Akademii Sztuki Wojennej, 19 października 2019 r., odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku akademickiego na niestacjonarnych studiach podyplomowych.

23paź

NAŠE MORE 2019 z udziałem naukowca z Instytutu Logistyki

W dniach 17-18.10.2019 r. na Uniwersytecie w Dubrowniku (Chorwacja) odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt.: Maritime Science & Technology NAŠE MORE 2019.

04paź

Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz na studia podyplomowe przedłużona do 31 października 2019!

Wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów w murach ASzWoj zachęcamy do odwiedzenia zakładki „KANDYDAT” (http://www.akademia.mil.pl/kandydat).

02paź

WZiD rozpoczął nowy rok akademicki 2019/2020!

2 października 2019 roku na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2019/2020 z udziałem władz uczelni i wydziału oraz kadry naukowo-dydaktycznej i pracowników WZiD. W uroczystym spotkaniu uczestniczyli studenci rozpoczynający naukę w...

30wrz

Dziekanat - zmiany organizacyjne

Szanowni Państwo! Informujemy, że z dniem 1 października 2019 r. obsługa studentów została przeniesiona z poszczególnych dziekanatów wydziałowych do Wydziału Obsługi Studenta w Oddziale Organizacji Kształcenia ASzWoj.