MENU
17paź

Uwaga Studenci - grafik wykładów

Grafik wykładów dla studentów, którzy posiadają zwolnienia lekarskie z zajęć wychowania fizycznego, został umieszczony w odpowiedniej zakładce.

16paź

TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Serdecznie zapraszamy na turniej szachowy, który odbędzie się 28.10.2018 roku w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

15paź

Sekcja szachowa- zapisz się i Ty!

Ruszyła sekcja szachowa. Zapraszamy do zapoznania się z plakatem, na którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

13paź

6. Bieg Rembertowa za nami!

Ze względu na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, ta edycja była wyjątkowa i nosiła specjalną nazwę „RUNbertów dla Niepodległej”. Tradycyjnie start i meta zawodów znajdowały się na terenie Akademii Sztuki Wojennej.

11paź

Wicemistrzostwo Wojska Polskiego dla kpt. Macieja Bzdawskiego z Akademii Sztuki Wojennej

W dniach od 1 do 5 października w miejscowości Braniewo odbyły się Mistrzostwa Wojska Polskiego w biegach na orientację.
W zawodach wzięło udział ponad 140 żołnierzy z jednostek wojskowych z całej Polski.

10paź

KPT. MACIEJ BZDAWSKI MISTRZEM POLSKI WYŻSZEGO SZKOLNICTWA WOJSKOWEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!

6 października w na obiektach sportowych WAT Warszawa odbyły się Mistrzostwa Wyższego Szkolnictwa Wojskowego w biegach przełajowych. W zawodach wzięli udział żołnierze z 5 jednostek uczelni wojskowych.

08paź

Mistrzostwa Wyższego Szkolnictwa Wojskowego w pływaniu

Zapraszamy kadrę Akademii Sztuki Wojennej na Mistrzostwa Wyższego Szkolnictwa Wojskowego w pływaniu które, odbędą się 20.10.2018 na obiektach Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. W załączniku znajduje się dokładny regulamin zawodów.

08paź

Sukces UKJ "ASzWoj Warszawa" podczas Mistrzostw Polski w judo

W Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w Judo zawodnicy UKJ ASzWoj Warszawa zaprezentowali się w znakomitej formie, czego efektem było zdobycie dwóch srebrnych medali!

27wrz

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, kadrę, pracowników oraz żołnierzy do wzięcia udziału w biegu ulicznym RUNbertów!

Wydarzenie organizowane jest przez AZS Warszawa. Tegoroczna edycja biegu na 5 km uzyskała oficjalny tytuł biegu rozgrzewającego do Biegu 100-lecia Odzyskania Niepodległości!

26wrz

Zaproszenie na I Bieg Patrolowy Pamięci Halinki Brzuszczyńskiej ps. "Mała"

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego biegu patrolowego w celu uczczenia pamięci Halinki Brzuszczyńskiej ps. "Mała"- bohaterskiej sanitariuszki poległej podczas próby ratowania rannego kolegi w 1944 roku.