MENU
20lis

Wyjazd studyjny uczestników programu Erasmus+ do Krakowa i Wieliczki.

W dniach 15-16 listopada 2018r. odbył się wyjazd studyjny uczestników programu Erasmus + do Krakowa oraz Wieliczki. 

11lis

Studenci zagraniczni Programu Erasmus+ uczcili 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

11 listopada 2018 roku Polska świętowała 100-lecie odzyskania niepodległości.

06lis

Erasmus+ rekrutacja uzupełniająca semestr letni 2018/2019

Informujemy o trwającej rekrutacji uzupelniajacej na semestr letni 2018-2019

29paź

Wizyta studyjna studentów programu Erasmus+ w Centrum Wielokulturowym

26 października br. Studenci zagraniczni programu Erasmus+  wzięli udział w wizycie studyjnej w Centrum Wielokulturowym, znajdującym się na Pradze Północ w Warszawie. 

14paź

Studenci Erasmus+ na biegu RUNbertów

13 października 2018 r. odbyła się VI edycja biegu RUNbertów - Biegu Rembertowa.

12paź

Rozpoczęcie XIX edycji studiów Erasmus+ w Akademii Sztuki Wojennej

Już po raz dziewiętnasty w Akademii Sztuki Wojennej rozpoczęły się studia w ramach  Programu Erasmus+. W semestrze zimowy 2018/2019 w ASzWoj studiować będzie 30 studentów z 7 krajów: Bułgarii, Czech, Litwy, Rumunii, Węgier, Włoch i Turcji.   

08paź

Intensyfikacja współpracy z Macedonią

W dniach 01-05 października 2018 r. przedstawicielki Biura Erasmus+ gościły w International Balkan University w Macedonii.

14wrz

Wizyta bułgarskiej delegacji z Vasil Levski National Military University

12 września 2018 r. w Akademii Sztuki Wojennej gościli przedstawiciele „Vasil Levski” National Military University z Bułgarii.

23sie

Wizyta delegacji z Matej Bel University

W dniach 20-24 sierpnia 2018 r., w Akademii Sztuki Wojennej gościli przedstawiciele partnerskiej uczelni: Matej Bel University z Bańskiej Bystrzycy.

31lip

Reprezentacja Programu Erasmus+ upamiętniła Powstanie Warszawskie

Studenci z Bułgarii, realizujący w Akademii Sztuki Wojennej praktyki Programu Erasmus+ doświadczyli nietypowej lekcji polskiej historii.

12lip

Nowi praktykanci z Bułgarii!

Piątka studentów z Vasil Levski National University w Bułgarii rozpoczęła praktyki w Biurze Erasmus+ oraz w Biurze Karier.

22cze

Wizyta czeskich gości

W dniach 18-22 czerwca w Akademii Sztuki Wojennej z wizytą szkoleniową przebywali przedstawiciele z Czeskiej Akademii Policyjnej  – Pavla Klizova i Pavel Šumichrast.

20cze

Erasmus+ podczas The Color Run

17 czerwca br. studenci zagraniczni realizujący w Akademii Sztuki Wojennej praktyki w ramach Programu Erasmus+ wspólnie ze studentami koła International Students Network oraz reprezentacją Biura Erasmus wzięli udział w wydarzeniu sportowym organizowanym na PGE Narodowym – The Color Run.

więcej

15cze

Wizyta w Academia Militar w Lizbonie

W dniach  21-25.05.2018 r. w ramach wymiany dydaktycznej programu Erasmus+ zajęcia w Academia Militar w Lizbonie (Portugalia) przeprowadzili oficerowie Instytutu Działań Informacyjnych Wydziału Wojskowego: płk dr hab. Maciej MARCZYK, ppłk dr Grzegorz PILARSKI oraz ppłk dr Zbigniew...

12cze

Wizyta dydaktyczna przedstawicieli Studium Języków Obcych ASzWoj w Akademia Militar w Lizbonie w ramach programu Erasmus+

Przedstawiciele Studium Języków Obcych ASzWoj: Maria Wasilewska-Łaszczuk, Barbara Tomasik, Joanna Bielawska, Magda Witkowska przeprowadzili zajęcia dydaktyczne w uczelni Akademia Militar w Lizbonie, w dniach 16-20.04. 2018 r.  w ramach programu Erasmus+.

 

01cze

Pożegnanie studentów Erasmus+ oraz Mentorów International Students Network

25 maja 2018 r. w Sali Tradycji ASzWoj miało miejsce pożegnanie studentów realizujących w Akademii Sztuki Wojennej Program Erasmus+ w semestrze letnim w roku akademickim 2017/2018.

22maj

Let’s have a grill and chill on Friday!

Drodzy Studenci!

Zapraszamy na grilla z Erasmusem!

Chcesz poznać zagranicznych studentów? Chcesz dowiedzieć się więcej o Programie Erasmus+? A może już jesteś zdecydowany na wyjazd? To idealne miejsce i czas, aby zintegrować się z rodziną Erasmus+ w Akademii Sztuki...

15maj

VI Erasmus+ Olympics w Akademii

11 maja w murach Akademii Sztuki Wojennej odbyły się zawody sportowe zorganizowane wspólnie z Akademią Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki. W zmaganiach wzięły udział reprezentacje składające się ze studentów zagranicznych przebywających w Polsce w ramach Programu...

04maj

Reprezentacja Programu Erasmus+ podczas Biegu Konstytucji 3 Maja

Studenci zagraniczni, koło International Students Network oraz biuro Programu Erasmus+ Akademii Sztuki Wojennej, wspólnie upamiętnili 227 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja.

02maj

Studia zagraniczne w semestrze zimowym 2018/2019: ostatnia szansa

Drodzy Studenci!

Informujemy, że po zakończeniu głównego postępowania rekrutacyjnego do Programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019, Akademia Sztuki Wojennej wciąż dysponuje wolnymi miejscami dla osób zainteresowanych międzynarodowym doświadczeniem.

24kwi

Wyniki rekrutacji zasadniczej: Studia Erasmus+ 2018/2019

Poniżej prezentujemy listę studentów ASzWoj zakwalifikowanych na studia zagraniczne w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019

20kwi

Reprezentacja International Student Network podczas AFASTUD

W dniach 29-31 marca 2018 r. studentki Akademii Sztuki Wojennej, które należą do koła International Student Network, uczestniczyły w Międzynarodowej Konferencji Studenckiej AFASTUDCommunicating Across Cultures” w Braszowie, w Rumunii. 

19kwi

Biuro Erasmus+ na International Staff Week na Cyprze

W dniach 26.03 – 30.03.2018 r. Agata Brykowska oraz Danuta Renes z Zespołu ds. Procesu Bolońskiego uczestniczyły w III International Staff Week zorganizowanym przez University of Nicosia na Cyprze, który cieszy się ogromną popularnością wśród studentów Akademii.

17kwi

Wizyta przedstawicieli Zespołu ds. Procesu Bolońskiego w Theresian Military Academy

Przedstawiciele Zespołu ds. Procesu Bolońskiego: Olga Ścigała-Karpińska, Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+ oraz Marlena Blicharz, odwiedziły w dniach
9-13 kwietnia br. Theresian Military Academy (Austria).

10kwi

Praktyka w Biurze Erasmus+ oraz w Biurze Karier

Dwójka studentów z Bułgarii, Dilyana Yordanova oraz Hristiyan Hristov realizowali w naszej Akademii 2- miesięczny staż w ramach programu Erasmus+.

05kwi

Uniwersytet Turyński poszukuje Profesorów wizytujących

W roku akademickim 2018/2019 Uniwersytet Turyński oferuje stanowiska profesorów wizytujących dla 72 nauczycieli akademickich. Aplikacje mogą być przesyłane do 26 kwietnia 2018, do godziny 11.00.

27mar

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy…

23mar

Studenci Programu Erasmus+ na wyjeździe studyjnym do Wrocławia połączonym z Olimpiadą Sportową

Studenci zagraniczni realizujący w Akademii Sztuki Wojennej Program Erasmus + po raz 4 mieli okazję wziąć udział w wyjeździe studyjnym do Wrocławia, który jak co roku został połączony
z Olimpiadą Sportową

16mar

Rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ PRZEDŁUŻONA

Informujemy, ze rekrutacja na studia została przedłożona.

08mar

Wizyta studentów Erasmus+ w Białowieży

7 marca 2018 r. z inicjatywy Prorektora ds. studenckich prof. dr. hab. Jarosława Gryza, studenci zagraniczni realizujący w Akademii Sztuki Wojennej Programu Erasmus+ uczestniczyli w podroży studyjnej do Białowieskiego Parku Narodowego.