MENU
30wrz

Inauguracja roku akademickiego w ASzWoj

W Akademii Sztuki Wojennej, 1 października 2019 r., odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2019/2020.

12sie

W ASzWoj trwa rekrutacja dodatkowa na studia cywilne!

W Akademii Sztuki Wojennej trwa rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe.

19lis

I Memoriał Jerzego Feliksa Zabielskiego (szabla kobiet i mężczyzn)

W Akademii Sztuki Wojennej, w dniach 23-24 listopada 2019 r., rozegrane zostaną wyjątkowe zawody – V Grand Prix Polski Weteranów Szermierki oraz I Memoriał Jerzego Feliksa Zabielskiego ASzWoj (szabla kobiet i mężczyzn).

19lis

Zmiany kadrowe w Akademii

W Akademii Sztuki Wojennej, 19 listopada 2019 r. odbyła się uroczystość związana z wyznaczeniem oficera – płk. Grzegorza Stefaniaka – na wyższe stanowisko służbowe.

18lis

100 lat wojskowego bibliotekarstwa naukowego - zapraszamy do udziału w konferencji

W murach Akademii Sztuki Wojennej, 5 grudnia 2019 roku, odbędzie się konferencja naukowa pt. „100 lat wojskowego bibliotekarstwa naukowego. Od zbiorów tradycyjnych do cyfrowych – Portal Bezpieczeństwa i Obronności Akademii Sztuki Wojennej”.

15lis

Zmiany kadrowe w Akademii

W Sali Tradycji Akademii Sztuki Wojennej, 14 listopada 2019 r., odbyło się uroczyste pożegnanie oficera, kończącego służbę w uczelnianych murach.

13lis

Wielki sukces pierwszoroczniaków!

W dniach 9-11 listopada na obiektach AWF Warszawa odbyła się 56 Varsoviada – Igrzyska Studentów Pierwszego Roku.

12lis

Międzynarodowa Konferencja pt. Intelligence Studies - a Necessity in the Changing World

8 listopada 2019 r. w Akademii Sztuki Wojennej odbyła się Międzynarodowa Konferencja pt. ‘’Intelligence Studies - a Necessity in the Changing World’’. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Instytut Historii Wojskowej.

12lis

Sympozjum Jakości Kształcenia

Spotkanie miało charakter diagnostyczno-prognostyczny. Jego celem była ocena stanu obecnego, wskazanie możliwości i dobrych praktyk w działaniach w Uczelni oraz określenie wyzwań na przyszłość w zakresie doskonalenia jakości kształcenia w Akademii Sztuki Wojennej.

08lis

Społeczność akademicka uczciła Narodowe Święto Niepodległości

W piątek, 8 listopada 2019 r., w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, w Akademii Sztuki Wojennej odbyła się uroczysta zbiórka.

05lis

Cykl wykładów prof. Milana Vego dla słuchaczy WKOS

W dniach od 4 do 15 listopada 2019 r. już po raz trzeci Instytut Sztuki Operacyjnej i Taktyki Wydziału Wojskowego Akademii Sztuki Wojennej gości prof. Milana Vego –  wykładowcę US Naval War Colledge.

05lis

Rozpoczęcie szkolenia w Szkole Administracji Obronnej (04 listopada 2019 r.)

W ramach Wyższych Kursów Obronnych, 4 listopada 2019 roku, rozpoczęło się szkolenie obronne dla grupy dyrektorów i kierowników komórek organizacyjnych w urzędach wojewódzkich i marszałkowskich.

04lis

Pikniki "Służymy Niepodległej"

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, 10 listopada br. o godz. 15.00 wszyscy zaśpiewajmy Pieśń Reprezentacyjną Wojska Polskiego, czyli „Marsz Pierwszej Brygady”.  W tym dniu Ministerstwo Obrony Narodowej zachęca wszystkich do wspólnego śpiewania i...

31paź

"Żołnierska pamięć"

31 października 2019 roku, zgodnie z wieloletnią tradycją, delegacja Akademii Sztuki Wojennej oddała hołd zmarłym żołnierzom i kolegom.

30paź

Porozumienie o współpracy z Amazon Fulfillment Poland

W dniu 30 października 2019 r. podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Amazon Fulfillment Poland Sp. z o. o. a Akademią Sztuki Wojennej.

29paź

Legia Akademicka 2019: narada szkoleniowo-metodyczna w murach ASzWoj

28 października br. w Akademii Sztuki Wojennej odbyła się narada szkoleniowo-metodyczna dla koordynatorów oraz nauczycieli akademickich z uczelni, odpowiedzialnych za realizację części teoretycznej programu edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej w roku akademickim...

28paź

1.500 uczestniczka Kursu Obronnego!

W dniu 25 października 2019 roku w Szkole Administracji Obronnej ASzWoj zakończyło się szkolenie obronne, realizowane w formie krótkoterminowego Kursu Obronnego, w którym udział wzięli pracownicy komórek obronnych administracji publicznej oraz przedsiębiorstw.

21paź

Rozpoczęcie szkolenia w Szkole Administracji Obronnej (21 października 2019 r.)

W ramach Wyższych Kursów Obronnych, 21 października 2019 roku, rozpoczęło się szkolenie obronne grupy: starostowie, prezydenci miast oraz ich zastępcy.

18paź

Zakończenie szkolenia w Szkole Administracji Obronnej

Kadra kierownicza Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie i kierownicy służb zespolonych Wojewody, 16 października 2019 roku, zakończyli trzydniowe szkolenie obronne.

18paź

Jubileusz Centrum Szkolenia OPBMR

Centrum Szkolenia Obrony Przed Bronią Masowego Rażenia w SZ RP, 16 października 2019 r., obchodziło 15-lecie swojej działalności.

14paź

Rozpoczęcie szkolenia w Szkole Administracji Obronnej (14 października 2019 r.)

W ramach Wyższych Kursów Obronnych rozpoczęło się szkolenie obronne grupy: starostowie, prezydenci miast oraz ich zastępcy.

14paź

"Przedsiębiorstwa Przyszłości Polskiego Przemysłu Obronnego" - zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

W dniach 25-26 października br. w Warszawie odbędzie się czwarta edycja konferencji naukowo-przemysłowej pt. „Przedsiębiorstwa Przyszłości Polskiego Przemysłu Obronnego”. W ramach tegorocznego spotkania po raz pierwszy przeprowadzone zostaną warsztaty z zakresu negocjacji w sektorze...

10paź

Porozumienie o współpracy ASzWoj i ABW

W Centralnym Ośrodku Szkolenia i Edukacji Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Emowie zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Akademią Sztuki Wojennej.

10paź

XV-lecie działalności Centrum Szkolenia OPBMR

W Akademii Sztuki Wojennej, 16 października 2019 r., odbędzie się seminarium naukowe z okazji XV-lecia działalności Centrum Szkolenia Obrony Przed Bronią Masowego Rażenia (OPBMR) w SZ RP.

10paź

Wynik konkursu na automaty vendingowe

Akademia Sztuki Wojennej informuje, że zakończył się konkurs z dnia 9 października 2019 r. na wybór dzierżawcy powierzchni w obiektach ASzWoj z przeznaczeniem na automaty vendingowe.

04paź

Rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe przedłużona do 31 października 2019!

Wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów w murach ASzWoj zachęcamy do odwiedzenia zakładki „KANDYDAT”.

01paź

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020

W Akademii Sztuki Wojennej, 1 października 2019 r., odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego. Swoją obecnością uroczystość uświetnili m.in. minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, sekretarz stanu w MON Tomasz Zdzikot, rektorzy i przedstawiciele uczelni wojskowych...

01paź

Rozpoczęcie szkolenia w ramach WKO (30 września 2019 r.)

W ramach Wyższych Kursów Obronnych, 30 września 2019 roku, rozpoczęło się szkolenie obronne grupy: starostowie, prezydenci miast oraz ich zastępcy.

27wrz

Zmiany kadrowe w Akademii

W Sali Tradycji Akademii Sztuki Wojennej, 27 września 2019 r. odbyła się uroczystość związana ze zmianami kadrowymi w uczelni.

25wrz

Wynik konkursu na automaty vendingowe

Zakończył się konkurs z dnia 20 września 2019 r. na wybór dzierżawcy powierzchni w obiektach ASzWoj z przeznaczeniem na automaty vendingowe.