MENU
18paź

KONKURS NA PROJEKTY INNOWACJI SPOŁECZNYCH

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na projekty innowacji społecznych, organizowanego w ramach Programu "Kreatywna młodzież".

17paź

WARSZTATY - III edycja Programu Rozwoju Przedsiębiorczości

Fundacja THINK! zaprasza na warsztaty biznesowe - III edycję Programu Rozwoju Przedsiębiorczości.

10paź

WARSZTATY - 7 błędów w planowaniu ścieżki zawodowej i jak ich unikać

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na warsztaty pt. „7 błędów w planowaniu ścieżki zawodowej i jak ich unikać”.

08paź

II Akademickie Targi Pracy w ASzWoj!

Jesteś studentem i poszukujesz pracy? A może właśnie zakończyłeś studia i zastanawiasz się co dalej? Akademickie Targi Pracy w ASzWoj to inicjatywa, która powstała właśnie dla Ciebie!

10wrz

Sobotni dyżur w BIURZE KARIER - podpisywanie obiegówek

Szanowni Studenci! W dniu 14.09.2019 w godzinach 9.00-14.00 odbędzie się dyżur w Biurze Karier ASzWoj. Każdy student, który potrzebuje podpisu z na karcie obiegowej może się zgłosić tego dnia do budynku nr 94, pokój 24!

21sie

Sobota AKADEMICKA

W dniu 5 października 2019 r. w Wydziale Spraw Cudzoziemców odbędzie się wydarzenie ,,Sobota AKADEMICKA", w ramach którego cudzoziemcy podejmujący lub kontynuujący studia wyższe w Polsce będą mogli, po wcześniejszej rezerwacji wizyty, złożyć wniosek o udzielenie zezwolenia na pobyt...

02sie

Pierwszy dzień na stażu lub praktyce?

Portal eurostudent przygotował interesujący artykuł, który podpowie Ci jak sprawić żeby staż lub praktyka stały się przepustą do pierwszej pracy!

17lip

Konkurs LUMEN 2019.

Terminu zgłaszania projektów i przedsięwzięć do dnia 31 lipca 2019 roku.
W ramach edycji Konkursu w 2019 roku mogą być zgłoszone innowacyjne rozwiązania organizacyjno-zarządcze zawarte w statutach Uczelni lub ich projektach, opracowanych w następstwie wejścia w życie Ustawy 2.0.

27cze

Sobotni dyżur w BIURZE KARIER - podpisywanie obiegówek oraz indywidualne rozmowy doradcze

W dn. 29.06.2019 w godz. 9.00-14.00 odbędzie się dyżur w BK ASzWojWłaśnie rozpocząłeś wakacje i szukasz pracy? A może jesteś już absolwentem i rozpoczynasz właśnie swoją karierę zawodową…. Przyjdź do Biura Karier! Tam otrzymasz pełne wsparcie w zakresie doradztwa...

25cze

Oferta praktyk i pracy w Akademii Sztuki Wojennej

Zapraszamy wszytskich studentów ASzWoj do zapoznania się z ofertą!

13cze

Dziękujemy za udział w Badaniu Losów Absolwentów!

06cze

Warsaw Humanitarian Expo 2019

Zapraszamy do odwiedzenia największych targów humanitarnych w Europie – Warsaw Humanitarian Expo 2019! Dowiedz się jak zostać pracownikiem największych organizacji międzynarodowych, zdobądź wartościowe umiejętności i rozpocznij pracę w sektorze humanitarnym!