MENU
27paź

Lista osób przyjętych na studia w rekrutacji dodatkowej

Drodzy Kandydaci - Studenci! Poniżej znajduje się lista osób przyjętych na studia I i II stopnia w rekrutacji dodatkowej.

25paź

Inauguracja studiów podyplomowych WZiD

W dniu 21 października odbyła się uroczysta inauguracja studiów podyplomowych realizowanych na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj

25paź

Naukowcy na XII Międzynarodowej Konferencji Naukowej na Łotwie

W dniach 20-21 października 2017 r. na Łotwie odbyła się 12 edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "SOCIAL SCIENCES FOR REGIONAL DEVELOPMENT 2017" organizowanej przez Instytut Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Daugavpils.

25paź

PGZ i Akademia Sztuki Wojennej będą kształcić specjalistów dla branży obronnościowej

Polska Grupa Zbrojeniowa i Akademia Sztuki Wojennej, w ramach zawartego w czerwcu br. porozumienia, rozpoczynają realizację programu stypendialnego dla najzdolniejszych studentów.

23paź

Listy przyjętych oraz wstępnie zweryfikowanych w rekrutacji dodatkowej

Drodzy Kandydaci – Studenci! Poniżej  znajdują się listy osób przyjętych oraz wstępnie zweryfikowanych na studia I i II stopnia na kierunkach: "zarządzanie i dowodzenie", "lotnictwo" i "logistyka" realizowanych na WZiD w roku akademickim...

20paź

Pierwsze studia dla kadry zarządzającej przedsiębiorstwami zbrojeniowymi

- Cieszę się, że porozumienie zawarte z Polską Grupą Zbrojeniową zaledwie kilka miesięcy temu, w czerwcu, nabrało już tak praktycznego wymiaru – powiedział rektor-komendant Akademii Sztuki Wojennej, gen. bryg. dr inż. Ryszard Parafianowicz podczas otwarcia podyplomowych studiów...

19paź

Naukowcy WZiD na konferencji lotniczo-morskiej

W dniach 11-13 października 2017 r. w Jastrzębiej Górze odbyła się VII edycja konferencji naukowej pt. „Bezpieczeństwo portów morskich i lotniczych”.

17paź

Ogłoszenie

12paź

Zagraniczni studenci rozpoczęli naukę w WZiD

We wtorek, 10 października br. w Sali Tradycji ASzWoj odbyło się rozpoczęcie studiów zagranicznych w ramach Programu Erasmus+.

06paź

WZiD rozpoczął nowy rok akademicki

5 października br. na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyło się rozpoczęcie roku akademickiego 2017/2018 z udziałem władz uczelni i wydziału oraz kadry naukowo-dydaktycznej i pracowników WZiD.

13wrz

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję prodziekana ds. naukowych WZiD

W dniu 13 września 2017 r. o godz. 11.00, zgodnie z §47 Statutu Akademii Sztuki Wojennej, przeprowadzony został konkurs na funkcję prodziekana ds. naukowych Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

05wrz

Zarządzanie Przedsiębiorstwem z Branży Zbrojeniowej - nowe studia podyplomowe w ASzWoj

Wydział Zarządzania i Dowodzenia w październiku 2017 r. po raz pierwszy uruchomi studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej”.

31sie

Obwieszczenie

Obwieszczenie ws. ogłoszenia konkursu na funkcję prodziekana ds. naukowych Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej

29sie

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję prorektora ds. naukowych  Akademii Sztuki Wojennej.

01sie

Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia

Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2017/2018.

14lip

Mamy u siebie wyjątkową młodzież!

"Mamy u siebie wyjątkową młodzież!" Wywiad z dr Joanną Zagdańską, kierownikiem Wydziału Spraw Studenckich, Doktoranckich i Promocji Akademii Sztuki Wojennej.

10lip

Obwieszczenie

Obwieszczenie w sprawie konkursu na funkcję prorektora ds. naukowych Akademii Sztuki Wojennej.

04lip

Obwieszczenie

Obwieszczenie Komisji Wyborczej Akademii Sztuki Wojennej ws. wyniku wyborów przedstawicieli do Senatu

30cze

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO ROKU ASZWOJ

Pierwszy rok funkcjonowania Akademii Sztuki Wojennej upłynął pod znakiem wielu wyzwań, zarówno organizacyjnych, jak i merytorycznych.

29cze

Uroczyste zakończenie roku akademickiego

W czwartek, 29 czerwca br. w sali widowiskowo-konferencyjnej im. gen. F. Gągora odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017 Wydziału Zarządzania i Dowodzenia.

28cze

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcje prodziekanów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

27cze

Początek współpracy z PGZ S.A.

27 czerwca br. w Warszawie doszło do oficjalnego podpisania umowy o współpracy pomiędzy Polską Grupą Zbrojeniową S.A. i ośmioma uczelniami, w tym Akademią Sztuki Wojennej.

21cze

Obwieszczenie: skład Rady WZiD

Skład Rady Wydziału Zarządzania i Dowodzenia na kadencję 2017-2020.

16cze

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję kierowników podstawowych jednostek organizacyjnych Akademii Sztuki Wojennej.

20maj

WZiD na konferencji w Dąbrowie Górniczej

Delegacja z WZiD ASzWoj uczestniczyła w Międzynarodowej Konferencji Naukowej nt. „Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, ryzyka i zagrożenia”.

20maj

Wspólne seminarium naukowe WZiD ASzWoj oraz WA WSPol

W dniu 17 maja 2017 r. pracownicy Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej gościli w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w ramach seminarium naukowego nt. "Zarządzanie bezpieczeństwem w społecznościach lokalnych".

19maj

Seminarium katedralne w ILog WZiD

O determinantach bezpieczeństwa współczesnych procesów logistycznych rozmawiali naukowcy, którzy 18 maja spotkali się w murach Akademii Sztuki Wojennej.

16maj

Doktoranci spotkali się po raz siódmy

13 maja br. w auli Biblioteki Głównej ASzWoj odbyła VII Konferencja Doktorantów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej zorganizowana przez Samorząd Doktorantów WZiD.

15maj

Wizyta w Andaluzji

W dniach 6-13 maja 2017 r. przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej płk dr hab. inż. Tomasz Jałowiec, dr inż. Izabela Horzela, dr Małgorzata Gawlik-Kobylińska w ramach programu Erasmus+ odwiedzili Uniwersytet w Almerii.

29kwi

"Wielowymiarowość współczesnej logistyki" - podsumowanie Konferencji

W dniu 26.04. 2017 r. odbyła się w Akademii Sztuki Wojennej Krajowa Konferencja Naukowa nt.: „Wielowymiarowość współczesnej logistyki”. Konferencja była zorganizowana przez Instytut Logistyki Wydziału Zarzadzania i Dowodzenia.