MENU
 
12gru

Kolejne posiedzenie Rady Programowej dla kierunku "Logistyka"

11 grudnia 2018 r. odbyło się trzecie posiedzenie Rady Programowej dla kierunku studiów Logistyka.

13gru

LOTNICTWO POLSKIE WOBEC WYZWAŃ PRZYSZŁOŚCI

12 grudnia br. odbyła się konferencja Lotnictwo polskie wobec wyzwań przyszłości zorganizowana przez Katedrę Zarządzania Lotnictwem Cywilnym Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

10gru

Sympozjum naukowe "System logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej - Raport 2019"

6 grudnia br. przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w osobach: dziekan WZiD płk dr hab. inż. Tomasz Jałowiec, ppłk dr inż. Krzysztof Zadorożny i ppłk dr Witold Słomiany wzięli udział w sympozjum naukowym nt. „System logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej – Raport 2019”.

04gru

Delegacja WZiD na II Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej

W dniach 28-29 listopada 2018 r. płk dr hab. Tadeusz ZIELIŃSKI oraz prof. dr hab. Stanisław SIRKO uczestniczyli w II Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej Zarządzanie bezpieczeństwem w technikach, technologiach i polityce transportowej organizowanej przez Wydział Transportu Politechniki Śląskiej w Katowicach i w Ustroniu.

21lis

Uroczyste ślubowanie w KNSL

14 listopada br. odbyło się oficjalne ślubowanie nowych członków Koła Naukowego Studentów Logistyki. W tym roku w szeregi KNSL wstąpiło aż 25 nowych studentów.

17lis

Public Management 2018 - podsumowanie

W Zegrzu odbyła się, organizowana przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj, VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa PUBLIC MANAGEMENT 2018 zatytułowana Współczesne problemy zarządzania, obronności i bezpieczeństwa.

14lis

KNSL podczas Ogólnopolskich Targów Pracy "TransLogisticaJobs"

W dniach 6-8 listopada 2018 r. na terenie EXPO XXI w Warszawie odbyły się Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy TransLogisticaJobs, w których wzięli udział członkowie Koła Naukowego Studentów Logistyki Akademii Sztuki Wojennej.  

08lis

Wizyta z "G.S Rakovski" National Defense College

W dniach 5-8.11.2018 r. w murach Akademii Sztuki Wojennej przebywała delegacja z „G.S Rakovski” National Defense College (RNDC) w Sofii (Bułgaria).

07lis

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję Dziekana Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

07lis

Wielowymiarowość Współczesnej Logistyki 2018 - relacja z konferencji

W dniach 6-7 listopada br. w murach Akademii Sztuki Wojennej odbyła się cykliczna konferencja naukowa pt. „Wielowymiarowość Współczesnej Logistyki”.