MENU

Przedstawiciele Samorządu Studentów ASzWoj

Masz pytanie? Problem? Napisz do nas, chętnie pomożemy!
samorzadaszwoj@gmail.com

 

UCZELNIANA RADA SAMORZĄDU STUDENTÓW:

PRZEWODNICZĄCY UCZELNIANEJ RADY SAMORZĄDU STUDENTÓW ASZWOJ – KUBA GRADUS

Student II roku studiów magisterskich na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego. Od pierwszego roku studiów zaangażowany w pracę na rzecz społeczności akademickiej, a od 3 lat związany z Samorządem Studentów. Lubiący nowe wyzwania, zaangażowany w pomoc dla studentów, wymagający od siebie i od innych.

Tel. 724-687-685
e-mail: kubagradus@wp.pl

 

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO URSS – ARKADIUSZ OLSZEWSKI

Arkadiusz Olszewski - student 1 roku studiów magisterskich na kierunku Logistyka. Arek w tym roku rozpoczął swoja 2 kadencję w Samorządzie Studenckim, w której to pełnić będzie funkcje Zastępcy Przewodniczącego Uczelnianej Rady Samorządu Studentów. Arek jest osobą energiczną i kontaktową, która w każdej sytuacji dopatruje się czegoś pozytywnego. Wiele razy dowiódł, że wraz z jego nieszablonowym sposobem myślenia jest niezastąpiony.

Tel. 515-185-567
E-mail: arek199510@gmail.com

 

FINANSISTA URSS – PAULINA NOWAK

Tel: 667-703-568
E-mail: paulanowak16@o2.pl

 

SEKRETARZ URSS – KRZYSZTOF KRAKOWSKI

Student II roku studiów magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Od początku studiów pełni funkcję Mentora w zakresie programu Erasmus+. Od roku 2017 członek WRSS WBN, a od grudnia 2017 Sekretarz URSS. Ambitny, lubiący wyzwania, łamiący stereotypy. Praca w Samorządzie jest dla niego kolejnym etapem rozwoju, zbierania doświadczenia i przygotowania do następnych szczebli kariery. Jako członek URSS stara się wspomagać rozwój Akademii Sztuki Wojennej i możliwości jej studentów.

Tel. 887-667-369
E-mail: krzysiekkrak3@gmail.com

 

RZECZNIK PRASOWY URSS – JAKUB BODNAR

Tel: 505-420-420
E-mail:  j.bodnar@wir.pl

 

KOORDYNATOR DS. WSPÓŁPRACY Z KOŁAMI NAUKOWYMI I ORGANIZACJAMI STUDENCKIMI – MONIKA SKWAREK

Studentka drugiego roku studiów licencjackich na kierunku lotnictwo. Jestem osobą ambitną i ciągle podążającą do wcześniej postawionych celów. Do Samorządu Studentów Akademii Sztuki Wojennej dołączyłam w pierwszym roku studiów, a od września 2018 roku pełnię funkcję Koordynatora ds. współpracy z kołami naukowymi i organizacjami studenckimi. Moim zadaniem jest zachęcenie studentów do aktywności na uczelni poza obowiązkowymi zajęciami.

Tel: 515-849-686
E-mail: monika.s.miastkow@wp.pl

 

WYDZIAŁOWE RADY SAMORZĄDU STUDENTÓW

 

PRZEWODNICZĄCA WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZĄDU STUDENTÓW WYDZIAŁU BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO ASZWOJ - WIKTORIA ZABŁOCKA

Jest studentką III roku bezpieczeństwa narodowego. Lubi nowe wyzwania i nie potrafi usiedzieć w miejscu dlatego postanowiła rozwinąć skrzydła w samorządzie, w którym działa od listopada 2017r. Znajomi wiedzą, że jest pozytywnie zakręconą i otwartą osobą, dużo się uśmiecha i chętnie pomaga. Prywatnie uwielbia seriale kryminalne, podróże i świat makijażu. Jej celem jest pokazanie studentom, że można robić wiele fajnych rzeczy, można poznać wielu inspirujących ludzi w trakcie trwania edukacji. Studia dla niej to coś więcej niż przesiedzenie kilku lat nad książkami i zdobycie dyplomu ukończenia studiów wyższych.

Tel: 792-237-640
E-mail: wiktoria.zablocka@gmail.com

 

PRZEWODNICZĄCA WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZĄDU STUDENTÓW WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA ASZWOJ - ZUZANNA FLORCZAK

Studiuję na trzecim roku na kierunku Zarządzanie i Dowodzenie. Do Samorządu dołączyłam w czerwcu 2017r. i pełniłam funkcję członka WRSS WZID. Od października 2018r. pełnię funkcję Przewodniczącej WRSS WZID. Pracując w Samorządzie Studentów jako Przewodnicząca nabieram doświadczenia związanego z zarządzaniem. Chciałabym, aby po ukończeniu uczelni, działając na rzecz studentów mieć pewność, że byłam jej ważną częścią.

Tel: 606-605-031
E-mail: zuzanna.florczak1@gmail.com

 

PRZEWODNICZĄCY WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZĄDU STUDENTÓW WYDZIAŁU WOJSKOWEGO ASZWOJ- BARTŁOMIEJ PLIŃSKI

Tel: 661-399-609
E-mail: pliniak@op.pl