MENU
13gru

NOWOŚCI BIBLIOTECZNE listopad 2019 r.

Szanowni Czytelnicy,

zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą zbiorów  o jakie wzbogaciła się Biblioteka Główna ASzWoj w listopadzie 2019 r.

Llink: https://sowa.akademia.mil.pl/sowacgi.php?KatID=0&typ=repl&plnk=nowosci, przekieruje bezpośrednio do zakładki NOWOŚCI w...

12gru

OGŁOSZENIE

Szanowni Państwo,

W dniach 15 i 16 grudnia nie będzie możliwe zamawianie książek poprzez Internet (instalacja nowej wersji systemu bibliotecznego).

Za utrudnienia przepraszamy!

07lis

KONFERENCJA "100 lat wojskowego bibliotekarstwa naukowego. Od zbiorów tradycyjnych do cyfrowych - Portal Bezpieczeństwa i Obronności Akademii Sztuki Wojennej"

Uprzejmie informujmy, że w dniu 5 grudnia br. w Bibliotece Głównej Akademii Sztuki Wojennej odbędzie się konferencja naukowa „100 lat wojskowego bibliotekarstwa naukowego. Od zbiorów tradycyjnych do cyfrowych – Portal Bezpieczeństwa i Obronności Akademii Sztuki...

01paź

WIZYTA PRZEDSTAWICIELI BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ ASZWOJ W ACADEMY OF THE POLICE FORCE W BRATYSŁAWIE

W ramach programu Erasmus + delegacja Biblioteki Głównej ASzWoj: dr Piotr Dobrowolski, Aneta Pajka oraz Beata Przygoda w dniach 23-27 września br. odbyła staż w Bibliotece Akademii Korpusu Policyjnego w Bratysławie.

21sie

PILOTAŻOWY PROGRAM PUBLIKOWANIA OTWARTEGO ELSEVIER

Informujemy, że w ramach licencji krajowej zostanie uruchomiony pilotażowy program publikowania otwartego w czasopismach Elsevier.

 

16lip

Kolejny krok w upowszechnianiu dorobku naukowców z ASzWoj

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora-Komendanta Akademii Sztuki Wojennej w sprawie gromadzenia, dokumentowania, opracowania i upowszechniania informacji dotyczących publikacji naszych pracowników, doktorantów i studentów, w Akademii stworzono „Bibliograficzną Bazę Danych Dorobku Naukowego...

03lip

UWOLNIĆ KSIĄŻKĘ! CZYLI BOOKCROSSING W BIBLIOTECE GŁÓWNEJ ASZWOJ

Szanowni Czytelnicy,

Informujemy, że o okresie letnim Biblioteka Główna ASzWoj organizuje akcję pt. „Uwolnić książkę czyli BOOKCROSSING w BG ASzWoj” adresowaną do wszystkich, którzy lubią czytać i chcą się dzielić książkami z innymi.

28cze

UDZIAŁ PRACOWNIKÓW BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ ASZWOJ W III MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ WE LWOWIE

W dniach 24-26 czerwca 2019 roku w murach Narodowej Akademii Wojsk Lądowych imienia hetmana Piotra Sahajdacznego we Lwowie odbyła się Trzecia Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Człowiek i technika na polach bitew wojen światowych XX wieku”.

24cze

CZAS PRACY BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ ASZWOJ W OKRESIE WAKACYJNYM

Szanowni Czytelnicy!

Informujemy, że w okresie wakacyjnym (1 lipca – 30 września br.) Biblioteka oraz Punkt Dystrybucji Wydawnictw ASzWoj będą czynne w godz. 11-15.

Za utrudnienia przepraszamy!

13cze

WIZYTA PRZEDSTAWICIELI URZĘDÓW GMIN TERENU POWIATU KALISKIEGO

W dniu 13 czerwca br. w Akademii Sztuki Wojennej z wizytą studyjną przebywali przedstawiciele urzędów gmin terenu powiatu kaliskiego.

07cze

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. Wokół Paula Ladewiga i jego "Katechizmu biblioteki"

W dniach 3-4 czerwca 2019 roku odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. Wokół Paula Ladewiga i jego „Katechizmu biblioteki” zorganizowana przez Wydział Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.