MENU
14lut

Z wykładem eksperckim dla P6 SG WP

12 lutego 2019 roku, na zaproszenie Szefa Zarządu Kierowania i Dowodzenia P6 Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, wykładowca WZiD - mjr dr inż. Piotr Maśloch - wygłosił wykład ekspercki na temat: "Koncepcja wojny nowej generacji w ujęciu strategów Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych...

05lut

Wizyta studyjna w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego

W dniach 31.01.2019 oraz 1.02.2019 odbyły się kolejne zajęcia w ramach przedmiotu "dowodzenie", tym razem zorganizowane w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny.

01lut

Wykład otwarty na temat "Nowy wymiar bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym"

Na mocy porozumienia o współpracy pomiędzy Akademią Sztuki Wojennej a Państwowym Przedsiębiorstwem „Porty Lotnicze” oraz ACS Sp. z o.o., w dniu 31 stycznia 2019 r., na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbył się wykład otwarty, który przeprowadził dr Michał Domański – przedstawiciel...

25sty

WARSZTATY PRAKTYCZNEGO ZARZĄDZANIA

24 stycznia 2019 r. na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyły się warsztaty nt. Praktyczne aspekty zarządzania procesami w przedsiębiorstwie, które poprowadził mgr Sławomir Sobczak, główny specjalista ds. Zarządzania Procesowego, koordynator Projektów Naukowo-Badawczych WCBKT...

18sty

Trwa rekrutacja do TOP Young 100!

14 stycznia br. ruszyła rekrutacja do największego projektu skierowanego do studentów na kierunkach związanych z łańcuchem dostaw: TOP Young 100. 

17sty

Praktyczne warsztaty zarządzania

24 stycznia br. w godz. 13:15-14:45 w Instytucie Zarządzania (budynek 94, sala 111), odbędą się otwarte warsztaty poświęcone Praktycznym aspektom zarządzania procesami w przedsiębiorstwie.

15sty

Zgłoszenia do "Legii Akademickiej" w ASzWoj - AKTUALIZACJA (4.02.2019 r.)

Akademia Sztuki Wojennej przyjmuje zgłoszenia od osób zainteresowanych udziałem w programie „Legia Akademicka”.

04sty

TOP YOUNG 100 - unikalny program dla najlepszych studentów logistyki w Polsce po raz pierwszy w Akademii Sztuki Wojennej

Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej został oficjalnym Partnerem Programu Top Young 100, którego organizatorem oraz koordynatorem jest Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów.

21gru

Gratulujemy Absolwentom Studiów Podyplomowych "Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim"

W dniu 19 grudnia 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie drugiej edycji studiów podyplomowych "Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim".

19gru

Wydziałowe spotkanie opłatkowe

19 grudnia br. na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia przedstawiciele władz Akademii oraz poszczególnych Wydziałów, kadra naukowo-dydaktyczna, pracownicy i studenci WZiD uczestniczyli w uroczystym spotkaniu opłatkowym.

13gru

LOTNICTWO POLSKIE WOBEC WYZWAŃ PRZYSZŁOŚCI

12 grudnia br. odbyła się konferencja Lotnictwo polskie wobec wyzwań przyszłości zorganizowana przez Katedrę Zarządzania Lotnictwem Cywilnym Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

12gru

Kolejne posiedzenie Rady Programowej dla kierunku "Logistyka"

11 grudnia 2018 r. odbyło się trzecie posiedzenie Rady Programowej dla kierunku studiów Logistyka.

10gru

Sympozjum naukowe "System logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej - Raport 2019"

6 grudnia br. przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w osobach: dziekan WZiD płk dr hab. inż. Tomasz Jałowiec, ppłk dr inż. Krzysztof Zadorożny i ppłk dr Witold Słomiany wzięli udział w sympozjum naukowym nt. „System logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej –...

04gru

Delegacja WZiD na II Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej

W dniach 28-29 listopada 2018 r. płk dr hab. Tadeusz ZIELIŃSKI oraz prof. dr hab. Stanisław SIRKO uczestniczyli w II Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej Zarządzanie bezpieczeństwem w technikach, technologiach i polityce transportowej organizowanej przez Wydział Transportu...

21lis

Uroczyste ślubowanie w KNSL

14 listopada br. odbyło się oficjalne ślubowanie nowych członków Koła Naukowego Studentów Logistyki. W tym roku w szeregi KNSL wstąpiło aż 25 nowych studentów.

17lis

Public Management 2018 - podsumowanie

W Zegrzu odbyła się, organizowana przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj, VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa PUBLIC MANAGEMENT 2018 zatytułowana Współczesne problemy zarządzania, obronności i bezpieczeństwa.

14lis

KNSL podczas Ogólnopolskich Targów Pracy "TransLogisticaJobs"

W dniach 6-8 listopada 2018 r. na terenie EXPO XXI w Warszawie odbyły się Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy TransLogisticaJobs, w których wzięli udział członkowie Koła Naukowego Studentów Logistyki Akademii Sztuki Wojennej.  

08lis

Wizyta z "G.S Rakovski" National Defense College

W dniach 5-8.11.2018 r. w murach Akademii Sztuki Wojennej przebywała delegacja z „G.S Rakovski” National Defense College (RNDC) w Sofii (Bułgaria).

07lis

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję Dziekana Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

07lis

Wielowymiarowość Współczesnej Logistyki 2018 - relacja z konferencji

W dniach 6-7 listopada br. w murach Akademii Sztuki Wojennej odbyła się cykliczna konferencja naukowa pt. „Wielowymiarowość Współczesnej Logistyki”.

30paź

Grecka wizyta w ramach Erasmus +

W dniach 22-26.10.2018 r. delegacja z Instytutu Logistyki realizowała wizytę dydaktyczną w ramach programu ERASMUS+ w Hellenic Army Academy w Atenach.

22paź

Pracownicy Instytutu Zarządzania na XIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej na Łotwie

W dniach 12-13 października 2018 r. na Łotwie odbyła się 13. edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "SOCIAL SCIENCES FOR REGIONAL DEVELOPMENT 2018".

22paź

Naukowo o problemach logistyki morskiej - "LogMare 2018" za nami

W dniach 11-13 października br. odbyła się X Konferencja Naukowa „LogMare 2018”, w której uczestniczyli pracownicy naukowo-dydaktyczni Akademii Sztuki Wojennej.

20paź

Międzynarodowa współpraca logistyków WZiD

W dniach 17-18 października br. delegacja Wydziału Zarządzania i Dowodzenia wzięła udział w międzynarodowej konferencji naukowej Logistics Capability Conference, organizowanej przez International Coordination Centre Future Forces Forum

16paź

Obwieszczenie ws. ogłoszenia konkursu na funkcję dziekana WZiD

Obwieszczenie ws. ogłoszenia konkursu na funkcję dziekana Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj na kadencję do 30.09.2019 r.

15paź

Informatyczne wsparcie logistyki - nowe podejście

Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego 2018/2019 w Instytucie Logistyki Wydziału Zarządzania i Dowodzenia rozpoczęto wdrażanie zintegrowanego systemu informatycznego SAP ERP.

14paź

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11paź

Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2018/2019 dla uczestników niestacjonarnych studiów podyplomowych

Informacje organizacyjne dla uczestników niestacjonarnych studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia.

10paź

Listy osób przyjętych na studia podyplomowe w roku akademickim 2018/2019

Listy osób przyjętych na studia podyplomowe w Wydziale Zarządzania i Dowodzenia znajdują się w plikach do pobrania.

04paź

Informacja organizacyjna dla żołnierzy zawodowych zakwalifikowanych na niestacjonarne studia II stopnia, kierunek "Zarządzanie i Dowodzenie"

Kontakt oraz informacje dotyczące inauguracji i wymaganych dokumentów.