MENU
 
02paź

Informacje organizacyjne - studia i kursy dla żołnierzy w roku akdemickim 2018/2019

Wszystkie ogłoszenia informacyjne dla oficerów zakwalifikowanych na studia i kursy w roku akdemickim 2018/2019 w Akademii Sztuki Wojennej.

01paź

Ocena wyróżniająca dla kierunku "Obronność"

21 czerwca br. weszła w życie uchwała Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w sprawie oceny programowej na kierunku obronność realizowanego na Wydziale Wojskowym ASzWoj.  Studia te, prowadzone na poziomie pierwszego oraz drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim, uzyskały ocenę wyróżniającą.

17gru

"Rola i zadania sił zbrojnych dla zapewnienia cyberbezpieczeństwa w czasie działań hybrydowych przeciwko RP''

19 grudnia 2018 roku w Akademii Sztuki Wojennej odbędzie się sympozjum naukowe pt.: "Rola i zadania sił zbrojnych dla zapewnienia cyberbezpieczeństwa w czasie działań hybrydowych przeciwko RP", zorganizowane przez Instytut Działań Informacyjnych Wydziału Wojskowego Akademii Sztuki Wojennej.

17gru

Bożonarodzeniowe życzenia

14gru

O bezpieczeństwie na Pacyfiku w AszWoj

Organizatorem konferencji był Wydział Wojskowy ASzWoj oraz Towarzystwo Naukowe Australii, Nowej Zelandii i Oceanii – ANZORA.

14gru

Kolejna edycja kursu Design Thinking

Kurs został przeprowadzony przez Zakład Operacji z Instytutu Sztuki Operacyjnej i Taktyki Wydziału Wojskowego, we współpracy z Joint Special Operations University, w ramach programu kształcenia Wyższego Kursu Operacyjno-Strategicznego.

10gru

Wykłady z Międzynarodowego Prawa Humanitarnego Konfliktów Zbrojnych

Na Wydziale Wojskowym Akademii Sztuki Wojennej odbyły się zajęcia z przedmiotów prawnych dla słuchaczy Wyższego Kursu Operacyjno-Strategicznego.

07gru

I Akademickie Sympozjum Jakości Kształcenia

7 grudnia 2018 r. odbyło się I Akademickie Sympozjum Jakości Kształcenia zorganizowane przez Zespół Zapewnienia Jakości Kształcenia Akademii Sztuki Wojennej.

07gru

STRATCOM FORUM

"Informacyjny koktajl Putina", otrucie Siergieja Skripala, brytyjski system komunikacji strategicznej, polska dyplomacja publiczna, agencje informacyjne na świecie – to tematy trzeciej edycji STRATCOM FORUM Akademii Sztuki Wojennej.   

30lis

"Wyzwania i rozwój obrony powietrznej RP. Obronność RP XXI wieku" - podsumowanie konferencji

W dniach 28-29 listopada 2018 r. w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. Wyzwania i rozwój obrony powietrznej Rzeczypospolitej Polskiej. Obronność RP XXI wieku.