MENU

Inauguracja Top Young 100 z udziałem przedstawicieli ASzWoj

2 kwietnia 2019 roku odbyła się inauguracyjna konferencja II edycji programu Top Young 100 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Projekt ten jest inicjatywą skierowaną do studentów kierunków związanych z funkcjonowaniem łańcuchów dostaw w Polsce.

Również studenci Akademii Sztuki Wojennej Paulina Bącik, Piotr Cudny, Natalia Kocik, Sebastian Przybysz i Anna Skurzyńska z kierunku logistyka wraz z ich opiekunką dr Joanną Antczak wzięli udział w tym wydarzeniu.  Aż 5 osób z naszej Uczelni, w tym dwie studentki z Koła Naukowego Studentów Logistyki, zakwalifikowało się do kolejnych etapów programu.

Podczas pobytu w Poznaniu uczestnicy programu nawiązali nowe relacje i uczestniczyli w szkoleniach. Pierwszy dzień zwieńczył uroczysty bankiet dla środowiska: studenckiego, naukowego i biznesowego.

Drugi dzień pobytu rozpoczął warsztat integracyjny, który pozwolił jeszcze bardziej przełamać dystans między uczestnikami spotkania. Następnie p. Beata Tarnowska przedstawiła istotę mentoringu – co to jest, na czym polega, jak należy z niego korzystać. Określenie zakresu kolejnych przedsięwzięć zakończyło spotkanie.

Teraz czekamy na efekty wysiłków studentek i studentów – uczestników programu i życzymy im powodzenia.

Tekst: dr Joanna Antczak


wróć