MENU

Przedstawiciele Samorządu Studentów ASzWoj

Masz pytanie? Problem? Napisz do nas, chętnie pomożemy!
samorzadaszwoj@gmail.com

 

UCZELNIANA RADA SAMORZĄDU STUDENTÓW:

PRZEWODNICZĄCY UCZELNIANEJ RADY SAMORZĄDU STUDENTÓW ASZWOJ
– ROBERT MIKOŁAJ CZAJKOWSKI

Student I roku studiów magisterskich na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego. Od pierwszego roku studiów zaangażowany w pracę na rzecz społeczności akademickiej, a od 4 lat związany z Samorządem Studentów. Wymagający od siebie i od innych, lubiący nowe wyzwania, Samorząd to jego pasja.

Tel.: 668 636 291
e-mail: przewodniczacy.urss@akademia.mil.pl

 

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO URSS – ZUZANNA FLORCZAK

Studentka I roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie i Dowodzenie. Do Samorządu dołączyła w czerwcu 2017r. Rok później objęła stanowisko Przewodniczącej WRSS WZiD. Od października tego roku, zmierzy się z wyzwaniem jakim będzie dla niej pełnienie funkcji zastępcy przewodniczącego URSS ASzWoj.

Tel.: 606 605 031
e-mail: urss.aszwoj@akademia.mil.pl

 

FINANSISTA URSS – ALEKSANDRA TROJNAR

Studentka III roku studiów licencjackich na kierunku Zarządzanie i Dowodzenie. Od I roku zaangażowana w pracę na rzecz społeczności akademickiej, natomiast od roku związana z Samorządem. Jest pozytywnie zakręconą i energiczną osobą, lubiącą wyzwania i zawsze dążącą do celu.

Tel.: 536 475 093
e-mail: urss.aszwoj@akademia.mil.pl

 

SEKRETARZ URSS – MONIKA SKWAREK

Studentka III roku studiów licencjackich na kierunku Lotnictwo. Od pierwszego roku studiów zaangażowana aktywnie w życie Samorządu Studentów ASzWoj. Osoba ambitna, odpowiedzialna i lubiąca nowe wyzwania. Dzięki pracy w Samorządzie zdobywa wiele doświadczeń, a także poznaje zasady funkcjonowania innych samorządów.

Tel.: 515 849 686
e-mail: urss.aszwoj@akademia.mil.pl

 

RZECZNIK PRASOWY URSS – ALEKSANDRA STASIAK

Aleksandra, studentka III Logistyki. Od pierwszego roku starosta kierunku, od drugiego członkini Samorządu. Obecnie ma przyjemność zajmować stanowisko Rzecznika Prasowego Uczelnianej Rady Samorządu Studentów ASzWoj.

Tel.: 508 735 656
e-mail: urss.aszwoj@akademia.mil.pl

 

KOORDYNATOR DS. WSPÓŁPRACY Z KOŁAMI NAUKOWYMI I ORGANIZACJAMI STUDENCKIMI
– PAULINA NOWAK

Studentka II roku studiów magisterskich na kierunku Administracja. Od 2017 roku związana z Samorządem Studentów. Przez pierwszy rok swojej kadencji pełniła funkcję Rzecznika Prasowego URSS ASzWoj. Następnie w październiku 2018 roku objęła stanowisko Finansisty URSS ASzWoj. W tym roku rozpoczyna swoją drugą kadencję w Samorządzie. Jest osobą ambitną, dążącą do wyznaczonego sobie celu. Zaangażowana w pomoc dla studentów. Lubiąca nowe wyzwania, jakie stawiane są przed nią każdego dnia, przede wszystkim te związane z Samorządem.

Tel.: 607 703 568
e-mail: urss.aszwoj@akademia.mil.pl

 

WYDZIAŁOWE RADY SAMORZĄDU STUDENTÓW

 

PRZEWODNICZĄCA WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZĄDU STUDENTÓW WYDZIAŁU BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO ASZWOJ – MARTA ADAMCZEWSKA

Studentka II roku studiów magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Od pierwszego roku studiów zaangażowana w pracę na rzecz społeczności akademickiej, a od 2016 roku związana z Samorządem Studentów. Lubiąca nowe wyzwania i czynnie uczestnicząca w organizacji przedsięwzięć akademickich. Przede wszystkim jednak starająca się pomagać studentom, więc kilka tysięcy kroków po korytarzach Wydziału to jej dzienna norma. Prywatnie od 2014 roku w Związku Strzeleckim „Strzelec”, gdzie prowadzi własną jednostkę oraz odpowiada za promocję w mediach społecznościowych. Aktywny członek fundacji i stowarzyszeń w tym: Odyssey of the Mind Polska, PCK, WOPR, SRWO, KBŻWPD „Czerwone Berety”. Jej zamiłowania to sztuki walki, fantastyka oraz muzyka rockowa.

Tel.: 723 135 632
e-mail:

 

PRZEWODNICZĄCA WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZĄDU STUDENTÓW WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA ASZWOJ – SZYMON KOWALIK

Student I roku studiów magisterskich na kierunku Logistyka. W tym roku rozpoczyna swoją drugą kadencję w Samorządzie Studenckim, w której pełnić będzie funkcję Przewodniczącego Wydziałowej Rady Samorządu Studentów. Jest osobą energiczną, kontaktową i pracowitą, zawsze dążącą do wyznaczonego celu. W każdej sytuacji problemowej służy pomocą.

Tel.: 609 327 010
e-mail: szymon.kowalik1997@gmail.com

 

PRZEWODNICZĄCY WYDZIAŁOWEJ RADY SAMORZĄDU STUDENTÓW WYDZIAŁU WOJSKOWEGO ASZWOJ– BARTŁOMIEJ PLIŃSKI

Student I roku studiów magisterskich na Wydziale Wojskowym. Od początku związany z Samorządem. Po raz kolejny obejmuje stanowisko Przewodniczącego Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Wydziału Wojskowego.

Tel.: 661 399 609
e-mail: pliniak@op.pl