MENU
29cze

Uroczyste zakończenie roku akademickiego

W czwartek, 29 czerwca br. w sali widowiskowo-konferencyjnej im. gen. F. Gągora odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017 Wydziału Zarządzania i Dowodzenia.

28cze

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcje prodziekanów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

27cze

Początek współpracy z PGZ S.A.

27 czerwca br. w Warszawie doszło do oficjalnego podpisania umowy o współpracy pomiędzy Polską Grupą Zbrojeniową S.A. i ośmioma uczelniami, w tym Akademią Sztuki Wojennej.

21cze

Obwieszczenie: skład Rady WZiD

Skład Rady Wydziału Zarządzania i Dowodzenia na kadencję 2017-2020.

16cze

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję kierowników podstawowych jednostek organizacyjnych Akademii Sztuki Wojennej.

20maj

WZiD na konferencji w Dąbrowie Górniczej

Delegacja z WZiD ASzWoj uczestniczyła w Międzynarodowej Konferencji Naukowej nt. „Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, ryzyka i zagrożenia”.

20maj

Wspólne seminarium naukowe WZiD ASzWoj oraz WA WSPol

W dniu 17 maja 2017 r. pracownicy Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej gościli w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w ramach seminarium naukowego nt. "Zarządzanie bezpieczeństwem w społecznościach lokalnych".

19maj

Seminarium katedralne w ILog WZiD

O determinantach bezpieczeństwa współczesnych procesów logistycznych rozmawiali naukowcy, którzy 18 maja spotkali się w murach Akademii Sztuki Wojennej.

16maj

Doktoranci spotkali się po raz siódmy

13 maja br. w auli Biblioteki Głównej ASzWoj odbyła VII Konferencja Doktorantów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej zorganizowana przez Samorząd Doktorantów WZiD.

15maj

Wizyta w Andaluzji

W dniach 6-13 maja 2017 r. przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej płk dr hab. inż. Tomasz Jałowiec, dr inż. Izabela Horzela, dr Małgorzata Gawlik-Kobylińska w ramach programu Erasmus+ odwiedzili Uniwersytet w Almerii.

29kwi

"Wielowymiarowość współczesnej logistyki" - podsumowanie Konferencji

W dniu 26.04. 2017 r. odbyła się w Akademii Sztuki Wojennej Krajowa Konferencja Naukowa nt.: „Wielowymiarowość współczesnej logistyki”. Konferencja była zorganizowana przez Instytut Logistyki Wydziału Zarzadzania i Dowodzenia.

21kwi

Dzień Interesariuszy Zewnętrznych

18kwi

"Determinanty Bezpieczeństwa Współczesnych Procesów Logistycznych"

18 maja w Akademii Sztuki Wojennej odbędzie się seminarium naukowe pn. Determinanty Bezpieczeństwa Współczesnych Procesów Logistycznych.

13kwi

Na drodze ku doskonałości programów kształcenia

Konsultacje programu kształcenia studiów podyplomowych „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej” oraz omówienie specjalizacji „zarządzanie jakością” na kierunku zarządzanie i dowodzenie.

12kwi

"O naturze nauk o obronności i nauk o bezpieczeństwie"

Wydziałowa Rada Samorządu Doktorantów zaprasza do wzięcia udziału w VII Konferencji Doktorantów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

12kwi

Świąteczne spotkanie wydziałowe

12 kwietnia w Wydziale Zarządzania i Dowodzenia miało miejsce tradycyjne spotkanie wielkanocne.

11kwi

Wielkanocne życzenia od władz Wydziału

10kwi

Dzień Otwarty za nami!

09kwi

Logistyka a Bezpieczeństwo 2017 już za nami

09kwi

Bałkański Erasmus+

Przedstawiciele WZiD ASzWoj: płk dr hab. inż. Tomasz Jałowiec, ppłk dr inż. Dariusz Grala oraz dr Katarzyna Pietrzyk-Wiszowaty uczestniczyli w wymianie kadry akademickiej w ramach programu Programu Erasmus+ w International Balkan University w Macedonii.

21mar

Wyjazd studyjny Lotniczego Koła Naukowego

Członkowie Lotniczego Koła Naukowego Akademii Sztuki Wojennej wraz z dr. Telesforem Markiem Markiewiczem odwiedzili 1. Bazę Lotnictwa Transportowego.

13mar

KNSL zwycięzcą 15. Forum Młodej Logistyki

Członkowie KNSL uczestniczyli w 15. Forum Młodej Logistyki organizowanym przez Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Politechnice Warszawskiej.

12mar

Na drodze do współpracy z ITS

Instytut Transportu Samochodowego i Akademia Sztuki Wojennej mają wspólne cele a to porozumienie pomoże je zrealizować - powiedział dziekan WZiD ASzWoj, płk dr hab. Tadeusz Zieliński podczas oficjalnego podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy organizacjami.

06mar

O szczegółach współpracy WCBKT S.A. i ASzWoj

Władze oraz przedstawiciele komórek organizacyjnych Wydziału Zarządzania i Dowodzenia wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym w Wojskowym Centralnym Biurze Konstrukcyjno-Technologicznym S.A.

03mar

KNSL zaprasza na wyjazd studyjny

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

22lut

Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim

Studia te są wspólnym przedsięwzięciem Wydziału Zarządzania i Dowodzenia (WZiD) oraz Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej (WCEO).

21lut

Wyjedź z nami na Erasmusa!

Trwa rekrutacja na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018.

03lut

Zachęcamy do zapisów!

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu ASzWoj wychodzi z inicjatywą stworzenia grupy treningowej wyłącznie dla kobiet.

27sty

Obwieszczenie Przewodniczącej Samorządu Doktorantów - wyniki wyborów

Obwieszczenie o wyniku wyborów kandydatów na przedstawiciela do komisji wyborczej Akademii Sztuki Wojennej.

24sty

Certyfikaty dla zagranicznych studentów

Na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyło się rozdanie certyfikatów potwierdzających zakończenie nauki w Akademii Sztuki Wojennej dla studentów programu Erasmus+.