MENU
21paź

Zakończenie KZK

W 5-dniowym (17-21.10.) szkoleniu wzięło udział 20 uczestników, którzy na co dzień zajmują się zarządzaniem kryzysowym w administracji publicznej bądź też w sektorze niepublicznym.

20paź

Dr Bartosiak o geostrategii

Ekspert do spraw geopolityki i strategii był gościem Ośrodka Badań Azji Centrum Badań nad Bezpieczeństwem ASzWoj.

13paź

Przedstawiciel Rady Atlantyckiej gościem ASzWoj

Militarne i pozamilitarne zagrożenia dla bezpieczeństwa z perspektywy amerykańskiej obserwuje i analizuje zastępca dyrektora Brent Scowcroft Center on International Security w Radzie Atlantyckiej Daniel Y. Chiu.

13paź

Spotkanie z dr. Jackiem Bartosiakiem

19 października 2016 r. o godz. 13.15 w auli 30 w bud. 14 odbędzie się spotkanie z dr. Jackiem Bartosiakiem, poświęcone nowemu geopolitycznemu rozdaniu w Eurazji. Zapraszamy!

13paź

Siła tkwi w STUDENTACH!

Wywiad z przewodniczącą Samorządu Studentów Akademii Sztuki Wojennej - Pauliną Bojanowską.

12paź

Ćwiczenie obronne przedsiębiorstwa "Alwernia" S.A.

8 października przeprowadzono jednodniowe ćwiczenie Zmilitaryzowanego Oddziału Ochrony przeznaczonego do szczególnej ochrony obiektów "Alwernia" S.A.

07paź

Wykład nt. strategii bezpieczeństwa w Europie

Pan Daniel Y. Chiu wygłosi wykład nt. „Security Strategy and Force Development in an Unstable Europe”.

07paź

Zakończenie szkolenia w ramach WKO

7 października zakończyło się szkolenie grupy kierowników Oddziałów Spraw Obronnych w Wydziałach Zarządzania Kryzysowego Województw oraz przedstawicieli Komórek Obronnych Urzędów Marszałkowskich.

06paź

Dodatkowa rekrutacja na Erasmus+

Trwa dodatkowa rekrutacja Erasmus+ na semestr letni 2016/2017. Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych na studia i praktyki.

05paź

Podyplomowe Studia Wojskowej Służby Zagranicznej

5 października w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej rozpoczęły się Podyplomowe Studia Wojskowej Służby Zagranicznej. 

01paź

Jak korzystać z Wirtualnej Uczelni?

Każdy, kto podejmuje naukę w Akademii otrzymuje mailowo swój indywidualny numer (numer albumu), który identyfikuje go w uczelnianych systemach elektronicznych.

01paź

Sprawdź, gdzie szukać przydatnych informacji

Studenci, słuchacze, doktoranci, pracownicy i sympatycy ASzWoj mają możliwość korzystania z kilku uczelnianych serwisów informacyjnych. Sprawdź, co oferują i bądź na bieżąco!

09wrz

Zakończenie szkolenia w ramach WKO

9 września zakończyło się szkolenie grupy kierowników komórek organizacyjnych w Urzędach Wojewódzkich i Urzędach Marszałkowskich w ramach Wyższych Kursów Obronnych.