MENU
10kwi

Relacja z jubileuszowej konferencji "Logistyka a Bezpieczeństwo" 2019

W dniach 4-5 kwietnia 2019 roku w murach Akademii Sztuki Wojennej odbyła się już X Ogólnopolska konferencja naukowa „Logistyka a Bezpieczeństwo”, zorganizowana przez Koło Naukowe Studentów Logistyki, której tematem przewodnim były „Innowacyjne rozwiązania...

09kwi

Inauguracja Top Young 100 z udziałem przedstawicieli ASzWoj

2 kwietnia 2019 roku odbyła się inauguracyjna konferencja II edycji programu Top Young 100 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Projekt ten jest inicjatywą skierowaną do studentów kierunków związanych z funkcjonowaniem łańcuchów dostaw w Polsce.

08kwi

Wizyta w PWSZ w Chełmie

W dniach 1-2 kwietnia 2019 roku delegacja pracowników naukowo-dydaktycznych Katedry Zarządzania Lotnictwem Cywilnym Wydziału Zarządzania i Dowodzenia gościła w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej (PWSZ) w Chełmie.

26mar

Relacja z seminarium naukowego - "Wybrane metody prognozowania w logistyce"

W dniu 19 marca 2019 r. Katedra Zarządzania Procesami Logistycznymi Instytutu Logistyki Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj przeprowadziła seminarium naukowe nt. Wybrane metody prognozowania w logistyce.

25mar

Sympozjum naukowe: "System logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej - Raport 2019"

W dniach 20-21 marca br. delegacja Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w składzie: dziekan WZiD płk dr hab. inż. Tomasz Jałowiec, prodziekan WZiD ppłk dr inż. Dariusz Grala, dyrektor Instytutu Logistyki dr hab. Stanisław Smyk oraz ppłk dr inż. Krzysztof Zadorożny wzięli udział w...

24mar

Studenci WZiD zakwalifikowani do Programu Top Young 100

Grupa studentów kierunku logistyka Wydziału Zarządzania i Dowodzenia została zakwalifikowana do II edycji Programu Top Young 100, którego organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki.

19mar

Kierunki studiów na WZiD z certyfikatem "Studia z Przyszłością"

Kierunki studiów „Logistyka” oraz „Zarządzanie i dowodzenie”, prowadzone na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej, znalazły się wśród najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków studiów na polskich uczelniach. Kierunki te wyróżnione w IV edycji...

18mar

Rozpoczęcie współpracy pomiędzy WZiD a Wydziałem Zarządzania Politechniki Częstochowskiej

15 marca br. doszło do podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy WZiD ASzWoj a Wydziałem Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

18mar

Przedsiębiorstwa przyszłości polskiego przemysłu obronnego - relacja z konferencji

15 marca br. w Akademii Sztuki Wojennej odbyła się II Krajowa Konferencja Naukowa z cyklu: „Przedsiębiorstwa przyszłości polskiego przemysłu obronnego”, zorganizowana przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej, we współpracy z Wydziałem Logistyki Wojskowej Akademii...

28lut

Wizyta studentów WZiD w Centrum Weterana

W dniu 26.02.2019 roku studenci Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej wraz z pracownikami - dr Marią Jabłońską - Wołoszyn oraz dr Aleksandrą Kaczmarek, odwiedzili Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa w Warszawie.

18lut

Inauguracja 3. edycji studiów podyplmowych "Zarządzanie kulturą w Wojsku Polskim"

Na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia miała miejsce uroczysta inauguracja trzeciej edycji studiów podyplomowych Zarządzanie kulturą w Wojsku Polskim dla wytypowanych żołnierzy zawodowych i pracowników wojska zawodowo związanych z kulturą w Siłach Zbrojnych.

14lut

Z wykładem eksperckim dla P6 SG WP

12 lutego 2019 roku, na zaproszenie Szefa Zarządu Kierowania i Dowodzenia P6 Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, wykładowca WZiD - mjr dr inż. Piotr Maśloch - wygłosił wykład ekspercki na temat: "Koncepcja wojny nowej generacji w ujęciu strategów Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych...

05lut

Wizyta studyjna w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego

W dniach 31.01.2019 oraz 1.02.2019 odbyły się kolejne zajęcia w ramach przedmiotu "dowodzenie", tym razem zorganizowane w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny.

01lut

Wykład otwarty na temat "Nowy wymiar bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym"

Na mocy porozumienia o współpracy pomiędzy Akademią Sztuki Wojennej a Państwowym Przedsiębiorstwem „Porty Lotnicze” oraz ACS Sp. z o.o., w dniu 31 stycznia 2019 r., na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbył się wykład otwarty, który przeprowadził dr Michał Domański – przedstawiciel...

25sty

WARSZTATY PRAKTYCZNEGO ZARZĄDZANIA

24 stycznia 2019 r. na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyły się warsztaty nt. Praktyczne aspekty zarządzania procesami w przedsiębiorstwie, które poprowadził mgr Sławomir Sobczak, główny specjalista ds. Zarządzania Procesowego, koordynator Projektów Naukowo-Badawczych WCBKT...

18sty

Trwa rekrutacja do TOP Young 100!

14 stycznia br. ruszyła rekrutacja do największego projektu skierowanego do studentów na kierunkach związanych z łańcuchem dostaw: TOP Young 100. 

17sty

Praktyczne warsztaty zarządzania

24 stycznia br. w godz. 13:15-14:45 w Instytucie Zarządzania (budynek 94, sala 111), odbędą się otwarte warsztaty poświęcone Praktycznym aspektom zarządzania procesami w przedsiębiorstwie.

15sty

Zgłoszenia do "Legii Akademickiej" w ASzWoj - AKTUALIZACJA (4.02.2019 r.)

Akademia Sztuki Wojennej przyjmuje zgłoszenia od osób zainteresowanych udziałem w programie „Legia Akademicka”.

04sty

TOP YOUNG 100 - unikalny program dla najlepszych studentów logistyki w Polsce po raz pierwszy w Akademii Sztuki Wojennej

Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej został oficjalnym Partnerem Programu Top Young 100, którego organizatorem oraz koordynatorem jest Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów.

21gru

Gratulujemy Absolwentom Studiów Podyplomowych "Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim"

W dniu 19 grudnia 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie drugiej edycji studiów podyplomowych "Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim".

19gru

Wydziałowe spotkanie opłatkowe

19 grudnia br. na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia przedstawiciele władz Akademii oraz poszczególnych Wydziałów, kadra naukowo-dydaktyczna, pracownicy i studenci WZiD uczestniczyli w uroczystym spotkaniu opłatkowym.

13gru

LOTNICTWO POLSKIE WOBEC WYZWAŃ PRZYSZŁOŚCI

12 grudnia br. odbyła się konferencja Lotnictwo polskie wobec wyzwań przyszłości zorganizowana przez Katedrę Zarządzania Lotnictwem Cywilnym Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

12gru

Kolejne posiedzenie Rady Programowej dla kierunku "Logistyka"

11 grudnia 2018 r. odbyło się trzecie posiedzenie Rady Programowej dla kierunku studiów Logistyka.

10gru

Sympozjum naukowe "System logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej - Raport 2019"

6 grudnia br. przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w osobach: dziekan WZiD płk dr hab. inż. Tomasz Jałowiec, ppłk dr inż. Krzysztof Zadorożny i ppłk dr Witold Słomiany wzięli udział w sympozjum naukowym nt. „System logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej –...

04gru

Delegacja WZiD na II Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej

W dniach 28-29 listopada 2018 r. płk dr hab. Tadeusz ZIELIŃSKI oraz prof. dr hab. Stanisław SIRKO uczestniczyli w II Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej Zarządzanie bezpieczeństwem w technikach, technologiach i polityce transportowej organizowanej przez Wydział Transportu...

21lis

Uroczyste ślubowanie w KNSL

14 listopada br. odbyło się oficjalne ślubowanie nowych członków Koła Naukowego Studentów Logistyki. W tym roku w szeregi KNSL wstąpiło aż 25 nowych studentów.

17lis

Public Management 2018 - podsumowanie

W Zegrzu odbyła się, organizowana przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj, VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa PUBLIC MANAGEMENT 2018 zatytułowana Współczesne problemy zarządzania, obronności i bezpieczeństwa.

14lis

KNSL podczas Ogólnopolskich Targów Pracy "TransLogisticaJobs"

W dniach 6-8 listopada 2018 r. na terenie EXPO XXI w Warszawie odbyły się Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy TransLogisticaJobs, w których wzięli udział członkowie Koła Naukowego Studentów Logistyki Akademii Sztuki Wojennej.  

08lis

Wizyta z "G.S Rakovski" National Defense College

W dniach 5-8.11.2018 r. w murach Akademii Sztuki Wojennej przebywała delegacja z „G.S Rakovski” National Defense College (RNDC) w Sofii (Bułgaria).

07lis

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję Dziekana Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.