MENU
13wrz

Dziekanaty 16-20.09.2019 r.

Uprzejmie informuję, że w związku z reorganizacją prac dziekanatów Wydziałów: Bezpieczeństwa Narodowego, Wojskowego (część cywilna), Zarządzania i Dowodzenia, w/w dziekanaty będą zamknięte w dniach 16-20.09.2019 r.

06sie

Informacje organizacyjne - studia i kursy dla żołnierzy w roku akademickim 2019/2020 - WWoj

Ogłoszenia informacyjne dla oficerów zakwalifikowanych na studia i kursy w roku akademickim 2019/2020 w Akademii Sztuki Wojennej - Wydział Wojskowy.

03paź

Ocena wyróżniająca dla kierunku "Obronność"

21 czerwca br. weszła w życie uchwała Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w sprawie oceny programowej na kierunku obronność realizowanego na Wydziale Wojskowym ASzWoj.

20wrz

Kurs wstępny dla studentów pierwszego roku

W dniach od 20 września do 31 października 2019 roku na platformie edukacyjnej dostępny jest obowiązkowy kurs wstępny dla studentów pierwszego roku.

20wrz

Podróż studyjna studentów PSOT - "POMORZE 2019"

16 września 2019 r. studenci Podyplomowych Studiów Operacyjno-Taktycznych (PSOT) Wydziału Wojskowego pod kierunkiem płk. dr. inż. Jacka Joniaka rozpoczęli podróż studyjną „POMORZE 2019”.

11wrz

Ogłoszenie dla studentów w sprawie ubiegania się o stypendium ministra

09wrz

SYMPOZJUM NAUKOWE - Bezpieczeństwo systemu łączności i sieci teleinformatycznych resortu Obrony Narodowej, 22.10.2019 r.

 

 

22sie

Listy osób przyjętych na studia II stopnia w roku akademickim 2019/2020

Drodzy Kandydaci! Zachęcamy do zapoznania się z listami osób przyjętych na studia II stopnia w roku akademickim 2019/2020.

28cze

Zakończenie roku akademickiego 2018/2019

W Akademii Sztuki Wojennej, 28 czerwca 2019 r., odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego Wydziału Wojskowego połączona z wręczeniem wyróżnień żołnierzom i pracownikom ASzWoj.

27cze

ZAKOŃCZENIE ROKU W WYDZIALE WOJSKOWYM

 Dziekan Wydziału Wojskowego zaprasza na uroczyste zakończenie roku, które odbędzie się w dniu 28.06.2019, godz. 10:00, Klub ASzWoj ( bl. 56/Kino).

26cze

ZAKOŃCZENIE WYŻSZEGO KURSU OPERACYJNO-LOGISTYCZNEGO

Kolejna edycja kursu oficerów korpusu osobowego logistyki w ramach Wyższego Kursu Operacyjno - Logistycznego zakończyła się w dniu 26 czerwca 2019 r.

26cze

PODRÓŻ STUDYJNA WYŻSZEGO KURSU OPERACYJNO-LOGISTYCZNEGO

Uczestnicy Wyższego Kursu Operacyjno-Logistycznego wraz z kierownikiem Zakładu Logistyki Wojskowej Instytutu Wsparcia i Zabezpieczenia Działań ppłk. Zdzisławem Malinowskim odbyli podróż studyjną.

14cze

Międzynarodowa konferencja naukowa pt. 1919 w historii Europy Środkowej i Wschodniej

Udział przedstawicieli ASzWoj w międzynarodowej konferencji naukowej pt. 1919 w historii Europy Środkowej i Wschodniej: setna rocznica ogłoszenia zjednoczenia UPR i ZUNR.

07cze

Założenia Cyklu Seminariów i Konferencji Naukowych organizowanych przez Instytut Strategii Wojskowej

Instytut Strategii Wojskowej Wydziału Wojskowego Akademii Sztuki Wojennej ma zaszczyt zaprosić do udziału w seminarium naukowym, które odbędzie się 18 czerwca 2019 roku.

04cze

Krajowa konferencja naukowa nt.: Współczesne wyzwania transportu i ruchu wojsk

W dniu 21 maja 2019 r. na Wydziale Wojskowym Akademii Sztuki Wojennej odbyła się krajowa konferencja naukowa nt.: Współczesne wyzwania transportu i ruchu wojsk.

03cze

Podróż studyjna "Pogranicznika" - PODLASIE 2019

W dniach 28-31 maja 2019 roku studenci należący do Organizacji Studenckiej „Pogranicznik” uczestniczyli w podróży studyjnej do placówki Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Płaskiej.

26maj

JOINT RESOLVE 19. PODSUMOWANIE

Studenci Bałtyckiej Akademii Obrony i Akademii Sztuki Wojennej zakończyli ćwiczenia Joint Resolve-19.

22maj

Warsztaty z przedstawicielami uczelni wojskowych z Grupy Wyszehradzkiej

21 maja br. odbyło się kolejne posiedzenie Steering Commitee w ramach V4 COPD Education Enhancement Initiative.

17maj

JOINT RESOLVE 19. W POSZUKIWANIU ŚRODKA CIĘŻKOŚCI

Studenci Bałtyckiej Akademii Obrony i Akademii Sztuki Wojennej kończą planowanie operacji połączonej, której celem jest obrona państw sojuszu.

06maj

Seminarium naukowe pt. Polska w międzynarodowej współpracy wojskowej

Wydziale Wojskowym Akademii Sztuki Wojennej odbyło się w seminarium naukowe pt.: Polska w międzynarodowej współpracy wojskowej.

29kwi

Komunikat nr 4 w sprawie przeprowadzenia konferencji naukowej

29kwi

Jednośladem bezpiecznie do celu

27.04.2019 r. - Inauguracja sezonu motocyklowego  motocyklitów służb podległych MSWiA, MON oraz stowarzyszeń i klubów motocyklowych.

25kwi

Komunikat nr 3 w sprawie przeprowadzenia konferencji naukowej "Organizacja systemu rozpoznania zagrożeń państwa"

25kwi

Seminarium naukowe pt. Polska w międzynarodowej współpracy wojskowej

Zapraszamy do udziału w seminarium naukowym: pt. Polska w międzynarodowej współpracy wojskowej, organizowanej przez Instytut Strategii Wojskowej Wydziału Wojskowego Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.

24kwi

Podróż studyjna do zakładów zbrojeniowych PGZ

Słuchacze Podyplomowych Studiów Wojskowej Służby Zagranicznej oraz Kursu Przygotowania Kadr Wojskowej Służby Zagranicznej odbyli podróż studyjną do zakładów zbrojeniowych oraz instytucji wykonujących zadania na rzecz obronności kraju.

18kwi

Organizacja i funkcjonowanie Systemu Kierowania i Dowodzenia Siłami Zbrojnymi RP

28 maja 2019 roku zapraszamy do udziału w konferencji naukowej z cyklu: Organizacja i funkcjonowanie systemu Kierowania i Dowodzenia Siłami Zbrojnymi RP pt. Planowanie działań na poziomie taktycznym w środowisku hybrydowym.

16kwi

Wielkanocne życzenia

09kwi

BRAMA 19: PODRÓŻ STUDYJNA DO WILNA

6 kwietnia 2019 r. studenci Akademii Sztuki Wojennej, biorący udział w ćwiczeniach, odbyli podróż studyjną do Wilna. Mieli okazję odwiedzić najważniejsze zabytki miasta oraz miejsca związane z historią Rzeczpospolitej Obojga Narodów.

09kwi

KOŁO NAUKOWE KOMUNIKACJI STRATEGICZNEJ "STRATCOM" ASzWoj

Analizy fake newsów, przeciwdziałanie dezinformacji wymierzonej w Wojsko Polskie. Planowanie działań informacyjnych podczas ćwiczeń wojskowych. Doskonalenie indywidulanych kompetencji komunikacyjnych poprzez warsztaty medialne.

 

05kwi

BRAMA-19 NA PRZESMYKU SUWALSKIM: TEREN - POTĘGA OBRONY

Działania terenowe, rekonesanse oraz rozpoznanie powietrzne, to jedne z głównych zadań postawionych przed studentami Akademii Sztuki Wojennej podczas drugiego etapu ćwiczenia studyjnego BRAMA-19.