MENU
23mar

Studenci Programu Erasmus+ na wyjeździe studyjnym do Wrocławia połączonym z Olimpiadą Sportową

Studenci zagraniczni realizujący w Akademii Sztuki Wojennej Program Erasmus + po raz 4 mieli okazję wziąć udział w wyjeździe studyjnym do Wrocławia, który jak co roku został połączony
z Olimpiadą Sportową

16mar

Rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ PRZEDŁUŻONA

Informujemy, ze rekrutacja na studia została przedłożona.

08mar

Wizyta studentów Erasmus+ w Białowieży

7 marca 2018 r. z inicjatywy Prorektora ds. studenckich prof. dr. hab. Jarosława Gryza, studenci zagraniczni realizujący w Akademii Sztuki Wojennej Programu Erasmus+ uczestniczyli w podroży studyjnej do Białowieskiego Parku Narodowego.

23lut

Wspomnienia z Erasmusa

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie z cyklu „Wspomnienia z Erasmusa”.

23lut

Zastanawiacie się nad wyjazdem do Grecji na praktyki? Sprawozdanie studentów z wyjazdu.

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem naszych byłych studentów, którzy odbyli staż absolwencki w firmie Amber Job na wyspie Kos w Grecji.

21lut

Praktyki z Erasmusa- zapraszamy na spotkanie z firma ALGOOS!

5 marca 2018 roku o godzinie 13.30 w sali nr.2 w budynku 22 odbędzie się spotkanie z firmą Algoos rekrutującą studentów na praktyki w Grecji, Hiszpanii, Portugalii lub na Cyprze.

20lut

Polonez na zakończenie semestru zimowego Erasmus+ w ASzWoj - FILM

Zapraszamy do obejrzenia filmu z zakończenia semestru zimowego 2017/2018 dla studentów Programu Erasmus+ w Akademii Sztuki Wojennej. Podsumowaniem pobytu w Polsce było wykonanie Poloneza w tradycyjnych strojach szlacheckich.

18lut

Orientation Week dla studentów zagranicznych

Przez tydzień 12-16 lutego br. studenci zagraniczni, którzy w semestrze zimowym będą studiować w Akademii Sztuki Wojennej w ramach programu Erasmus+, uczestniczyli w Tygodniu Powitalnym, przygotowanym przez Zespół ds. Procesu Bolońskiego ASzWoj.

14lut

Tydzień Powitalny dla studentów zagranicznych Erasmus+ rozpoczęty!

13 lutego br. odbyła się inauguracja XVIII edycji studiów w ramach programu Erasmus+. W trwającym właśnie Tygodniu Powitalnym (13-16.02.2018), czyli Orientation Week, udział bierze 33 studentów zagranicznych zakwalifikowanych na studia i praktyki w ASzWoj.

29sty

Studenci Erasmus+ tanecznym krokiem kończą semestr zimowy

24 stycznia br. w Kasynie Akademii Sztuki Wojennej odbyło się Farewall Meeting – spotkanie pożegnalne związane z zakończeniem semestru zimowego 2017/2018 dla studentów zagranicznych Programu Erasmus+.

20sty

3… 2… 1… START! Rusza rekrutacja na rok 2018/2019!

Informujemy o otwarciu rekrutacji do Programu Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019 (semestr zimowy i letni). Już teraz, bez zbędnej zwłoki zapraszamy do rejestracji i  składania dokumentów aplikacyjnych na studia! Termin składania dokumentów upływa 15 marca 2018 r.

14gru

Spotkanie świąteczne Erasmus+

13 grudnia br. w Kasynie ASzWoj odbyło się spotkanie świąteczne dla studentów zagranicznych przebywających w Akademii w ramach Programu Erasmus+. Wydarzenie swoją obecnością uświetnił prorektor ds. wojskowych płk dr hab. Dariusz MAJCHRZAK, który złożył studentom najlepsze życzenia...

30lis

Erasmus Day, czyli święto studentów zagranicznych

29 listopada br. w Kasynie Akademii Sztuki Wojennej odbyła się kolejna edycja Erasmus Day, czyli cyklicznej imprezy organizowanej przy współpracy ze studentami zagranicznymi Programu Erasmus+.

22lis

Studenci Programu Erasmus+ na wyjeździe studyjnym do Torunia i Płocka

W dniach 16-17 listopada studenci realizujący w Akademii Sztuki Wojennej Program Erasmus+ wzięli udział w podróży studyjnej do Torunia i Płocka. Program wyjazdu obejmował praktyczną naukę języka polskiego połączoną z wykładami z historii Polski, ze szczególnym uwzględnieniem...

20lis

Rekrutacja na semestr letni p rz e d ł u ż o n a


Rekrutacja dodatkowa na wyjazdy na studia w ramach Programu Erasmus+
na semestr letni 2017/2018 została przedłużona do 26 listopada!

14lis

Erasmusi podczas 29. Biegu Niepodległości

11 listopada studenci realizacyjny w Akademii Sztuki Wojennej Program Erasmus+, wspólnie z sekcją International Student Network oraz Zespołem ds. Procesu Bolońskiego uczcili narodowe święto poprzez uczestnictwo w 29. Biegu Niepodległości w Warszawie. Reprezentację Programu Erasmus+...

30paź

Wizyta w National University of Public Service

W dniach 23-27 października br. delegacja Akademii Sztuki Wojennej w składzie: Kwestor ASzWoj dr Małgorzata Milian-Pogonowska, Kamil Wysokiński, Sylwia Winiarska oraz Marlena Blicharz, przebywała w National University of Public Service. Wizyta miała na celu zacieśnienie współpracy ze...

17paź

Erasmus+ po raz XVII w Akademii

Zagraniczni studenci rozpoczęli naukę w ASzWoj

We wtorek, 10 października br. w Sali Tradycji Akademii Sztuki Wojennej odbyła się inauguracja studiów zagranicznych w ramach Programu Erasmus+.

05paź

Jaki będzie przyszły program edukacyjny KE czyli następca programu Erasmus+ ?

To jaki będzie przyszły program edukacyjny KE czyli następca programu Erasmus+ zależy od nas wszystkich. Mamy na to wpływ!

03paź

Pierwsza edycja Biegu Erasmusa za nami

30 września 2017 roku z okazji 30-lecie istnienia Programu Erasmus+ odbył się 30-kilometrowy bieg uczniów, studentów, pracowników i sympatyków programu. W biegu wzięło udział około 300 osób, tworzących 6-osobowe sztafety, każdy z uczestników miał do pokonania 5 kilometrów ścieżkami...

02paź

Rekrutacja uzupełniająca do Programu Erasmus+ na semestr letni 2018

Drodzy studenci!

Informujemy o rozpoczęciu rekrutacji uzupełniającej do Programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018 (semestr letni). Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych na studia.

18wrz

Wizyta Rektora Nicolae Balcesu Land Forces Academy z Sybinu

13 września br. w Akademii Sztuki Wojennej gościł gen. bryg. prof. Ghiţă Bârsan, rektor rumuńskiej Akademii Wojsk Lądowych im. Nicolae Bălcescu. Generał Bârsan spotkał się z Rektorem Komendantem Akademii Sztuki Wojennej gen. bryg. dr. inż. Ryszardem Parafianowiczem oraz Prorektorem...

11wrz

Biegnij z nami! Zespół ds. Procesu Bolońskiego kompletuje sztafetę

30 kilometrów sztafetowych zmagań na 30-lecie programu Erasmus

Bieg Erasmusa to wydarzenie związane z obchodami 30-lecia istnienia programu. Bieg jest również formą obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu.

07sie

Malta ? Na praktyki o każdej porze roku :).

Są postanowienia noworoczne czemu by nie zrobić postanowień wakacyjnych ?

02sie

Praktykanci Biura Erasmus w pełnej krasie

Biuro Erasmus ma przyjemność zaprezentować sylwetyki wszystkich naszych ,,wakacyjnych” praktykantów.

 

27lip

Studia w Lyonie. Ciąg dalszy zagranicznych wspomnień…

Trwa nasz wakacyjny cykl prezentowania sprawozdań z praktyk i studiów realizowanych przez studentów ASzWoj w zagranicznych instytucjach partnerskich. Dziś akcent francuski. Zachęcamy do przeczytania wrażeń Magdaleny i Żanety, które studiowały w Lyonie.

21lip

Praktyczne sprawozdanie dla studentów chcących odwiedzić Kolonię

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z praktyk w Kolonii.

10lip

Wakacyjny kurs języka portugalskiego

Deadline to apply to SUMMER COURSE has been extended until the 23rd of July (sunday), 24h00 CET

07lip

,,Nie czekajcie aż będzie za późno”. Oto kolejny powód by wyjechać na praktyki absolwenckie z Erasmus+.

Bardziej szczerego zaproszenia na ,,Erasmusa” nie mógł stworzyć nikt inny jak tylko jego uczestnik.

08cze

Chcesz oswoić się z językiem angielskim? Zostań Mentorem !

Chciałbyś poćwiczyć angielski w praktyce ?
Poznać nowych ciekawych ludzi z innych krajów?
Nabrać doświadczenia w organizowaniu wydarzeń kulturalnych na uczelni ?
Spróbuj swoich sił jako Mentor!