MENU
12gru

ERASMUS+: Podejmij wyzwanie!

Ewelina Wierzbicka i Jakub Niemiec przezwyciężyli strach przed nieznanym, podjęli wyzwanie i… zakochali się w Erasmusie! Dziś opowiadają nam o pierwszych krokach z programem, wyjątkowych miejscach i wyniesionych doświadczeniach.

09gru

Porozumienie z Wojskowym Centralnym Biurem Konstrukcyjno-Technologicznym

Na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Akademią Sztuki Wojennej oraz Wojskowym Centralnym Biurem Konstrukcyjno-Technologicznym S.A.

09gru

Profesor Adam Tomaszewski - Dziekan, Nauczyciel, Człowiek Nauki

Pan pułkownik w stanie spoczynku, profesor doktor habilitowany Adam Tomaszewski w grudniu obchodzi Jubileusz 70-lecia i zarazem ponad 50-letniej działalności służbowej i naukowo-dydaktycznej.

09gru

Wyzwania dla zarządzania i dowodzenia w dobie współczesnych zagrożeń

Instytut Zarządzania Wydziału Zarządzania i Dowodzenia we współpracy z Wojskowym Centralnym Biurem Konstrukcyjno-Technologicznym S.A. zorganizował ogólnopolską konferencję pt. "Społeczeństwo, gospodarka, siły zbrojne – wyzwania dla zarządzania i dowodzenia w dobie współczesnych...

24lis

Nagroda im. Jana Rodowicza „Anody”

Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza do udziału w VI edycji Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”. Zgłoszenia kandydatów jeszcze tylko do 30 listopada! 

14lis

Konferencja prawa transportowego w Gdyni

W dniach 9-10 listopada w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbyła się II Konferencja Naukowa Pomorskiej Izby Adwokackiej nt. „Prawo Transportowe - Morze, Ląd, Powietrze” pod patronatem prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej.

10lis

Kurs wstępny dla studentów na platformie LMS ILIAS

Uruchomiony na platformie LMS ILIAS kurs wstępny dla wszystkich rozpoczynających naukę na Akademii Sztuki Wojennej został przedłużony do dnia 30.11.2016r.

04lis

Delegat ASzWoj na szkoleniu w Łasku

W dniach 25-26 października br. w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku odbyło się szkolenie obronne pracowników Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. W roli prelegenta w szkoleniu uczestniczył także delegat Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj dr Telesfor Marek...

14paź

Z wizytą w 23 BLT

10 października grupa studentów z kierunku lotnictwo wraz z mjr. Radosławem Bielawskim uczestniczyła w wyjeździe studyjnym do 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego (23 BLT) w Mińsku Mazowieckim. 

13paź

Siła tkwi w STUDENTACH!

Wywiad z przewodniczącą Samorządu Studentów Akademii Sztuki Wojennej - Pauliną Bojanowską.

10paź

Noc w Instytucie Lotnictwa już wkrótce!

W piątek, 14 października w Instytucie Lotnictwa już po raz  7. odbędzie się największa nocna impreza edukacyjna w Polsce, dotycząca sektora lotniczego i kosmicznego. Wydarzenie będzie prawdziwą gratką dla wielbicieli samolotów, kosmosu i nowoczesnych technologii, a także okazją do...

06paź

Dodatkowa rekrutacja na Erasmus+

Trwa dodatkowa rekrutacja Erasmus+ na semestr letni 2016/2017. Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych na studia i praktyki.

01paź

Jak korzystać z Wirtualnej Uczelni?

Każdy, kto podejmuje naukę w Akademii otrzymuje mailowo swój indywidualny numer (numer albumu), który identyfikuje go w uczelnianych systemach elektronicznych. Posiadanie tego numeru jest niezbędne do zalogowania się na Wirtualną Uczelnię.

01paź

Sprawdź, gdzie szukać przydatnych informacji

Aktualna, pełna i rzetelna informacja jest podstawą w procesie podejmowania decyzji i zdecydowanie ułatwia życie! Studenci, słuchacze, doktoranci, pracownicy i sympatycy ASzWoj mają możliwość korzystania z kilku uczelnianych serwisów informacyjnych.

30wrz

„Kurs wstępny” dla studentów pierwszych roczników

W dniu 23.09.2016 r. na platformie LMS ILIAS uruchomiony został kurs wstępny dla wszystkich rozpoczynających naukę na Akademii Sztuki Wojennej.

30wrz

Znamy plany zajęć na nowy semestr!

Zapraszamy do zapoznania się z planami zajęć