MENU
12cze

Żołnierz – wzór godny naśladowania

Redakcja wojskowa po raz drugi ogłosiła konkurs literacki pt.: „Polski Żołnierz – etos i duma – na przykładzie historycznym lub współczesnym”. Najlepsze teksty zostaną opublikowane w "Polsce Zbrojnej".

09cze

Obwieszczenie Komisji Wyborczej Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej

Komisja Wyborcza Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej ogłasza wyniki wyborów przedstawicieli do Rady Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego wśród nauczycieli akademickich posiadających tytuł naukowy profesora lub stopień naukowy doktora habilitowanego.

09cze

Obwieszczenie Komisji Wyborczej WBN ASzWoj

Komisja Wyborcza Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej ogłasza wyniki wyborów przedstawicieli do Rady Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego wśród pozostałych nauczycieli akademickich.

08cze

Ogłoszenie w sprawie wyboru przedstawiciela doktorantów do Rady Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego

Samorząd Doktorantów WBN informuje, że w dniu 14 czerwca 2017 roku o godzinie 13:00 w Sali 201 (blok 25) odbędą się wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Wydziału.

31maj

Obwieszczenie Komisji Wyborczej WBN ASzWoj dotyczące wyborów przedstawicieli do RW

Realizując zadania wynikające z § 55 pkt 4, 5, 6 Statutu ASzWoj, zgodnie z § 4 ust. 1 pkt 7 Regulaminu Wyborczego ASzWoj, Komisja Wyborcza Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego informuje, że zebrania wyborcze mające wyłonić przedstawicieli do Rady Wydziału odbędą się w następujących...

30maj

Obwieszczenie Komisji Wyborczej Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego ASzWoj

Komisja Wyborcza Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej ogłasza wyniki wyborów przedstawicieli do Senatu ASzWoj wśród nauczycieli akademickich posiadających tytuł naukowy profesora lub stopień naukowy doktora habilitowanego.

26maj

Zarządzanie kryzysowe w aspekcie zagrożeń terrorystycznych

W dniu 10 maja 2017 roku w auli Biblioteki Głównej ASzWoj odbyła się VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Zarządzanie kryzysowe w systemie bezpieczeństwa narodowego”.

26maj

Zakończenie kursu obronnego dla pracowników administracji publicznej i przedsiębiorców

W dniu 19 maja 2017 r. zakończył się 5-cio dniowy kurs obronny dla 18 pracowników realizujących zadania obronne w administracji publicznej oraz przedsiębiorstwach.

25maj

Przedstawiciele WBN na konferencji w Białymstoku

23maj

Konferencja naukowa połączona z jubileuszem 70-lecia urodzin prof. dr hab. Jacka Pawłowskiego

W dniu 19 maja 2017 roku w auli Biblioteki Głównej ASzWoj odbyła się konferencja naukowa połączona z jubileuszem 70-lecia urodzin prof. dr hab. Jacka Pawłowskiego.

04maj

Zarządzanie kryzysowe oraz reagowanie obronne w praktyce - ćwiczenie „KRYZYS-2017”

W dniach 24-28 kwietnia 2017r. w Centrum Symulacji i Komputerowych Gier Wojennych ASzWoj studenci stacjonarnych studiów I i II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe wzięli udział w Ćwiczeniu Wydziałowym pod kryptonimem „KRYZYS-2017” nt. "Działanie organów administracji publicznej w...

04maj

Interdisciplinarity in Security Studies - Granice tożsamości nauk o bezpieczeństwie

Interdyscyplinarność i wielowymiarowość badań w naukach o bezpieczeństwie wyłaniają nowe obszary eksploracji, a także konieczność poszukiwania oraz wdrażania nowatorskich narzędzi badawczych.

28kwi

Wybory we Francji - prognoza dla bezpieczeństwa.

W dniu 20 kwietnia 2017 roku na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego odbyło się studencko-doktoranckie seminarium naukowe pt. Wybory we Francji - prognoza dla bezpieczeństwa.

27kwi

Komunikat ws. nowego rejonu ochrony Akademii Sztuki Wojennej

W związku z koniecznością uszczelnienia systemu ochrony Akademii Sztuki Wojennej, od dnia 8 maja 2017 r. rejon wojskowy jednostki zostanie poszerzony.

26kwi

Student WBN wyróżniony stypendium ministra

Z wielkim zaszczytem informujemy, iż stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2016/2017 otrzymał Pan Tomasz Hołda student Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej.

19kwi

Zarządzanie kryzysowe w systemie bezpieczeństwa narodowego

Wydział Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej wraz ze współorganizatorami ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Zarządzanie kryzysowe w systemie bezpieczeństwa narodowego”

06mar

Spotkanie informacyjne ERASMUS+

Zapraszamy studentów na spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdu na praktyki oraz studia w ramach programu ERASMUS+

23lut

NATO Virtual Academy dla studentów WBN

Zapraszamy wszystkich studentów WBN na trzecią już edycję NATO Virtual Academy, która będzie odbywać się od 1 marca 2017 na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego.

21lut

Wyjedź z nami na Erasmusa!

Trwa rekrutacja na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018 (semestr zimowy i letni).

16lut

Współpraca WBN z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Białymstoku

Przedmiotem spotkania były zakres, formy i kierunki współpracy Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Białymstoku z Wydziałem Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej.

15lut

OBWIESZCZENIE DZIEKANA WBN

Obwieszczenie dziekana WBN o wyborach do komisji wyborczej Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego.

07lut

O bezpieczeństwie i obronności RP

3 lutego w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej odbyło się seminarium naukowe zorganizowane przez Instytut Studiów Strategicznych oraz Stowarzyszenie Ruch Wspólnot Obronnych.

03lut

Zachęcamy do zapisów!

Wszystkie Studentki oraz Panie pracujące w Akademii Sztuki Wojennej zapraszamy do zapisów na zajęcia z samoobrony.

01lut

Kurs dla kadr wojskowej służby zagranicznej

1 lutego w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej odbyła się uroczysta inauguracja kursu doskonalącego „Przygotowanie Kadr Wojskowej Służby Zagranicznej”.

27sty

Obwieszczenie Przewodniczącej Samorządu Doktorantów - wyniki wyborów

Obwieszczenie z dnia 27 stycznia 2017 roku o wyniku wyborów kandydatów na przedstawiciela do komisji wyborczej Akademii Sztuki Wojennej przeprowadzonych w dniu 27 stycznia 2017 roku.

24sty

Debata oksfordzka po raz drugi w ASzWoj

16 stycznia w Klubie Akademii Sztuki Wojennej odbyła się II studencko – doktorancka debata oksfordzka Katedry Bezpieczeństwa Międzynarodowego.

24sty

Certyfikaty dla zagranicznych studentów

19 stycznia w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego odbyło się rozdanie certyfikatów potwierdzających zakończenie nauki w Akademii Sztuki Wojennej dla studentów programu Erasmus+.

19sty

Spotkanie pożegnalne ze studentami Erasmus+

18 stycznia w Sali Tradycji Akademii Sztuki Wojennej miało miejsce spotkanie pożegnalne tzw. FAREWELL MEETING związane z zakończeniem semestru zimowego dla studentów zagranicznych Erasmus+.

10sty

II studencko-doktorancka debata oksfordzka

Katedra Bezpieczeństwa Międzynarodowego zaprasza na II studencko-doktorancką debatę oksfordzką „NATO jako kluczowy aktor bezpieczeństwa międzynarodowego w 2017 r.”

09sty

Rekrutacja do Programu Erasmus+ 2017/2018

Drodzy studenci!

Informujemy o rozpoczęciu rekrutacji do Programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018 (semestr zimowy i letni). Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych na studia.