MENU
02sie

Pierwszy dzień na stażu lub praktyce?

Portal eurostudent przygotował interesujący artykuł, który podpowie Ci jak sprawić żeby staż lub praktyka stały się przepustą do pierwszej pracy!

17lip

Konkurs LUMEN 2019.

Terminu zgłaszania projektów i przedsięwzięć do dnia 31 lipca 2019 roku.
W ramach edycji Konkursu w 2019 roku mogą być zgłoszone innowacyjne rozwiązania organizacyjno-zarządcze zawarte w statutach Uczelni lub ich projektach, opracowanych w następstwie wejścia w życie Ustawy 2.0.

27cze

Sobotni dyżur w BIURZE KARIER - podpisywanie obiegówek oraz indywidualne rozmowy doradcze

W dn. 29.06.2019 w godz. 9.00-14.00 odbędzie się dyżur w BK ASzWojWłaśnie rozpocząłeś wakacje i szukasz pracy? A może jesteś już absolwentem i rozpoczynasz właśnie swoją karierę zawodową…. Przyjdź do Biura Karier! Tam otrzymasz pełne wsparcie w zakresie doradztwa...

25cze

Oferta praktyk i pracy w Akademii Sztuki Wojennej

Zapraszamy wszytskich studentów ASzWoj do zapoznania się z ofertą!

13cze

Dziękujemy za udział w Badaniu Losów Absolwentów!

06cze

Warsaw Humanitarian Expo 2019

Zapraszamy do odwiedzenia największych targów humanitarnych w Europie – Warsaw Humanitarian Expo 2019! Dowiedz się jak zostać pracownikiem największych organizacji międzynarodowych, zdobądź wartościowe umiejętności i rozpocznij pracę w sektorze humanitarnym!  

05cze

Konkurs o nagrodę Szefa SKW za najlepszą pracę magisterską

Studenci studiów II stopnia Akademii Sztuki Wojennej mogą wziąć udział w konkursie o nagrodę Szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego za najlepszą pracę magisterską dotyczącą bezpieczeństwa państwa. Organizatorem konkursu jest Szef SKW oraz Rektor-Komendant ASzWoj.

28maj

Sobotni dyżur w BIURZE KARIER - Podpisywanie obiegówek

W dniu 01.06.2019 w godzinach 9.00-13.00 odbędzie się dyżur w Biurze Karier ASzWoj

23maj

I Akademickie Targi Pracy w ASzWoj - relacja

Serdecznie dziękujemy za udział Prorektorowi ds. spraw studenckich, wszystkim instytucjom oraz studentom i absolwentom, który przybyli na I Tragi Pracy ASzWoj.

14maj

I Akademickie Targi Pracy w ASzWoj

Biuro Karier Akademii Sztuki Wojennej ma zaszczyt zaprosić studentów i absolwentów Akademii na I Akademickie Targi Pracy, które odbędą się 22 maja 2019 r.

13maj

OLIMPIADA GEOPOLITYCZNA

zaprasza do udziału!

09maj

HARPAGAN - POLISH FORCE

Zapraszamy na dwudniową imprezę biegowo-ekstremalną, która odbędzie się w DOLOMITY Dolina Sportowa w Bytomiu w dniach 15-16.06.2019r. Po raz pierwszy została wyodrębniona  nowa kategoria Polish Force  skierowana  funkcjonariuszy służb mundurowych, oraz wszystkich formacji, organizacji i...