MENU
 
17kwi

 

 

 

Życzenia Wielkanocne

17kwi

Porozumienie o współpracy z Inspektoratem Uzbrojenia

17 kwietnia br. podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Inspektoratem Uzbrojenia a Akademią Sztuki Wojennej.

17kwi

Zaproszenie na otwarte warsztaty "Zarządzanie operacyjne z perspektywy firmy zarządzającej dokumentacją"

26 kwietnia br. w godz. 13:15-14:00 w Instytucie Zarządzania (budynek 94, sala 111), odbędą się otwarte warsztaty: Zarządzanie operacyjne z perspektywy firmy zarządzającej dokumentacją.

17kwi

Udział reprezentantów WZiD w 100-minutowej sztafecie na 100-lecie Wyższej Szkoły Wojennej

W rocznicę urodzin gen. Tadeusza Kutrzeby, 15 kwietnia 2019 r. Dziekan Prodziekani oraz wykładowcy i pracownicy administracyjni Wydziału Zarządzania i Dowodzenia  wzięli udział w 100-minutowej sztafecie. Sportowe przedsięwzięcie odbyło się w ramach świętowania setnej rocznicy...

17kwi

Uroczyste Spotkanie Wielkanocne na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia

Dnia 15 kwietnia 2019 r. o godzinie 13:30 w Kasynie ASzWoj odbyło się uroczyste Spotkanie Wielkanocne Wydziału Zarządzania i Dowodzenia, na które przybyli liczni goście: przedstawiciele władz uczelni, pracownicy WZiD, studenci oraz zaprzyjaźnieni goście.

15kwi

Konferencja prawa lotniczego w Rzeszowie

W dniach 10-11 kwietnia br. na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyła się VII Międzynarodowa Konferencja Prawa Lotniczego i Kosmicznego oraz Technologii. Tematem tegorocznej edycji było bezpieczeństwo w międzynarodowym i krajowym prawie lotniczym oraz kosmicznym. Konferencję zorganizował...

14kwi

Sympozjum MOBILNOŚĆ WOJSKOWA pk. "MilMob" z udziałem ASzWoj

Dnia 11 kwietnia 2019 r. na Wydziale Logistyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbyło się sympozjum naukowe pod patronatem Szefa Sztabu Generalnego WP pt.: Mobilność Wojskowa (kryptonim „MilMob”). 

11kwi

Posiedzenie Rady Programowej WZiD

W dniu 10 kwietnia 2019 r. obyło się posiedzenie Rady Programowej Wydziału Zarządzania i Dowodzenia. W trakcie posiedzenia powołano nowych Członków Rady Programowej oraz zaprezentowano najważniejsze treści programów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych.

10kwi

Relacja z jubileuszowej konferencji "Logistyka a Bezpieczeństwo" 2019

W dniach 4-5 kwietnia 2019 roku w murach Akademii Sztuki Wojennej odbyła się już X Ogólnopolska konferencja naukowa „Logistyka a Bezpieczeństwo”, zorganizowana przez Koło Naukowe Studentów Logistyki, której tematem przewodnim były „Innowacyjne rozwiązania...

09kwi

Inauguracja Top Young 100 z udziałem przedstawicieli ASzWoj

2 kwietnia 2019 roku odbyła się inauguracyjna konferencja II edycji programu Top Young 100 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Projekt ten jest inicjatywą skierowaną do studentów kierunków związanych z funkcjonowaniem łańcuchów dostaw w Polsce.