MENU
18gru

„Inwestujemy w młodych ludzi” - PGZ przyznał stypendia naszym studentom!

- Jesteście przyszłością Polski, to Wy będziecie za kilka lat pracowali w przedsiębiorstwach przemysłu zbrojeniowego, będziecie służyli polskiej armii, to Wy będziecie decydowali o kształcie Naszej Ojczyzny - powiedział sekretarz stanu w MON, Bartosz Kownacki w trakcie...

15gru

Inauguracja działalności Rady Programowej Kierunku Zarządzanie i Dowodzenie

15 grudnia br. odbyło się pierwsze, uroczyste spotkanie Rady Programowej Kierunku Zarządzanie i Dowodzenie. Spotkanie zainaugurował dziekan płk dr hab. Tadeusz Zieliński i prodziekan ds. naukowych dr hab. Marzena Piotrowska-Trybull.

13gru

Studenci WZiD kierunku Lotnictwo na konferencji w Budapeszcie

W dniach 6-8 grudnia br. w uczelni National University of Public Services w Budapeszcie na Wydziale Nauk Wojskowych i Szkolenia Oficerskiego została zorganizowana konferencja naukowa Institutional Scientific Students' Associations Conference, podczas której studenci mogli przedstawić wyniki...

12gru

„Power & Security” z udziałem WZiD

8 grudnia 2017 roku przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj, w tym pracownicy, doktoranci oraz studenci z Koła Naukowego Prakseologii i Efektywności Zarządzania, wzięli udział w pierwszej konferencji naukowej z cyklu „Power & Security” pt. „Metrologia nauk o...

08gru

Studenci ASzWoj rozpoczynają szkolenie w ramach „Legii Akademickiej”

W poniedziałek, 18 grudnia br. w Akademii Sztuki Wojennej rozpocznie się „Legia Akademicka”. W pilotażowym programie Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział weźmie blisko 240 studentów - ochotników z ASzWoj, którzy przejdą kilkumiesięczne...

05gru

Inauguracja działalności Rady Programowej na kierunku studiów lotnictwo

5 grudnia br. w Katedrze Zarządzania Lotnictwem Cywilnym Wydziału Zarządzania i Dowodzenia (KZLC WZiD) odbyło się inauguracyjne posiedzenie nowo utworzonej Rady Programowej dla kierunku studiów lotnictwo.

24lis

O kształceniu lotniczym w Akademii Sztuki Wojennej

W dniu 22 listopada br. odbyła się organizowana przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej konferencja naukowa zatytułowana: „Kształcenie kadr dla lotnictwa jako element budowy zasobów systemu obronnego państwa”.

22lis

Trójstronne porozumienie naukowych ośrodków logistyki wojskowo-cywilnej

Wspólne badania naukowe, współpraca szkoleniowo-dydaktyczna oraz realizacja badań to podstawowe cele porozumienia zawartego przez trzy wydziały uczelni wojskowych: Wydział Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj, Wydział Logistyki WAT oraz Wydział Zarządzania AWL.

21lis

Przedstawiciel WZiD na II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej w Kielcach

17 listopada br. dr Aleksandra Kaczmarek wzięła udział w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt.: „Instytucje publiczne i prywatne w systemie zarządzania kryzysowego – perspektywy i kierunki ewolucji” w Kielcach.

17lis

Umiędzynarodowienie kształcenia w WZiD

W dniach 14-16 listopada 2017 r. delegacja z Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj przebywała z wizytą w G.S. Rakovski National Defence Collage (RNDC) w Sofii (Bułgaria)

08lis

Public Management 2017 - podsumowanie

31paź

Trwa rekrutacja do Jednostki Strzeleckiej 1313

W minioną sobotę na poligonie naborowym w Rembertowie kandydaci do Jednostki Strzeleckiej 1313 rozpoczęli swoją militarną przygodę.

27paź

Lista osób przyjętych na studia w rekrutacji dodatkowej

Drodzy Kandydaci - Studenci! Poniżej znajduje się lista osób przyjętych na studia I i II stopnia w rekrutacji dodatkowej.

25paź

Inauguracja studiów podyplomowych WZiD

W dniu 21 października odbyła się uroczysta inauguracja studiów podyplomowych realizowanych na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj

25paź

Naukowcy na XII Międzynarodowej Konferencji Naukowej na Łotwie

W dniach 20-21 października 2017 r. na Łotwie odbyła się 12 edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "SOCIAL SCIENCES FOR REGIONAL DEVELOPMENT 2017" organizowanej przez Instytut Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Daugavpils.

25paź

PGZ i Akademia Sztuki Wojennej będą kształcić specjalistów dla branży obronnościowej

Polska Grupa Zbrojeniowa i Akademia Sztuki Wojennej, w ramach zawartego w czerwcu br. porozumienia, rozpoczynają realizację programu stypendialnego dla najzdolniejszych studentów.

23paź

Listy przyjętych oraz wstępnie zweryfikowanych w rekrutacji dodatkowej

Drodzy Kandydaci – Studenci! Poniżej  znajdują się listy osób przyjętych oraz wstępnie zweryfikowanych na studia I i II stopnia na kierunkach: "zarządzanie i dowodzenie", "lotnictwo" i "logistyka" realizowanych na WZiD w roku akademickim...

20paź

Pierwsze studia dla kadry zarządzającej przedsiębiorstwami zbrojeniowymi

- Cieszę się, że porozumienie zawarte z Polską Grupą Zbrojeniową zaledwie kilka miesięcy temu, w czerwcu, nabrało już tak praktycznego wymiaru – powiedział rektor-komendant Akademii Sztuki Wojennej, gen. bryg. dr inż. Ryszard Parafianowicz podczas otwarcia podyplomowych studiów...

19paź

Naukowcy WZiD na konferencji lotniczo-morskiej

W dniach 11-13 października 2017 r. w Jastrzębiej Górze odbyła się VII edycja konferencji naukowej pt. „Bezpieczeństwo portów morskich i lotniczych”.

17paź

Ogłoszenie

12paź

Zagraniczni studenci rozpoczęli naukę w WZiD

We wtorek, 10 października br. w Sali Tradycji ASzWoj odbyło się rozpoczęcie studiów zagranicznych w ramach Programu Erasmus+.

06paź

WZiD rozpoczął nowy rok akademicki

5 października br. na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyło się rozpoczęcie roku akademickiego 2017/2018 z udziałem władz uczelni i wydziału oraz kadry naukowo-dydaktycznej i pracowników WZiD.

13wrz

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję prodziekana ds. naukowych WZiD

W dniu 13 września 2017 r. o godz. 11.00, zgodnie z §47 Statutu Akademii Sztuki Wojennej, przeprowadzony został konkurs na funkcję prodziekana ds. naukowych Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

05wrz

Zarządzanie Przedsiębiorstwem z Branży Zbrojeniowej - nowe studia podyplomowe w ASzWoj

Wydział Zarządzania i Dowodzenia w październiku 2017 r. po raz pierwszy uruchomi studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej”.

31sie

Obwieszczenie

Obwieszczenie ws. ogłoszenia konkursu na funkcję prodziekana ds. naukowych Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej

29sie

Komunikat

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję prorektora ds. naukowych  Akademii Sztuki Wojennej.

01sie

Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia

Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2017/2018.

14lip

Mamy u siebie wyjątkową młodzież!

"Mamy u siebie wyjątkową młodzież!" Wywiad z dr Joanną Zagdańską, kierownikiem Wydziału Spraw Studenckich, Doktoranckich i Promocji Akademii Sztuki Wojennej.

10lip

Obwieszczenie

Obwieszczenie w sprawie konkursu na funkcję prorektora ds. naukowych Akademii Sztuki Wojennej.

04lip

Obwieszczenie

Obwieszczenie Komisji Wyborczej Akademii Sztuki Wojennej ws. wyniku wyborów przedstawicieli do Senatu