MENU
17lis

Public Management 2018 - podsumowanie

W Zegrzu odbyła się, organizowana przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj, VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa PUBLIC MANAGEMENT 2018 zatytułowana Współczesne problemy zarządzania, obronności i bezpieczeństwa.

14lis

KNSL podczas Ogólnopolskich Targów Pracy "TransLogisticaJobs"

W dniach 6-8 listopada 2018 r. na terenie EXPO XXI w Warszawie odbyły się Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy TransLogisticaJobs, w których wzięli udział członkowie Koła Naukowego Studentów Logistyki Akademii Sztuki Wojennej.  

08lis

Wizyta z "G.S Rakovski" National Defense College

W dniach 5-8.11.2018 r. w murach Akademii Sztuki Wojennej przebywała delegacja z „G.S Rakovski” National Defense College (RNDC) w Sofii (Bułgaria).

07lis

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję Dziekana Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

07lis

Wielowymiarowość Współczesnej Logistyki 2018 - relacja z konferencji

W dniach 6-7 listopada br. w murach Akademii Sztuki Wojennej odbyła się cykliczna konferencja naukowa pt. „Wielowymiarowość Współczesnej Logistyki”.

30paź

Grecka wizyta w ramach Erasmus +

W dniach 22-26.10.2018 r. delegacja z Instytutu Logistyki realizowała wizytę dydaktyczną w ramach programu ERASMUS+ w Hellenic Army Academy w Atenach.

22paź

Pracownicy Instytutu Zarządzania na XIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej na Łotwie

W dniach 12-13 października 2018 r. na Łotwie odbyła się 13. edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "SOCIAL SCIENCES FOR REGIONAL DEVELOPMENT 2018".

22paź

Naukowo o problemach logistyki morskiej - "LogMare 2018" za nami

W dniach 11-13 października br. odbyła się X Konferencja Naukowa „LogMare 2018”, w której uczestniczyli pracownicy naukowo-dydaktyczni Akademii Sztuki Wojennej.

20paź

Międzynarodowa współpraca logistyków WZiD

W dniach 17-18 października br. delegacja Wydziału Zarządzania i Dowodzenia wzięła udział w międzynarodowej konferencji naukowej Logistics Capability Conference, organizowanej przez International Coordination Centre Future Forces Forum

16paź

Obwieszczenie ws. ogłoszenia konkursu na funkcję dziekana WZiD

Obwieszczenie ws. ogłoszenia konkursu na funkcję dziekana Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj na kadencję do 30.09.2019 r.

15paź

Informatyczne wsparcie logistyki - nowe podejście

Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego 2018/2019 w Instytucie Logistyki Wydziału Zarządzania i Dowodzenia rozpoczęto wdrażanie zintegrowanego systemu informatycznego SAP ERP.

14paź

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11paź

Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2018/2019 dla uczestników niestacjonarnych studiów podyplomowych

Informacje organizacyjne dla uczestników niestacjonarnych studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia.

10paź

Listy osób przyjętych na studia podyplomowe w roku akademickim 2018/2019

Listy osób przyjętych na studia podyplomowe w Wydziale Zarządzania i Dowodzenia znajdują się w plikach do pobrania.

04paź

Informacja organizacyjna dla żołnierzy zawodowych zakwalifikowanych na niestacjonarne studia II stopnia, kierunek "Zarządzanie i Dowodzenie"

Kontakt oraz informacje dotyczące inauguracji i wymaganych dokumentów.

03paź

WZiD rozpoczął rok akademicki 2018/2019!

2 października 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyło się rozpoczęcie roku akademickiego 2018/2019 z udziałem władz uczelni i wydziału oraz kadry naukowo-dydaktycznej i pracowników WZiD.

01paź

Konwencja FM Fundation z udziałem delegacji WZiD

27 września br. w głównej siedzibie FM Logistic Polska w Mszczonowie miała miejsce uroczysta konwencja rocznicowa FM Foundation. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj.

25wrz

Odprawa metodyczna Wydziału Zarządzania i Dowodzenia

21 września 2018 r. odbyła się coroczna odprawa metodyczna Wydziału Zarządzania i Dowodzenia. Odprawę rozpoczęło wystąpienie dziekana Wydziału płk dr hab. Tadeusza Zielińskiego, który podsumował funkcjonowanie Wydziału w dobiegającym końca roku akademickim.

25wrz

"System logistyczny SZ RP - Raport 2019"

20 września 2018 roku przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj wzięli udział w seminarium naukowym nt. „System logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej – Raport 2019”, zorganizowanym na terenie Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w...

24wrz

O społeczeństwie, gospodarce i siłach zbrojnych - konferencja naukowa WZiD

Instytut Zarządzania Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej we współpracy z Wojskowym Centralnym Biurem Konstrukcyjno-Technologicznym S.A. w dniu 20 września 2018 r. zorganizował ogólnopolską konferencję naukową pt. Społeczeństwo, gospodarka, siły zbrojne –...

24wrz

Informacja dla studentów rozpoczynających nowy rok akademicki w WZiD

Drodzy Studenci Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj! Poniżej znajdują się przydatne informacje dotyczące zbliżającego się roku akademickiego 2018/2019.

21wrz

Kurs wstępny dla pierwszorocznych studentów ASzWoj WZiD

Informujemy, że wraz z dniem 20 września 2018 roku na platformie edukacyjnej LMS ILIAS uruchomiony został kurs wstępny dla studentów rozpoczynających studia na Akademii Sztuki Wojennej w roku 2018/2019.

19wrz

LISTY OSÓB PRZYJĘTYCH W REKRUTACJI DODATKOWEJ NA STUDIA I i II STOPNIA (19.09.2018)

W plikach do pobrania znajdują się listy osób przyjętych w rekrutacji dodatkowej na studia I i II stopnia na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia.

14wrz

Przedłużona rekrutacja na studia podyplomowe WZiD

W Wydziale Zarządzania i Dowodzenia prowadzona jest rekrutacja dodatkowa na studia podyplomowe na kierunkach:

14wrz

Rekrutacja dodatkowa na studia doktoranckie w roku akademickim 2018/2019

W Wydziale Zarządzania i Dowodzenia prowadzona jest rekrutacja dodatkowa na studia doktoranckie rozpoczynające się w roku akademickim 2018/2019.

10wrz

Listy osób wstępnie zakwalifikowanych na studia w rekrutacji dodatkowej (WZiD, 10.09.2018 r.)

Poniżej (w "Plikach do pobrania") znajdują się listy osób wstępnie zakwalifikowanych w rekrutacji dodatkowej na studia I i II stopnia na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia.

06wrz

Listy osób przyjętych na studia doktoranckie WZiD

Szanowni Państwo, poniżej prezentujemy listy osób przyjętych na studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej w roku akademickim 2018/2019.

29sie

Lista kandydatów dopuszczonych do dalszej rekrutacji na studia doktoranckie WZiD

Szanowni Kandydaci, poniżej (w "Plikach do pobrania) prezentujemy listy osób dopuszczonych do dalszej rekrutacji na studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej w roku akademickim 2018/2019.

17sie

Lista osób przyjętych na studia II stopnia WZiD

Poniżej w znajdują się listy osób przyjętych na studia II stopnia.

03sie

Listy osób zakwalifikowanych na studia II stopnia WZiD

Listy osób wstępnie zakwalifikowanych na studia II stopnia na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia znajdują się w plikach do pobrania na dole strony.