MENU
10gru

Studenci! Weźcie udział w projekcie ,,Kreatywna młodzież"

Jesteś zainteresowany udziałem w projekcie? Chcesz pogłębić swoją wiedzę na ten temat? Zapisz się na szkolenie!
Termin: 18.12.2018 r.

16lis

Scandinavian Career Day

Biuro Karier i Katedra Skandynawistyki Uniwersytetu SWPS, serdecznie zapraszają na I Skandynawski Dzień Kariery na Uniwersytecie SWPS

29wrz

Absolvent Talent Days

To nieprawda, że w Polsce nie ma pracy dla młodych ludzi. Jesienią 2018 r. w znalezieniu zatrudnienia po raz kolejny pomogą największe targi pracy i praktyk w Polsce – Absolvent Talent Days. Jubileuszowa X edycja to 8 miast, ponad 700 pracodawców, 5000 ofert pracy i tysiące uczestników – bądź jednym z nich. Niech twoja zawodowa przygoda rozpocznie się właśnie tutaj!

26wrz

Work@PL - Praca w Polsce

Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników z państw Unii Europejskiej ? Weź udział w Work@PL !

07wrz

Webinar z gościem: Programista w służbach specjalnych

Zapraszamy na wyjątkowy webinar z gościem specjalnym w osobie funkcjonariusza Biura Teleinformatyki z Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA).

04wrz

Konkurs ABW na najlepszą pracę ? poznaj szczegóły!

Do 30 września br. studenci i doktoranci mogą zgłosić się do konkursu na najlepszą pracę doktorską, magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa w kontekście zagrożeń wywiadowczych, terrorystycznych, ekonomicznych. Organizatorem konkursu jest Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW).