MENU
16lut

Lista osób przyjętych na studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej”

Szanowni Państwo, poniżej, w plikach do pobrania, znajduje się lista osób przyjętych na studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej”.

05lut

Gratulujemy Absolwentom Studiów Podyplomowych "Zarządzanie Zasobami Ludzkimi"

01lut

Lista osób wstępnie zakwalifikowanych na studia podyplomowe ZPzBZ (1.02.2018 r.)

Szanowni Państwo, poniżej znajduje się lista osób wstępnie zakwalifikowanych na niestacjonarne studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej”.

25sty

Studenci Erasmus+ tanecznym krokiem kończą semestr zimowy

24 stycznia br. w Kasynie Akademii Sztuki Wojennej odbyło się Farewall Meeting – spotkanie pożegnalne związane z zakończeniem semestru zimowego 2017/2018 dla studentów zagranicznych Programu Erasmus+.

17sty

W ASzWoj ruszyła rekrutacja do Programu Erasmus+ na rok 2018/2019!

Drodzy studenci! Informujemy o otwarciu rekrutacji do Programu Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019 (semestr zimowy i letni). Już teraz, bez zbędnej zwłoki,  zapraszamy do rejestracji i składania aplikacji na studia!

11sty

Studenci z wizytą w Wojskowym Instytucie Techniki Pancernej i Samochodowej

W dniu 10 stycznia br. studenci III roku studiów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia uczestniczyli w zajęciach z przedmiotu "Podstawy Systemu Zarządzania Jakością" zrealizowanych w Wojskowym Instytucie Techniki Pancernej i Samochodowej w Sulejówku.

09sty

Informacja dla żołnierzy zawodowych zakwalifikowanych na studia

Informacja organizacyjna dla żołnierzy zawodowych  zakwalifikowanych na niestacjonarne studia drugiego stopnia, kierunek „Zarządzanie i Dowodzenie” realizowanych w trybie zjazdowym w terminie od dnia 03.02.2018 r. do dnia 23.02.2020 r.

09sty

Zajęcia z „dowodzenia” w praktyce

8 stycznia br. studenci z Wydziału Zarządzania i Dowodzenia, w ramach przedmiotu dowodzenie, uczestniczyli w zajęciach realizowanych w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu.

02sty

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji studiów podyplomowych ZPzBZ

11 grudnia 2017 r.  Wydział Zarządzania i Dowodzenia uruchomił rekrutację na niestacjonarne studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej”, które będą realizowane w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018.

22gru

Świąteczne życzenia

22gru

Inauguracja działalności Rady Programowej kierunku logistyka

20 grudnia br. odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady Programowej kierunku logistyka. W spotkaniu wziął udział dziekan Wydziału Zarządzania i Dowodzenia płk dr hab. Tadeusz Zieliński prof. ASzWoj, który wręczył członkom Rady "Akty Powołania".

21gru

Wyróżnienie pracownika WZiD

W dniach 12-14.12. br. w Paprotni (gm. Teresin) odbyła się coroczna konferencja nt. "Funkcjonowanie systemu HNS w jednostkach i komórkach organizacyjnych MON oraz elementach pozamilitarnych systemu obronnego kraju".

21gru

Posiedzenie Rady Naukowej kwartalnika „Obronność”

W dniu 7 grudnia br. odbyło się posiedzenie Rady Naukowej kwartalnika „Obronność” Zeszyty Naukowe Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

21gru

Gratulujemy Absolwentom studiów podyplomowych „Zarządzanie kulturą w WP"

W dniu 20 grudnia br. odbyło się uroczyste zakończenie pierwszej edycji studiów podyplomowych „Zarządzanie kulturą w Wojsku Polskim".

19gru

Świąteczne spotkanie w WZiD

19 grudnia br. w Wydziale Zarządzania i Dowodzenia odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz Akademii i poszczególnych Wydziałów, kadra naukowo-dydaktyczna, pracownicy oraz reprezentanci doktorantów i studentów...

18gru

„Inwestujemy w młodych ludzi” - PGZ przyznał stypendia naszym studentom!

- Jesteście przyszłością Polski, to Wy będziecie za kilka lat pracowali w przedsiębiorstwach przemysłu zbrojeniowego, będziecie służyli polskiej armii, to Wy będziecie decydowali o kształcie Naszej Ojczyzny - powiedział sekretarz stanu w MON, Bartosz Kownacki w trakcie...

15gru

Inauguracja działalności Rady Programowej Kierunku Zarządzanie i Dowodzenie

15 grudnia br. odbyło się pierwsze, uroczyste spotkanie Rady Programowej Kierunku Zarządzanie i Dowodzenie. Spotkanie zainaugurował dziekan płk dr hab. Tadeusz Zieliński i prodziekan ds. naukowych dr hab. Marzena Piotrowska-Trybull.

13gru

Studenci WZiD kierunku Lotnictwo na konferencji w Budapeszcie

W dniach 6-8 grudnia br. w uczelni National University of Public Services w Budapeszcie na Wydziale Nauk Wojskowych i Szkolenia Oficerskiego została zorganizowana konferencja naukowa Institutional Scientific Students' Associations Conference, podczas której studenci mogli przedstawić wyniki...

12gru

„Power & Security” z udziałem WZiD

8 grudnia 2017 roku przedstawiciele Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj, w tym pracownicy, doktoranci oraz studenci z Koła Naukowego Prakseologii i Efektywności Zarządzania, wzięli udział w pierwszej konferencji naukowej z cyklu „Power & Security” pt. „Metrologia nauk o...

08gru

Studenci ASzWoj rozpoczynają szkolenie w ramach „Legii Akademickiej”

W poniedziałek, 18 grudnia br. w Akademii Sztuki Wojennej rozpocznie się „Legia Akademicka”. W pilotażowym programie Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział weźmie blisko 240 studentów - ochotników z ASzWoj, którzy przejdą kilkumiesięczne...

05gru

Inauguracja działalności Rady Programowej na kierunku studiów lotnictwo

5 grudnia br. w Katedrze Zarządzania Lotnictwem Cywilnym Wydziału Zarządzania i Dowodzenia (KZLC WZiD) odbyło się inauguracyjne posiedzenie nowo utworzonej Rady Programowej dla kierunku studiów lotnictwo.

24lis

O kształceniu lotniczym w Akademii Sztuki Wojennej

W dniu 22 listopada br. odbyła się organizowana przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej konferencja naukowa zatytułowana: „Kształcenie kadr dla lotnictwa jako element budowy zasobów systemu obronnego państwa”.

22lis

Trójstronne porozumienie naukowych ośrodków logistyki wojskowo-cywilnej

Wspólne badania naukowe, współpraca szkoleniowo-dydaktyczna oraz realizacja badań to podstawowe cele porozumienia zawartego przez trzy wydziały uczelni wojskowych: Wydział Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj, Wydział Logistyki WAT oraz Wydział Zarządzania AWL.

21lis

Przedstawiciel WZiD na II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej w Kielcach

17 listopada br. dr Aleksandra Kaczmarek wzięła udział w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt.: „Instytucje publiczne i prywatne w systemie zarządzania kryzysowego – perspektywy i kierunki ewolucji” w Kielcach.

17lis

Umiędzynarodowienie kształcenia w WZiD

W dniach 14-16 listopada 2017 r. delegacja z Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj przebywała z wizytą w G.S. Rakovski National Defence Collage (RNDC) w Sofii (Bułgaria)

08lis

Public Management 2017 - podsumowanie

31paź

Trwa rekrutacja do Jednostki Strzeleckiej 1313

W minioną sobotę na poligonie naborowym w Rembertowie kandydaci do Jednostki Strzeleckiej 1313 rozpoczęli swoją militarną przygodę.

27paź

Lista osób przyjętych na studia w rekrutacji dodatkowej

Drodzy Kandydaci - Studenci! Poniżej znajduje się lista osób przyjętych na studia I i II stopnia w rekrutacji dodatkowej.

25paź

Inauguracja studiów podyplomowych WZiD

W dniu 21 października odbyła się uroczysta inauguracja studiów podyplomowych realizowanych na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj

25paź

Naukowcy na XII Międzynarodowej Konferencji Naukowej na Łotwie

W dniach 20-21 października 2017 r. na Łotwie odbyła się 12 edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "SOCIAL SCIENCES FOR REGIONAL DEVELOPMENT 2017" organizowanej przez Instytut Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Daugavpils.