Poznajmy się w ASzWoj

Dzień Otwarty rozpocznie się o godzinie 10:00 w Bibliotece Akademii Sztuki Wojennej (ul. Pontonierów 2). Uczestnicy wydarzenia zostaną zapoznani z ofertą edukacyjną uczelni przewidzianą na rok akademicki 2017/2018, a także dowiedzą się o możliwości wyjazdów na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+. Ponadto, kandydaci otrzymają garść przydatnych informacji na temat pomocy materialnej dla studentów, warunków zakwaterowania i wyżywienia. O tym, jak wygląda prawdziwe studenckie życie w murach ASzWoj opowie przewodnicząca Samorządu Studenckiego.  

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, uczestnicy wybiorą się na spotkania wydziałowe, w zależności od preferowanego kierunku studiów. Podczas tegorocznego Dnia Otwartego nie zabraknie również tradycyjnego zwiedzania kampusu uczelni, a w tym przede wszystkim Sali Tradycji, Biblioteki ASzWoj, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Centrum Symulacji i Komputerowych Gier Wojennych. W trakcie zwiedzania na uczestników czekać będą nie lada atrakcje - obejrzą oni m.in. popis pojedynku szermierczego i dynamiczny pokaz działań taktycznych Jednostki Strzeleckiej 1313.

Dzień Otwarty zakończy żołnierski poczęstunek, czyli wspólne spotkanie przy wojskowej grochówce.

Podczas Dnia Otwartego punkty informacyjne będą działały już od godziny 8:00. Zachęcamy do odwiedzenia stoisk wystawowych kół naukowych i organizacji studenckich ASzWoj, Księgarni ASzWoj, punktu informacyjnego Wojsk Obrony Terytorialnej oraz ekspozycji Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Pliki do pobrania:

Zobacz również:

Informację wytworzył:
Informację wprowadził/ostatnio modyfikował:
Monika Lewińska
Data wytworzenia informacji:
2017-03-29
Data ostatniej zmiany:
2017-03-29
Data dodania i edycji:
2017-03-29 11:31:22 :
Weronika Kukla
2017-03-29 16:15:28 :
Monika Lewińska