MENU
14gru

Pracownik działu obsługi klienta w Centrum Oświatowym AKADEMOS

Przesłaniem naszej szkoły jest wspomaganie pracowników firm i instytucji w ich codziennej komunikacji z przełożonymi, partnerami i potencjalnymi klientami oraz kreowanie ich pozytywnego wizerunku.

19lis

Oferty pracy w TELS

Grupa  TELS    jest  międzynarodowym  operatorem logistycznym,  świadczącym usługi w zakresie  transportu drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego.
Na  polskim  rynku  TELS  obecny  jest  od  2006  roku  i specjalizuje  się  w  świadczeniu  usług  międzynarodowej spedycji drogowej.

13lis

MON szuka najlepszych informatyków

Resort obrony narodowej jest partnerem jednego z największych hackatonów na świecie – HackYeah, który odbędzie się 24-25 listopada w Warszawie. Wojskowi specjaliści przygotowali dla uczestników zadanie w kategorii „Cybersecurity”. Na najlepszych czekają atrakcyjne oferty pracy, także na stanowiskach cywilnych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Przygotowaliśmy również nagrody pieniężne o łącznej wartości 60 tys. zł oraz dodatkowe nagrody -  skok w tandemie ze spadochronem, rejs łodzią desantową, przejazd transporterem opancerzonym Rosomak oraz udział w kursie dla korespondentów wojennych.

26paź

SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ - Grupa WB

Firma jest liderem w największej prywatnej grupie kapitałowej polskiego przemysłu obronnego: GRUPIE WB. W swojej działalności kieruje się innowacyjnością i tworzeniem przełomowych rozwiązań technologicznych. Przyjęta filozofia biznesowa wyraża się w ofercie produktowej obejmującej rozwiązania unikatowe w skali świata, implementowane na najbardziej wymagających rynkach.

19paź

Starszy inspektor wojewódzki w Oddziale Kontroli Finansowej i Jednostek Samorządu Terytorialnego

Ogłoszenie o naborze nr 36149 z dnia 17 października 2018 r.

12paź

Biuletyn informacji publicznej

Znajdź pracę w służbie cywilnej:

ogłoszenia o naborach

Bądź zawsze na bieżąco!

09paź

Specjalisty ds. Cyberbezpieczeństwa CBA

Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

04paź

Pracownik sekretariatu w PKE Polska Sp. z o.o.

PKE od ponad trzech dekad realizuje na całym świecie wiele dużych, złożonych projektów, poczynając od wykonania zabezpieczeń krajowych Banków Centralnych, aż po systemy monitorowania torów Formuły 1.

29wrz

Omnichannel Sport Lider - Manager Zespołu Decathlon

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się dwiema głównymi wartościami: witalnością i odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

29wrz

Referendarz w Wydziale Legislacji Biura Prawnego - Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie

Ogłoszenie o naborze nr 34985 z dnia 28 września 2018 roku.

12wrz

REKRUTACJA NA STANOWISKO - ASYSTEN BROKERA UBEZPIECZENIOWEGO

„Brokerzy i Konsultanci” Sp. z o. o. (B&K) to polska kancelaria brokerska, która od 2004 roku świadczy profesjonalne  usługi  w  zakresie  aranżowania  ochrony ubezpieczeniowej  oraz  wdrażania  i  obsługi dedykowanych programów ubezpieczeniowych dla różnych podmiotów, zarówno z kapitałem polskim,jak  i  zagranicznym.  Firma  specjalizuje  się  w  ubezpieczeniach  zawodowych,  mienia,  osobowych oraz kompleksowych rozwiązaniach dla biznesu i kadry zarządzającej.Obecnie B&K poszukuje aktywnej i zmotywowanej osobyna stanowisko Asystent Brokera, do pracy w biurze w Warszawie.

11wrz

Rekrutacja CBA

Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

11wrz

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w firmie LOT Aircraft Maintenance Services

LOT Aircraft Maintenance Services sp.  z o.o. jest indywidualnym dostawcą usług związanych z obsługą techniczną samolotów.Obsługujemy floty lotnictwa cywilnego oraz wykonujemy prace na rzecz agend rządowych.

11wrz

Pracownik administracyjny CBA

Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa