MENU
30lis

Płatne staże w Urzędzie Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej (BEREC)

Urząd BEREC jest unijną agencją zapewniającą wsparcie administracyjne i merytoryczne Organowi Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej (BEREC).
BEREC dba o to, by unijne przepisy były konsekwentnie stosowane, tak aby jednolity rynek łączności elektronicznej w UE sprawnie działał.Doradza instytucjom europejskim – na ich wniosek lub z własnej inicjatywy.
W skład BEREC-u wchodzi tzw. rada organów regulacyjnych. Jest to organ złożony z szefów krajowych organów regulacyjnych z każdego kraju UE (lub nominowanych przedstawicieli wysokiego szczebla tych organów).

14lis

Płatne staże im. Roberta Schumana w Parlamencie Europejskim

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, iż do 30 listopada  2018 r. istnieje możliwość składania aplikacji na płatne stypendia  im. Roberta Schumana  w Parlamencie Europejskim. Parlament Europejski oferuje blisko 400 ofert staży w poszczególnych dyrekcjach PE.

14lis

Praktyka/ Staż w dziale marketingu i new business w BIG IDEA PROMOTIONS

Tworzymy niepowtarzalne koncepcje kreatywne i na ich podstawie realizujemy skuteczne reklamy na najwyższym światowym poziomie, zapewniając każdemu klientowi indywidualne podejście, zgodne z jego wymaganiami, aby wyróżnić produkt na tle konkurencji  i nadać indywidualną osobowość marce.

13lis

STUDENCIE! WYGRAJ PŁATNY STAŻ i zdobądź doświadczenie w Kancelarii Kompensja!

Prace konkursowe można przesyłać do 31.12.2018 r. Ogłoszenie wyników już 07.01.2019 r., co oznacza, że już z początkiem roku zostanie wyłoniony Zwycięzca, który otrzyma niepowtarzalną szansę na rozwój!

15paź

Płatne staże w Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Morskiego (EMSA)

Europejska Agencja Bezpieczeństwa Morskiego (EMSA) oferuje wiedzę techniczną i wsparcie operacyjne w celu poprawy bezpieczeństwa morskiego, gotowości do zwalczania zanieczyszczenia morza i reagowania na zanieczyszczenie oraz zwiększenia ochrony na morzu. EMSA dostarcza rządom i właściwym organom dokładnych i fachowych informacji o sytuacji na morzu w czasie rzeczywistym, aby wesprzeć je w skutecznym wdrażaniu polityki morskiej.

04paź

Praktyki w Centrum Wielokulturowym

Misją Centrum Wielokulturowego w Warszawie jest pomoc w zapobieganiu marginalizacji społecznej migrantów, a także przeciwdziałanie istotnym zagrożeniom stojącym przed współczesną metropolią europejską, a wynikającym z niewiedzy i stereotypów większości i mniejszości.

29wrz

Płatne staże w Europejskim Trybunale Obrachunkowym

Do 31 października br. istnieje możliwość składaniaaplikacji na 3-5 miesięczne staże w Europejskim Trybunale Obrachunkowym.

25wrz

Staż w Dziale Bezpieczeństwa Informacji

Stażysta  w Dziale Bezpieczeństwa Informacji odpowiedzialny będzie za wsparcie w ramach projektów konsultingowych  z  obszaru  bezpieczeństwa  informacji  i  bezpieczeństwa  teleinformatycznego realizowanych  przez  zespół  JT  Weston  dla  wiodących  podmiotów  rynku  kapitałowego,  instytucji sektora publicznego oraz firm z pozostałych kluczowych branż i sektorów gospodarki.

31sie

Rekrutacja na płatny program "Staż u Wojewody"

Szanowni Państwo, w mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie została wznowiona rekrutacja do I edycji programu „Staż u Wojewody”.

27sie

Bezpłatne praktyki studenckie we wrześniu

Wydział Spraw Studenckich, Doktoranckich i Promocji Akademii Sztuki Wojennej poszukuje praktykanta/praktykantki.