MENU
 
19paź

Zakończenie październikowej edycji Kursu Zarządzania Kryzysowego

W dniu 19. października zakończyła się kolejna edycja Kursu Zarządzania Kryzysowego. W 5-dniowym (15.-19.10.) szkoleniu wzięły udział osoby, które na co dzień zajmują się zarządzaniem kryzysowym w administracji publicznej bądź też w sektorze niepublicznym. Pojawiły się też osoby przygotowujące się do realizacji tego rodzaju zadań oraz osoby zainteresowane problematyką zarządzania kryzysowego.

17paź

Przedłużona rekrutacja na studia podyplomowe WBN

Informujemy, że rekrutacja na studia podyplomowe Edukacja dla bezpieczeństwa dla nauczycieli oraz Edeukacja dla bezpieczeństwa dla osób chcących uzyskać uprawnienia nauczycielskie została przedłużona do 12 listopada 2018 r.

15paź

Rozpoczęcie szkolenia w ramach WKO - 15.10.2018 r.

15 października br., w ramach Wyższych Kursów Obronnych, w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej rozpoczęło się szkolenie obronne kolejnej grupy słuchaczy.

10paź

Zakończenie szkolenia w ramach WKO (12 października 2018 r.)

W ramach Wyższych Kursów Obronnych zakończono szkolenie obronne grupy: wojewodowie i wicewojewodowie.

08paź

Inauguracja roku akademickiego dla studentów niestacjonarnych

6 października 2018 roku w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego miała miejsce inauguracja studiów niestacjonarnych.

Na samym wstępie uroczystości głos zabrał Dziekan Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego, płk dr hab. Bogdan GRENDA, który wprowadził zebranych w tematykę szerokiej działalności WBN. W swoim przemówieniu przedstawił również opcje możliwości rozwoju naukowego dla studentów, w tym udział w konferencjach lub podróżach studyjnych.

04paź

Rozpoczęcie roku akademickiego 2018/2019 na WBN

3 października 2018 roku na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego odbyło się rozpoczęcie roku akademickiego 2018/2019 z udziałem władz uczelni i wydziału oraz kadry naukowo-dydaktycznej i pracowników WBN. W uroczystym spotkaniu uczestniczyli studenci rozpoczynający naukę w murach ASzWoj na kierunkach administracja, bezpieczeństwo informacyjne, bezpieczeństwo międzynarodowe i dyplomacja, bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne.

03paź

LISTY OSÓB PRZYJĘTYCH W REKRUTACJI DODATKOWEJ NA STUDIA I i II STOPNIA (03.10.2018)

Poniżej (w plikach do pobrania) znajdują się listy osób przyjętych w rekrutacji dodatkowej na studia I i II stopnia na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego.

02paź

Uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2018/2019 dla studentów studiów niestacjonarnych w WBN

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego dla studentów I i II stopnia studiów NIESTACJONARNYCH odbędzie się w dniu 6 października 2018 r. (sobota) o godz. 08.00 w bl. 25 (WBN) w auli 320.

28wrz

Kurs obronny dla pracowników przedsiębiorstw w dziale administracji rządowej "energia" - 24-26 września 2018

W dniu 26 września 2018 roku zostało zakończone szkolenie obronne dla 33 pracowników zajmujących się problematyką obronną u przedsiębiorców o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym w dziale administracji rządowej „energia”.

24wrz

Elektroniczna Legitymacja Studencka dla nowych studentów - opłata i odbiór

Drodzy Studenci! Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi warunków otrzymania Elektronicznej Legitymacji Studenckiej.