MENU
 
14lut

Z wykładem eksperckim dla P6 SG WP

12 lutego 2019 roku, na zaproszenie Szefa Zarządu Kierowania i Dowodzenia P6 Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, wykładowca WZiD - mjr dr inż. Piotr Maśloch - wygłosił wykład ekspercki na temat: "Koncepcja wojny nowej generacji w ujęciu strategów Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych...

18lut

Inauguracja 3. edycji studiów podyplmowych "Zarządzanie kulturą w Wojsku Polskim"

Na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia miała miejsce uroczysta inauguracja trzeciej edycji studiów podyplomowych Zarządzanie kulturą w Wojsku Polskim dla wytypowanych żołnierzy zawodowych i pracowników wojska zawodowo związanych z kulturą w Siłach Zbrojnych.

05lut

Wizyta studyjna w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego

W dniach 31.01.2019 oraz 1.02.2019 odbyły się kolejne zajęcia w ramach przedmiotu "dowodzenie", tym razem zorganizowane w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny.

01lut

Wykład otwarty na temat "Nowy wymiar bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym"

Na mocy porozumienia o współpracy pomiędzy Akademią Sztuki Wojennej a Państwowym Przedsiębiorstwem „Porty Lotnicze” oraz ACS Sp. z o.o., w dniu 31 stycznia 2019 r., na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbył się wykład otwarty, który przeprowadził dr Michał Domański – przedstawiciel...

25sty

WARSZTATY PRAKTYCZNEGO ZARZĄDZANIA

24 stycznia 2019 r. na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyły się warsztaty nt. Praktyczne aspekty zarządzania procesami w przedsiębiorstwie, które poprowadził mgr Sławomir Sobczak, główny specjalista ds. Zarządzania Procesowego, koordynator Projektów Naukowo-Badawczych WCBKT...

18sty

Trwa rekrutacja do TOP Young 100!

14 stycznia br. ruszyła rekrutacja do największego projektu skierowanego do studentów na kierunkach związanych z łańcuchem dostaw: TOP Young 100. 

17sty

Praktyczne warsztaty zarządzania

24 stycznia br. w godz. 13:15-14:45 w Instytucie Zarządzania (budynek 94, sala 111), odbędą się otwarte warsztaty poświęcone Praktycznym aspektom zarządzania procesami w przedsiębiorstwie.

15sty

Zgłoszenia do "Legii Akademickiej" w ASzWoj - AKTUALIZACJA (4.02.2019 r.)

Akademia Sztuki Wojennej przyjmuje zgłoszenia od osób zainteresowanych udziałem w programie „Legia Akademicka”.

04sty

TOP YOUNG 100 - unikalny program dla najlepszych studentów logistyki w Polsce po raz pierwszy w Akademii Sztuki Wojennej

Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej został oficjalnym Partnerem Programu Top Young 100, którego organizatorem oraz koordynatorem jest Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów.

21gru

Gratulujemy Absolwentom Studiów Podyplomowych "Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim"

W dniu 19 grudnia 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie drugiej edycji studiów podyplomowych "Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim".