MENU
12lut

Sobota AKADEMICKA

W dniu 21 marca 2020 r. w Wydziale Spraw Cudzoziemców po raz trzeci odbędzie się wydarzenie "Sobota AKADEMICKA", w ramach którego cudzoziemcy podejmujący lub kontynuujący studia wyższe w Polsce będą mogli, złożyć wniosek o udzielenie zezwolenia na pobyt...

17sty

LEGIA AKADEMICKA

Program skierowany do studentów, którzy chcieliby w formie ochotniczej odbyć przeszkolenie wojskowe oraz uzyskać status żołnierza rezerwy.

05lis

Konferencja EUROPOLIS. MIASTA DLA MŁODYCH

Fundacja Schumana, m.st. Warszawa i Fundacja Konrada Adenauera zaprasza na Konferencję "EUROPOLIS. MIASTA DLA MŁODYCH", która odbędzie się 8 listopada 2019 roku w Centrum Nauki Kopernik.

04lis

Absolvent Talent Days

5 listopada w Warszawie odbędzie się wyjątkowa XII Edycja Absolvent Talent Days – najlepszego i największego wydarzenia karierowego w Polsce.

31paź

Konkurs na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

Związek Harcerstwa Polskiego jest dynamiczną, różnorodną i oddziałującą na wiele podmiotów organizacją wychowawczą, w której wielu studentów podejmuje aktywność społeczną oraz wybiera ją, jako obszar swojej działalności naukowej. 

30paź

II Akademickie Targi Pracy w ASzWoj - relacja

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim instytucjom oraz studentom i absolwentom, przybyłym na II Tragi Pracy ASzWoj.

28paź

Oferta wyjazdu Au Pair USA 2020

Agencja Prowork Au Pair gap year USA i Europa. Prowork Au Pair z siedzibą w Warszawie działa od 1999 roku i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych Au Pair do USA i wielu krajów w Europie.

23paź

Konkurs o staż!

Firma AFTERWEB skupiająca specjalistów i entuzjastów SEM (SEO i PPC), zajmujących się marketingiem internetowym, poszukuje ambitnych studentów, którzy dobrze odnajdują się w internetowym świecie i są gotowi zawalczyć o staż oraz wynagrodzenie.

22paź

Oferta pracy - Enter Air

Enter Air to największa polska prywatna linia lotnicza i jedna z największych linii turystycznych w Europie. Realizuje połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży w ponad 30 krajach. Flota Enter Air składa się z 23 samolotów typu Boeing 737. Posiada sześć stalych baz...

18paź

KONKURS NA PROJEKTY INNOWACJI SPOŁECZNYCH

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na projekty innowacji społecznych, organizowanego w ramach Programu "Kreatywna młodzież".

17paź

WARSZTATY - III edycja Programu Rozwoju Przedsiębiorczości

Fundacja THINK! zaprasza na warsztaty biznesowe - III edycję Programu Rozwoju Przedsiębiorczości.

10paź

WARSZTATY - 7 błędów w planowaniu ścieżki zawodowej i jak ich unikać

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na warsztaty pt. „7 błędów w planowaniu ścieżki zawodowej i jak ich unikać”.

08paź

II Akademickie Targi Pracy w ASzWoj!

Jesteś studentem i poszukujesz pracy? A może właśnie zakończyłeś studia i zastanawiasz się co dalej? Akademickie Targi Pracy w ASzWoj to inicjatywa, która powstała właśnie dla Ciebie!

10wrz

Sobotni dyżur w BIURZE KARIER - podpisywanie obiegówek

Szanowni Studenci! W dniu 14.09.2019 w godzinach 9.00-14.00 odbędzie się dyżur w Biurze Karier ASzWoj. Każdy student, który potrzebuje podpisu z na karcie obiegowej może się zgłosić tego dnia do budynku nr 94, pokój 24!

21sie

Sobota AKADEMICKA

W dniu 5 października 2019 r. w Wydziale Spraw Cudzoziemców odbędzie się wydarzenie ,,Sobota AKADEMICKA", w ramach którego cudzoziemcy podejmujący lub kontynuujący studia wyższe w Polsce będą mogli, po wcześniejszej rezerwacji wizyty, złożyć wniosek o udzielenie zezwolenia na pobyt...

02sie

Pierwszy dzień na stażu lub praktyce?

Portal eurostudent przygotował interesujący artykuł, który podpowie Ci jak sprawić żeby staż lub praktyka stały się przepustą do pierwszej pracy!

17lip

Konkurs LUMEN 2019.

Terminu zgłaszania projektów i przedsięwzięć do dnia 31 lipca 2019 roku.
W ramach edycji Konkursu w 2019 roku mogą być zgłoszone innowacyjne rozwiązania organizacyjno-zarządcze zawarte w statutach Uczelni lub ich projektach, opracowanych w następstwie wejścia w życie Ustawy 2.0.

27cze

Sobotni dyżur w BIURZE KARIER - podpisywanie obiegówek oraz indywidualne rozmowy doradcze

W dn. 29.06.2019 w godz. 9.00-14.00 odbędzie się dyżur w BK ASzWojWłaśnie rozpocząłeś wakacje i szukasz pracy? A może jesteś już absolwentem i rozpoczynasz właśnie swoją karierę zawodową…. Przyjdź do Biura Karier! Tam otrzymasz pełne wsparcie w zakresie doradztwa...

25cze

Oferta praktyk i pracy w Akademii Sztuki Wojennej

Zapraszamy wszytskich studentów ASzWoj do zapoznania się z ofertą!

13cze

Dziękujemy za udział w Badaniu Losów Absolwentów!

06cze

Warsaw Humanitarian Expo 2019

Zapraszamy do odwiedzenia największych targów humanitarnych w Europie – Warsaw Humanitarian Expo 2019! Dowiedz się jak zostać pracownikiem największych organizacji międzynarodowych, zdobądź wartościowe umiejętności i rozpocznij pracę w sektorze humanitarnym!  

05cze

Konkurs o nagrodę Szefa SKW za najlepszą pracę magisterską

Studenci studiów II stopnia Akademii Sztuki Wojennej mogą wziąć udział w konkursie o nagrodę Szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego za najlepszą pracę magisterską dotyczącą bezpieczeństwa państwa. Organizatorem konkursu jest Szef SKW oraz Rektor-Komendant ASzWoj.

28maj

Sobotni dyżur w BIURZE KARIER - Podpisywanie obiegówek

W dniu 01.06.2019 w godzinach 9.00-13.00 odbędzie się dyżur w Biurze Karier ASzWoj

23maj

I Akademickie Targi Pracy w ASzWoj - relacja

Serdecznie dziękujemy za udział Prorektorowi ds. spraw studenckich, wszystkim instytucjom oraz studentom i absolwentom, który przybyli na I Tragi Pracy ASzWoj.

14maj

I Akademickie Targi Pracy w ASzWoj

Biuro Karier Akademii Sztuki Wojennej ma zaszczyt zaprosić studentów i absolwentów Akademii na I Akademickie Targi Pracy, które odbędą się 22 maja 2019 r.

13maj

OLIMPIADA GEOPOLITYCZNA

zaprasza do udziału!

09maj

HARPAGAN - POLISH FORCE

Zapraszamy na dwudniową imprezę biegowo-ekstremalną, która odbędzie się w DOLOMITY Dolina Sportowa w Bytomiu w dniach 15-16.06.2019r. Po raz pierwszy została wyodrębniona  nowa kategoria Polish Force  skierowana  funkcjonariuszy służb mundurowych, oraz wszystkich formacji, organizacji i...

17kwi

Praktyka w MINISTERSTWIE INWESTYCJI I ROZWOJU to TWOJA szansana ROZWÓJ!

STUDENCIE, proponujemy Ci atrakcyjny PROGRAM PRAKTYK. Zapomnij o parzeniu kawy i stercie dokumentów do kserowania. Jako nasz PRAKTYKANT będziesz zaangażowany w ciekawe projekty, poznasz ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Zyskasz nowe doświadczenia, zmierzysz się z ciekawymi...

11kwi

II Międzynarodowe Warsztaty Technik Interwencji i Samoobrony

31.05-01.06. 2019 r.  PWSZ w Kaliszu
termin zgłoszeń: 20.05.2019 r.

Studenci ASzWoj udział bezpłatny! Zachęcamy do udziału!

11kwi

Informacje uzupełniające dot. szkolenia Służb Mundurowych z zakresu taktyki i technik interwencyjnych

Zapisy do 11 kwietnia br. na adres e-mail: biurokarier@akademia.mil.pl