MENU
08paź

NOWOŚCI BIBLIOTECZNE wrzesień 2019 r.

Szanowni Czytelnicy,

zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą zbiorów  o jakie wzbogaciła się Biblioteka Główna ASzWoj we wrześniu 2019 r.

Llink: https://sowa.akademia.mil.pl/sowacgi.php?KatID=0&typ=repl&plnk=nowosci, przekieruje bezpośrednio do zakładki NOWOŚCI w katalogu...

01paź

WIZYTA PRZEDSTAWICIELI BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ ASZWOJ W ACADEMY OF THE POLICE FORCE W BRATYSŁAWIE

W ramach programu Erasmus + delegacja Biblioteki Głównej ASzWoj: dr Piotr Dobrowolski, Aneta Pajka oraz Beata Przygoda w dniach 23-27 września br. odbyła staż w Bibliotece Akademii Korpusu Policyjnego w Bratysławie.

25wrz

DOSTĘP TESTOWY DO BAZY ACADEMIC RESEARCH SOURCE

Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować, iż Biblioteka Główna ASzWoj posiada dostęp testowy do bazy Academic Research Source.

Aktywacja potrwa do 12 października 2019 r.

21sie

PILOTAŻOWY PROGRAM PUBLIKOWANIA OTWARTEGO ELSEVIER

Informujemy, że w ramach licencji krajowej zostanie uruchomiony pilotażowy program publikowania otwartego w czasopismach Elsevier.

 

19sie

OGŁOSZENIE

Szanowni  Państwo!

Informujemy, że z powodu przebudowy infrastruktury technicznej w dniach  od 20 sierpnia do odwołania nie będą działały telefony w Bibliotece.

Prośimy o kontakt mailowy  - adresy  (zakładka  O Bibliotece/Kontakt)

16lip

Kolejny krok w upowszechnianiu dorobku naukowców z ASzWoj

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora-Komendanta Akademii Sztuki Wojennej w sprawie gromadzenia, dokumentowania, opracowania i upowszechniania informacji dotyczących publikacji naszych pracowników, doktorantów i studentów, w Akademii stworzono „Bibliograficzną Bazę Danych Dorobku Naukowego...

03lip

UWOLNIĆ KSIĄŻKĘ! CZYLI BOOKCROSSING W BIBLIOTECE GŁÓWNEJ ASZWOJ

Szanowni Czytelnicy,

Informujemy, że o okresie letnim Biblioteka Główna ASzWoj organizuje akcję pt. „Uwolnić książkę czyli BOOKCROSSING w BG ASzWoj” adresowaną do wszystkich, którzy lubią czytać i chcą się dzielić książkami z innymi.

28cze

UDZIAŁ PRACOWNIKÓW BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ ASZWOJ W III MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ WE LWOWIE

W dniach 24-26 czerwca 2019 roku w murach Narodowej Akademii Wojsk Lądowych imienia hetmana Piotra Sahajdacznego we Lwowie odbyła się Trzecia Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Człowiek i technika na polach bitew wojen światowych XX wieku”.

24cze

CZAS PRACY BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ ASZWOJ W OKRESIE WAKACYJNYM

Szanowni Czytelnicy!

Informujemy, że w okresie wakacyjnym (1 lipca – 30 września br.) Biblioteka oraz Punkt Dystrybucji Wydawnictw ASzWoj będą czynne w godz. 11-15.

Za utrudnienia przepraszamy!

13cze

WIZYTA PRZEDSTAWICIELI URZĘDÓW GMIN TERENU POWIATU KALISKIEGO

W dniu 13 czerwca br. w Akademii Sztuki Wojennej z wizytą studyjną przebywali przedstawiciele urzędów gmin terenu powiatu kaliskiego.

07cze

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. Wokół Paula Ladewiga i jego "Katechizmu biblioteki"

W dniach 3-4 czerwca 2019 roku odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. Wokół Paula Ladewiga i jego „Katechizmu biblioteki” zorganizowana przez Wydział Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.