MENU
18gru

Rekrutacja pracowników ASzWoj na wyjazd dydaktyczny i szkoleniowy w ramach programu Erasmus+

Trwa rekrutacja pracowników Akademii Sztuki Wojennej na wyjazd dydaktyczny i szkoleniowy w ramach programu Erasmus+, Akcja KA107 - Mobilność edukacyjna z krajami partnerskimi, w roku akademickim 2018/2019.

17gru

Spotkanie świąteczne studentów Erasmus+

Spotkanie świąteczne Erasmus+

 

 

 

28lis

Erasmus Day 2018!!

Erasmus+ Day 2018– święto studentów zagranicznych

20lis

Wyjazd studyjny uczestników programu Erasmus+ do Krakowa i Wieliczki.

W dniach 15-16 listopada 2018r. odbył się wyjazd studyjny uczestników programu Erasmus + do Krakowa oraz Wieliczki. 

11lis

Studenci zagraniczni Programu Erasmus+ uczcili 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

11 listopada 2018 roku Polska świętowała 100-lecie odzyskania niepodległości.

06lis

Erasmus+ rekrutacja uzupełniająca semestr letni 2018/2019

Informujemy o trwającej rekrutacji uzupelniajacej na semestr letni 2018-2019

29paź

Wizyta studyjna studentów programu Erasmus+ w Centrum Wielokulturowym

26 października br. Studenci zagraniczni programu Erasmus+  wzięli udział w wizycie studyjnej w Centrum Wielokulturowym, znajdującym się na Pradze Północ w Warszawie. 

14paź

Studenci Erasmus+ na biegu RUNbertów

13 października 2018 r. odbyła się VI edycja biegu RUNbertów - Biegu Rembertowa.

12paź

Rozpoczęcie XIX edycji studiów Erasmus+ w Akademii Sztuki Wojennej

Już po raz dziewiętnasty w Akademii Sztuki Wojennej rozpoczęły się studia w ramach  Programu Erasmus+. W semestrze zimowy 2018/2019 w ASzWoj studiować będzie 30 studentów z 7 krajów: Bułgarii, Czech, Litwy, Rumunii, Węgier, Włoch i Turcji.   

08paź

Intensyfikacja współpracy z Macedonią

W dniach 01-05 października 2018 r. przedstawicielki Biura Erasmus+ gościły w International Balkan University w Macedonii.

14wrz

Wizyta bułgarskiej delegacji z Vasil Levski National Military University

12 września 2018 r. w Akademii Sztuki Wojennej gościli przedstawiciele „Vasil Levski” National Military University z Bułgarii.

23sie

Wizyta delegacji z Matej Bel University

W dniach 20-24 sierpnia 2018 r., w Akademii Sztuki Wojennej gościli przedstawiciele partnerskiej uczelni: Matej Bel University z Bańskiej Bystrzycy.

31lip

Reprezentacja Programu Erasmus+ upamiętniła Powstanie Warszawskie

Studenci z Bułgarii, realizujący w Akademii Sztuki Wojennej praktyki Programu Erasmus+ doświadczyli nietypowej lekcji polskiej historii.

12lip

Nowi praktykanci z Bułgarii!

Piątka studentów z Vasil Levski National University w Bułgarii rozpoczęła praktyki w Biurze Erasmus+ oraz w Biurze Karier.

22cze

Wizyta czeskich gości

W dniach 18-22 czerwca w Akademii Sztuki Wojennej z wizytą szkoleniową przebywali przedstawiciele z Czeskiej Akademii Policyjnej  – Pavla Klizova i Pavel Šumichrast.

20cze

Erasmus+ podczas The Color Run

17 czerwca br. studenci zagraniczni realizujący w Akademii Sztuki Wojennej praktyki w ramach Programu Erasmus+ wspólnie ze studentami koła International Students Network oraz reprezentacją Biura Erasmus wzięli udział w wydarzeniu sportowym organizowanym na PGE Narodowym – The Color Run.

więcej

15cze

Wizyta w Academia Militar w Lizbonie

W dniach  21-25.05.2018 r. w ramach wymiany dydaktycznej programu Erasmus+ zajęcia w Academia Militar w Lizbonie (Portugalia) przeprowadzili oficerowie Instytutu Działań Informacyjnych Wydziału Wojskowego: płk dr hab. Maciej MARCZYK, ppłk dr Grzegorz PILARSKI oraz ppłk dr Zbigniew...

12cze

Wizyta dydaktyczna przedstawicieli Studium Języków Obcych ASzWoj w Akademia Militar w Lizbonie w ramach programu Erasmus+

Przedstawiciele Studium Języków Obcych ASzWoj: Maria Wasilewska-Łaszczuk, Barbara Tomasik, Joanna Bielawska, Magda Witkowska przeprowadzili zajęcia dydaktyczne w uczelni Akademia Militar w Lizbonie, w dniach 16-20.04. 2018 r.  w ramach programu Erasmus+.

 

01cze

Pożegnanie studentów Erasmus+ oraz Mentorów International Students Network

25 maja 2018 r. w Sali Tradycji ASzWoj miało miejsce pożegnanie studentów realizujących w Akademii Sztuki Wojennej Program Erasmus+ w semestrze letnim w roku akademickim 2017/2018.

22maj

Let’s have a grill and chill on Friday!

Drodzy Studenci!

Zapraszamy na grilla z Erasmusem!

Chcesz poznać zagranicznych studentów? Chcesz dowiedzieć się więcej o Programie Erasmus+? A może już jesteś zdecydowany na wyjazd? To idealne miejsce i czas, aby zintegrować się z rodziną Erasmus+ w Akademii Sztuki...

15maj

VI Erasmus+ Olympics w Akademii

11 maja w murach Akademii Sztuki Wojennej odbyły się zawody sportowe zorganizowane wspólnie z Akademią Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki. W zmaganiach wzięły udział reprezentacje składające się ze studentów zagranicznych przebywających w Polsce w ramach Programu...

04maj

Reprezentacja Programu Erasmus+ podczas Biegu Konstytucji 3 Maja

Studenci zagraniczni, koło International Students Network oraz biuro Programu Erasmus+ Akademii Sztuki Wojennej, wspólnie upamiętnili 227 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja.

02maj

Studia zagraniczne w semestrze zimowym 2018/2019: ostatnia szansa

Drodzy Studenci!

Informujemy, że po zakończeniu głównego postępowania rekrutacyjnego do Programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019, Akademia Sztuki Wojennej wciąż dysponuje wolnymi miejscami dla osób zainteresowanych międzynarodowym doświadczeniem.

24kwi

Wyniki rekrutacji zasadniczej: Studia Erasmus+ 2018/2019

Poniżej prezentujemy listę studentów ASzWoj zakwalifikowanych na studia zagraniczne w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019

20kwi

Reprezentacja International Student Network podczas AFASTUD

W dniach 29-31 marca 2018 r. studentki Akademii Sztuki Wojennej, które należą do koła International Student Network, uczestniczyły w Międzynarodowej Konferencji Studenckiej AFASTUDCommunicating Across Cultures” w Braszowie, w Rumunii. 

19kwi

Biuro Erasmus+ na International Staff Week na Cyprze

W dniach 26.03 – 30.03.2018 r. Agata Brykowska oraz Danuta Renes z Zespołu ds. Procesu Bolońskiego uczestniczyły w III International Staff Week zorganizowanym przez University of Nicosia na Cyprze, który cieszy się ogromną popularnością wśród studentów Akademii.

17kwi

Wizyta przedstawicieli Zespołu ds. Procesu Bolońskiego w Theresian Military Academy

Przedstawiciele Zespołu ds. Procesu Bolońskiego: Olga Ścigała-Karpińska, Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+ oraz Marlena Blicharz, odwiedziły w dniach
9-13 kwietnia br. Theresian Military Academy (Austria).

10kwi

Praktyka w Biurze Erasmus+ oraz w Biurze Karier

Dwójka studentów z Bułgarii, Dilyana Yordanova oraz Hristiyan Hristov realizowali w naszej Akademii 2- miesięczny staż w ramach programu Erasmus+.

05kwi

Uniwersytet Turyński poszukuje Profesorów wizytujących

W roku akademickim 2018/2019 Uniwersytet Turyński oferuje stanowiska profesorów wizytujących dla 72 nauczycieli akademickich. Aplikacje mogą być przesyłane do 26 kwietnia 2018, do godziny 11.00.

27mar

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy…