MENU
08gru

Studenci ASzWoj rozpoczynają szkolenie w ramach „Legii Akademickiej”

W poniedziałek, 18 grudnia br. w Akademii Sztuki Wojennej rozpocznie się „Legia Akademicka”. W pilotażowym programie Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział weźmie blisko 240 studentów - ochotników z ASzWoj, którzy przejdą kilkumiesięczne...

05gru

Inauguracja działalności Rady Programowej na kierunku studiów lotnictwo

5 grudnia br. w Katedrze Zarządzania Lotnictwem Cywilnym Wydziału Zarządzania i Dowodzenia (KZLC WZiD) odbyło się inauguracyjne posiedzenie nowo utworzonej Rady Programowej dla kierunku studiów lotnictwo.

24lis

O kształceniu lotniczym w Akademii Sztuki Wojennej

W dniu 22 listopada br. odbyła się organizowana przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej konferencja naukowa zatytułowana: „Kształcenie kadr dla lotnictwa jako element budowy zasobów systemu obronnego państwa”.

22lis

Trójstronne porozumienie naukowych ośrodków logistyki wojskowo-cywilnej

Wspólne badania naukowe, współpraca szkoleniowo-dydaktyczna oraz realizacja badań to podstawowe cele porozumienia zawartego przez trzy wydziały uczelni wojskowych: Wydział Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj, Wydział Logistyki WAT oraz Wydział Zarządzania AWL.

21lis

Przedstawiciel WZiD na II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej w Kielcach

17 listopada br. dr Aleksandra Kaczmarek wzięła udział w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt.: „Instytucje publiczne i prywatne w systemie zarządzania kryzysowego – perspektywy i kierunki ewolucji” w Kielcach.

17lis

Umiędzynarodowienie kształcenia w WZiD

W dniach 14-16 listopada 2017 r. delegacja z Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj przebywała z wizytą w G.S. Rakovski National Defence Collage (RNDC) w Sofii (Bułgaria)

08lis

Public Management 2017 - podsumowanie

31paź

Trwa rekrutacja do Jednostki Strzeleckiej 1313

W minioną sobotę na poligonie naborowym w Rembertowie kandydaci do Jednostki Strzeleckiej 1313 rozpoczęli swoją militarną przygodę.

27paź

Lista osób przyjętych na studia w rekrutacji dodatkowej

Drodzy Kandydaci - Studenci! Poniżej znajduje się lista osób przyjętych na studia I i II stopnia w rekrutacji dodatkowej.

25paź

Inauguracja studiów podyplomowych WZiD

W dniu 21 października odbyła się uroczysta inauguracja studiów podyplomowych realizowanych na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj

25paź

Naukowcy na XII Międzynarodowej Konferencji Naukowej na Łotwie

W dniach 20-21 października 2017 r. na Łotwie odbyła się 12 edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "SOCIAL SCIENCES FOR REGIONAL DEVELOPMENT 2017" organizowanej przez Instytut Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Daugavpils.

25paź

PGZ i Akademia Sztuki Wojennej będą kształcić specjalistów dla branży obronnościowej

Polska Grupa Zbrojeniowa i Akademia Sztuki Wojennej, w ramach zawartego w czerwcu br. porozumienia, rozpoczynają realizację programu stypendialnego dla najzdolniejszych studentów.

23paź

Listy przyjętych oraz wstępnie zweryfikowanych w rekrutacji dodatkowej

Drodzy Kandydaci – Studenci! Poniżej  znajdują się listy osób przyjętych oraz wstępnie zweryfikowanych na studia I i II stopnia na kierunkach: "zarządzanie i dowodzenie", "lotnictwo" i "logistyka" realizowanych na WZiD w roku akademickim...

20paź

Pierwsze studia dla kadry zarządzającej przedsiębiorstwami zbrojeniowymi

- Cieszę się, że porozumienie zawarte z Polską Grupą Zbrojeniową zaledwie kilka miesięcy temu, w czerwcu, nabrało już tak praktycznego wymiaru – powiedział rektor-komendant Akademii Sztuki Wojennej, gen. bryg. dr inż. Ryszard Parafianowicz podczas otwarcia podyplomowych studiów...

19paź

Naukowcy WZiD na konferencji lotniczo-morskiej

W dniach 11-13 października 2017 r. w Jastrzębiej Górze odbyła się VII edycja konferencji naukowej pt. „Bezpieczeństwo portów morskich i lotniczych”.

17paź

Ogłoszenie

12paź

Zagraniczni studenci rozpoczęli naukę w WZiD

We wtorek, 10 października br. w Sali Tradycji ASzWoj odbyło się rozpoczęcie studiów zagranicznych w ramach Programu Erasmus+.

06paź

WZiD rozpoczął nowy rok akademicki

5 października br. na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyło się rozpoczęcie roku akademickiego 2017/2018 z udziałem władz uczelni i wydziału oraz kadry naukowo-dydaktycznej i pracowników WZiD.

13wrz

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję prodziekana ds. naukowych WZiD

W dniu 13 września 2017 r. o godz. 11.00, zgodnie z §47 Statutu Akademii Sztuki Wojennej, przeprowadzony został konkurs na funkcję prodziekana ds. naukowych Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

05wrz

Zarządzanie Przedsiębiorstwem z Branży Zbrojeniowej - nowe studia podyplomowe w ASzWoj

Wydział Zarządzania i Dowodzenia w październiku 2017 r. po raz pierwszy uruchomi studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej”.

31sie

Obwieszczenie

Obwieszczenie ws. ogłoszenia konkursu na funkcję prodziekana ds. naukowych Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej

29sie

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję prorektora ds. naukowych  Akademii Sztuki Wojennej.

01sie

Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia

Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2017/2018.

14lip

Mamy u siebie wyjątkową młodzież!

"Mamy u siebie wyjątkową młodzież!" Wywiad z dr Joanną Zagdańską, kierownikiem Wydziału Spraw Studenckich, Doktoranckich i Promocji Akademii Sztuki Wojennej.

10lip

Obwieszczenie

Obwieszczenie w sprawie konkursu na funkcję prorektora ds. naukowych Akademii Sztuki Wojennej.

04lip

Obwieszczenie

Obwieszczenie Komisji Wyborczej Akademii Sztuki Wojennej ws. wyniku wyborów przedstawicieli do Senatu

30cze

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO ROKU ASZWOJ

Pierwszy rok funkcjonowania Akademii Sztuki Wojennej upłynął pod znakiem wielu wyzwań, zarówno organizacyjnych, jak i merytorycznych.

29cze

Uroczyste zakończenie roku akademickiego

W czwartek, 29 czerwca br. w sali widowiskowo-konferencyjnej im. gen. F. Gągora odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017 Wydziału Zarządzania i Dowodzenia.

28cze

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcje prodziekanów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

27cze

Początek współpracy z PGZ S.A.

27 czerwca br. w Warszawie doszło do oficjalnego podpisania umowy o współpracy pomiędzy Polską Grupą Zbrojeniową S.A. i ośmioma uczelniami, w tym Akademią Sztuki Wojennej.