MENU
13lip

Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Uprzejmie informujemy, że Naczelny Sąd Administracyjny organizuje konkurs na najlepszą pracę magisterską, którego celem jest m. in. popularyzowanie informacji na temat sądownictwa administracyjnego i jego roli w systemie funkcjonowania administracji publicznej.

29cze

Zakończenie roku akademickiego, ale nie dla Dziekanatu

Rok akademicki 2017/2018 dobiegł końca. Dla studentów i wykładowców rozpoczynają się wakacje, natomiast w Dziekanacie trwają intensywne prace związane z zakończeniem obecnego i rozpoczęciem nowego 2018/2019 roku akademickiego

28cze

Obwieszczenie Rektora-Komendanta ASzWoj dotyczące ogłoszenia konkursu na funkcję prodziekana ds. naukowych WBN

27cze

Zakończenie roku akademickiego 2017/2018 w WBN

W dniu 26 czerwca 2018 r. Wydział Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej zakończył rok akademicki 2017/2018

25cze

Wyjazd szkoleniowy w ramach programu Erasmus+

W dniach 11-15 czerwca 2018 r. przedstawiciele Akademii Sztuki Wojennej uczestniczyli w wyjeździe szkoleniowym w ramach programu Erasmus+ do Vasil Levski National Military University, mieszczącego się w Veliko Tarnowo w Bułgarii.

25cze

Delegacja pracowników WBN w „Nicolae Balcescu” Land Forces Academy w Rumunii

W dniach 11-16 czerwca 2018 roku delegacja Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego uczestniczyła w międzynarodowym tygodniu zorganizowanym przez „Nicolae Bălcescu” Land Forces Academy w Sybinie.

23cze

Konferencja pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwa Zdrowia

W dniu 21 czerwca 2018 roku  w Serocku odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Naukowa  nt. „Nowoczesne technologie cyfrowe w sektorze ochrony zdrowia – wyzwania dla bezpieczeństwa informacji i danych osobowych”.

22cze

Zakończenie szkolenia WKO (20 czerwca 2018 r.)

20 czerwca br. w ramach Wyższych Kursów Obronnych na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej marszałkowie i wicemarszałkowie województw ukończyli szkolenie obronne.

22cze

Sejmowa Komisja Obrony Narodowej uczestnikiem konferencji w Akademii

Dnia 20 czerwca 2018 roku odbyła się konferencja naukowa pt. „Wyzwania i problemy w procesie kształtowania etosu oficera RP w dobie profesjonalizacji i modernizacji sił zbrojnych”.

22cze

Wizerunek służb mundurowych w mediach

Dnia 20 czerwca 2018 roku odbyło się seminarium naukowe nt. Wizerunek służb mundurowych w mediach, zorganizowane przez Instytut Nauk Humanistycznych i Społecznych Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego.

18cze

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2017/2018 w WBN

12cze

Wizyta w New HQ NATO w Brukseli

W dniach 29.05-01.06.2018 odbyła się konferencja NATO Committe on Gender Perspectives – 2018 Annual Conference organizowana cyklicznie przez komórkę organizacyjną zajmującą się problematyką płci w siłach zbrojnych państw Sojuszu, tj. NATO Commitee on Gender Perspectives...

11cze

Rozpoczęcie szkolenia WKO (11 czerwca 2018)

11 czerwca br., w ramach Wyższych Kursów Obronnych, na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej rozpoczęło się szkolenie obronne grupy: dyrektorów i kierowników komórek organizacyjnych w urzędach wojewódzkich i marszałkowskich.

11cze

Zakończenie kursu obronnego - 8 czerwca 2018 r.

W dniu 8 czerwca 2018 roku zakończył się kolejny 5-cio dniowy kurs obronny dla 21 pracowników administracji publicznej z województwa łódzkiego. Za organizację kursu oraz jego realizację odpowiedzialny był Instytut Bezpieczeństwa Państwa WBN ASzWoj.

08cze

Kurs Intensywny w Rumunii

W dniach 28 maja – 13 czerwca 2018 roku wykładowcy i studenci WBN uczestniczą w dwutygodniowym Kursie Intensywnym realizowanym w ramach projektu Strategic Partnerships for Higher Education „Systems for Aerial Surveillance and Security (SASS)” w “Henri Coanda” Air Force Academy w...

07cze

Wizyta w Centrum Kształcenia Zarządzaniem Zasobami Obronnymi w Rumunii

06cze

Terminy sesji egzaminacyjnej i poprawkowej SJO

Szanowni Studenci, w załączniku plik zawierający terminy egzaminów z języków obcych (zarówno w sesji egzaminacyjnej, jak i poprawkowej) w roku akademickim 2017/2018.

04cze

Wyjazd szkoleniowy Erasmus+

W dniach 28 maja – 1 czerwca 2018 r. przedstawicielki Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego uczestniczyły w wyjeździe szkoleniowym w ramach programu Erasmus+ do Veliko Tarnowo w Bułgarii.

04cze

Podróż studyjna do Laboratorium 3D PG

29 maja delegacja WBN w składzie dr hab. inż. Jarosław Solarz oraz ppłk dr inż. Paweł Maciejewski, odbyła podróż studyjną do Laboratorium Zanurzonej Wizualizacji Przestrzennej, będącego częścią Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

29maj

Wizyta studentów WBN w Ambasadzie Republiki Chile

29 maja 2018 roku grupa studentów z Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego, realizując program nauczania z przedmiotu Prawo konsularne i dyplomatyczne, odbyła wizytę w Ambasadzie Republiki Chile w Warszawie.

25maj

Integracja przedsięwzięć pozamilitarnych przygotowań obronnych państwa z przedsięwzięciami zarządzania kryzysowego

W dniu 23 maja br. w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego ASzWoj odbyło się seminarium naukowe nt.: Wybranych aspektów integracji przedsięwzięć pozamilitarnych przygotowań obronnych państwa z przedsięwzięciami zarządzania kryzysowego.

25maj

Wybory uzupełniające do Rady Wydziału

Zgodnie z § 14 Regulaminu Wyborczego Akademii Sztuki Wojennej, w związku z wygaśnięciem mandatu do Rady Wydziału (przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich zatrudnionych na Wydziale) zarządza się wybory uzupełniające, które odbędą się w dniu 12.06.2018 r. o godz. 11.30 w...

23maj

Studenci WBN z wizytą w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie

22maj

Wizyta studentów Akademii Sztuki Wojennej na Lotnisku Chopina

21maj

Zakończenie kursu obronnego – 18 maja 2018 r.

W dniu 18 maja 2018 roku zakończył się kolejny kurs obronny dla 24 pracowników administracji publicznej oraz przedsiębiorców. Za organizację kursu oraz jego realizację odpowiedzialny był Instytut Bezpieczeństwa Państwa WBN ASzWoj.

18maj

Ochrona infrastruktury bezpieczeństwa państwa

18maj

Zajęcia z udziałem funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa

17 maja 2018 roku na zaproszenie Dziekana Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej w zajęciach z przedmiotu Ochrona osób, mienia, obszarów i bezpieczeństwo imprez masowych uczestniczyli funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa.

15maj

Komunikowanie a bezpieczeństwo

Dnia 14 maja 2018 roku odbyło się seminarium naukowe nt. „Komunikowanie a bezpieczeństwo”, zorganizowane przez Instytut Nauk Humanistycznych i Społecznych wydziału Bezpieczeństwa Narodowego, Koło Naukowe Studentów Bezpieczeństwa Narodowego, Koło Naukowe Współczesnych Konfliktów...

14maj

Zaproszenie do udziału w konferencji

Prosimy o potwierdzenie przybycia na konferencję

10maj

Akademia Sztuki Wojennej na Dniu Otwartym w I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie

W dniu 27.04.2018 r. delegacja Akademii Sztuki Wojennej w składzie ppłk Radosław Bielawski, Marta Bachor, Iwona Kępa, Marta Adamczewska oraz Marcel Drożdżewski wzięła udział w dniu otwartym I Liceum Ogólnokształcącego PUL  im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie.