MENU
13mar

KNSL zwycięzcą 15. Forum Młodej Logistyki

Członkowie KNSL uczestniczyli w 15. Forum Młodej Logistyki organizowanym przez Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Politechnice Warszawskiej.

12mar

Na drodze do współpracy z ITS

Instytut Transportu Samochodowego i Akademia Sztuki Wojennej mają wspólne cele a to porozumienie pomoże je zrealizować - powiedział dziekan WZiD ASzWoj, płk dr hab. Tadeusz Zieliński podczas oficjalnego podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy organizacjami.

06mar

O szczegółach współpracy WCBKT S.A. i ASzWoj

Władze oraz przedstawiciele komórek organizacyjnych Wydziału Zarządzania i Dowodzenia wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym w Wojskowym Centralnym Biurze Konstrukcyjno-Technologicznym S.A.

03mar

KNSL zaprasza na wyjazd studyjny

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

22lut

Zarządzanie Kulturą w Wojsku Polskim

Studia te są wspólnym przedsięwzięciem Wydziału Zarządzania i Dowodzenia (WZiD) oraz Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej (WCEO).

21lut

Wyjedź z nami na Erasmusa!

Trwa rekrutacja na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018.

03lut

Zachęcamy do zapisów!

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu ASzWoj wychodzi z inicjatywą stworzenia grupy treningowej wyłącznie dla kobiet.

27sty

Obwieszczenie Przewodniczącej Samorządu Doktorantów - wyniki wyborów

Obwieszczenie o wyniku wyborów kandydatów na przedstawiciela do komisji wyborczej Akademii Sztuki Wojennej.

24sty

Certyfikaty dla zagranicznych studentów

Na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyło się rozdanie certyfikatów potwierdzających zakończenie nauki w Akademii Sztuki Wojennej dla studentów programu Erasmus+.

24sty

WZiD ASzWoj i ITS - początek współpracy

20sty

Warsztaty LKN za nami!

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, czyli perspektywa i interpretacja w lotnictwie" to tytuł warsztatów z warszawskim kontrolerem ruchu lotniczego, Maciejem Szczukowskim, które zorganizowało Lotnicze Koło Naukowe.

19sty

Spotkanie pożegnalne ze studentami Erasmus+

W Sali Tradycji miało miejsce spotkanie pożegnalne tzw. FAREWELL MEETING, związane z zakończeniem semestru zimowego dla studentów zagranicznych Erasmus+.

22gru

Wigilijny czas w Wydziale Zarządzania i Dowodzenia

Serdecznymi, świąteczno-noworocznymi życzeniami dziekan WZiD, płk dr hab. Tadeusz Zieliński, rozpoczął wydziałowe spotkanie opłatkowe, które miało miejsce 21 grudnia 2016 roku.

12gru

ERASMUS+: Podejmij wyzwanie!

Ewelina Wierzbicka i Jakub Niemiec przezwyciężyli strach przed nieznanym, podjęli wyzwanie i… zakochali się w Erasmusie! Dziś opowiadają nam o pierwszych krokach z programem, wyjątkowych miejscach i wyniesionych doświadczeniach.

09gru

Porozumienie z Wojskowym Centralnym Biurem Konstrukcyjno-Technologicznym

Na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Akademią Sztuki Wojennej oraz Wojskowym Centralnym Biurem Konstrukcyjno-Technologicznym S.A.

09gru

Profesor Adam Tomaszewski - Dziekan, Nauczyciel, Człowiek Nauki

Pan pułkownik w stanie spoczynku, profesor doktor habilitowany Adam Tomaszewski w grudniu obchodzi Jubileusz 70-lecia i zarazem ponad 50-letniej działalności służbowej i naukowo-dydaktycznej.

09gru

Wyzwania dla zarządzania i dowodzenia w dobie współczesnych zagrożeń

Instytut Zarządzania Wydziału Zarządzania i Dowodzenia we współpracy z Wojskowym Centralnym Biurem Konstrukcyjno-Technologicznym S.A. zorganizował ogólnopolską konferencję pt. "Społeczeństwo, gospodarka, siły zbrojne – wyzwania dla zarządzania i dowodzenia w dobie współczesnych...

24lis

Nagroda im. Jana Rodowicza „Anody”

Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza do udziału w VI edycji Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”. Zgłoszenia kandydatów jeszcze tylko do 30 listopada! 

14lis

Konferencja prawa transportowego w Gdyni

W dniach 9-10 listopada w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbyła się II Konferencja Naukowa Pomorskiej Izby Adwokackiej nt. „Prawo Transportowe - Morze, Ląd, Powietrze” pod patronatem prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej.

10lis

Kurs wstępny dla studentów na platformie LMS ILIAS

Uruchomiony na platformie LMS ILIAS kurs wstępny dla wszystkich rozpoczynających naukę na Akademii Sztuki Wojennej został przedłużony do dnia 30.11.2016r.

04lis

Delegat ASzWoj na szkoleniu w Łasku

W dniach 25-26 października br. w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku odbyło się szkolenie obronne pracowników Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. W roli prelegenta w szkoleniu uczestniczył także delegat Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj dr Telesfor Marek...

14paź

Z wizytą w 23 BLT

10 października grupa studentów z kierunku lotnictwo wraz z mjr. Radosławem Bielawskim uczestniczyła w wyjeździe studyjnym do 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego (23 BLT) w Mińsku Mazowieckim. 

13paź

Siła tkwi w STUDENTACH!

Wywiad z przewodniczącą Samorządu Studentów Akademii Sztuki Wojennej - Pauliną Bojanowską.

10paź

Noc w Instytucie Lotnictwa już wkrótce!

W piątek, 14 października w Instytucie Lotnictwa już po raz  7. odbędzie się największa nocna impreza edukacyjna w Polsce, dotycząca sektora lotniczego i kosmicznego. Wydarzenie będzie prawdziwą gratką dla wielbicieli samolotów, kosmosu i nowoczesnych technologii, a także okazją do...

06paź

Dodatkowa rekrutacja na Erasmus+

Trwa dodatkowa rekrutacja Erasmus+ na semestr letni 2016/2017. Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych na studia i praktyki.

01paź

Jak korzystać z Wirtualnej Uczelni?

Każdy, kto podejmuje naukę w Akademii otrzymuje mailowo swój indywidualny numer (numer albumu), który identyfikuje go w uczelnianych systemach elektronicznych. Posiadanie tego numeru jest niezbędne do zalogowania się na Wirtualną Uczelnię.

01paź

Sprawdź, gdzie szukać przydatnych informacji

Aktualna, pełna i rzetelna informacja jest podstawą w procesie podejmowania decyzji i zdecydowanie ułatwia życie! Studenci, słuchacze, doktoranci, pracownicy i sympatycy ASzWoj mają możliwość korzystania z kilku uczelnianych serwisów informacyjnych.

30wrz

„Kurs wstępny” dla studentów pierwszych roczników

W dniu 23.09.2016 r. na platformie LMS ILIAS uruchomiony został kurs wstępny dla wszystkich rozpoczynających naukę na Akademii Sztuki Wojennej.

30wrz

Znamy plany zajęć na nowy semestr!

Zapraszamy do zapoznania się z planami zajęć