MENU
28gru

Praktyki studenckie w Portugalii czekają- przegląd instytucji partnerskich.

Sprawozdanie z wizyty w instytucjach partnerski. Portugalia 2016.

Portugalia czeka na polskich studentów!
Piątego grudnia rozpoczęła się moja wizyta w Portugalii. Celem wizyty było sprawdzenie nowych i obecnych instytucji partnerskich do których wysyłamy naszych studentów na praktyki w...

22gru

Merry Christmas Everyone! Wesołych Świąt!

16gru

Spotkanie świąteczno-noworoczne

14 grudnia br, odbyło się spotkanie świąteczne studentów zagranicznych Programu Erasmus+, zagranicznych słuchaczy i kursantów z Prorektorem ds. wojskowych płk. dr. hab. Dariuszem Majchrzakiem oraz pracownikami Biura Współpracy Zagranicznej.

12gru

Studenci Erasmus+ w I LO w Wołominie

Dnia 9 grudnia 2016 roku, studenci zagraniczni studiujący w Akademii Sztuki Wojennej w ramach Program Erasmus+ wzięli udział w spotkaniu z uczniami klas mundurowych z I Liceum Ogólnokształcącego w Wołominie, które prowadzone jest przez Płocki Uniwersytet Ludowy.

05gru

Wyjazd studyjny do Krakowa i Oświęcimia

W dniach 1-2 grudnia studenci zagraniczni przebywający w Akademii Sztuki Wojennej w ramach programu Erasmus+, brali udział w wyjeździe studyjnym do Oświęcimia i Krakowa.

05gru

Węgierski wykładowca w Akademii Sztuki Wojennej

W dniach 28.11-1.12 br. w Akademii Sztuki Wojennej przebywał dr Viktor Marsai z National University of Public Service, Budapeszt.

30lis

Wizyta u chorwackich partnerów

W dniach 14-19 listopada 2016 r., pracownicy Zespołu ds. Procesu Bolońskiego Biura Współpracy Zagranicznej: Marlena Blicharz i Agata Brykowska odbyły cykl spotkań w chorwackich uczelniach wyższych, współpracujących z Akademią Sztuki Wojennej w ramach Programu Erasmus+.

30lis

Erasmus Day po raz kolejny

30 listopada w Akademii Sztuki Wojennej odbyła się kolejna edycja cyklicznej imprezy: Erasmus Day – święta studentów zagranicznych.

21paź

Erasmus+: Zagraniczni studenci na wyjazdach studyjnych

W październiku studenci z czternastu zagranicznych uczelni rozpoczęli studia w Akademii Sztuki Wojennej w ramach Programu Erasmus+.

18paź

ERASMUS+ – Ruszyła XV edycja!

Ruszyła 15. edycja studiów w ramach Programu Erasmus+. Przez pół roku studenci z czternastu zagranicznych uczelni będą zdobywać wiedzę i nowe doświadczenia w murach Akademii Sztuki Wojennej.

06wrz

Wykłady profesora TOSUN Z EGE University

14lip

Uniwersytet Transportu z wizytą w Akademii Obrony Narodowej

2 lipca 2016 r. Akademia Obrony Narodowej gościła prof. Valentina Nikolova z Uniwersytetu Transportowego Todora Kableshkova w Sofii. Profesor Nikolov, pełniący funkcję Dziekana Wydziału Maszynerii i Konstrukcji Technologicznych w Transporcie, przebywał w AON w ramach wizyty szkoleniowej...

10lip

Zasady finansowania wyjazdów w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017

KOMUNIKAT Nr 9/E/2016 rektorskiej komisji do spraw procesu bolońskiego w sprawie zasad finansowania wyjazdów indywidualnych beneficjentów (studentów i pracowników) w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017

28cze

Zakończenie roku akademickiego

– Mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że wyniki osiągnięte przez kadrę naukowo-dydaktyczną oraz Was, studentów i słuchaczy Akademii Obrony Narodowej dają powód do satysfakcji.

22cze

Bułgarska wizyta w Akademii

W dniach 20-24 czerwca 2016 r. w Wydziale Zarządzania i Dowodzenia przebywa pułkownik Sasho Evlogiev z „Vasil Levski” National Military University.

02cze

OSTATNIA SZANSA NA STUDIA W ZAGRANICZNEJ UCZELNI WOJSKOWEJ W SEMESTRZE ZIMOWYM 2016/17 !!!!!!!!

Istnieje możliwość aplikowania na ostatnie wolne miejsca w uczelniach wojskowych w semestrze zimowym 2016/17 w ramach programu Erasmus+.

01cze

Pożegnanie studentów Programu Erasmus+

30 maja odbyło się uroczyste pożegnanie studentów zagranicznych realizujących program Erasmus+ w Akademii Obrony Narodowej.

 

01cze

International Staff Week

Olga Ścigała z Zespołu ds. Procesu Bolońskiego reprezentowała Akademię Obrony Narodowej podczas International Staff Week on Crisis Management and Risk Analysis in Multicultural Academic Environments w Budapeszcie.

28maj

Erasmus Day w Brnie

25 maja br. w Klubie Uniwersytetu Obrony w Czechach odbył się Erasmus Day 2016 czyli przedsięwzięcie promujące program wymian Erasmus+. Wydarzenie zostało zorganizowane przez wydział Military Leadership. Akademię Obrony Narodowej reprezentowała mgr Halina Krysyuk, pracownik Zespołu ds....

23maj

XIV edition of Erasmus+ DZIĘKUJEMY

20maj

14 uczelnia wojskowa partnerem Erasmus+ Akademii Obrony Narodowej

National Defence College „G.S. Rakowski” z Sofii został czternastym partnerem Akademii Obrony Narodowej w ramach Programu Erasmus+.

20maj

Spotkania informacyjne ze studentami AON zrekrutowanymi na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017

W dniach 17-18 maja br. odbyła się seria spotkań informacyjnych ze studentami AON zrekrutowanymi na studia w ramach programu Erasmus+ w roku 2016/17.

18maj

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA STUDIA W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ W ROKU 2016/2017!

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych na ostatnie, wolne miejsca na studia w ramach programu Erasmus+ na rok 2016/2017.

16maj

Wykłady austriackich nauczycieli w Akademii Obrony Narodowej

W odpowiedzi na zaproszenie Wydziału Zarządzania i Dowodzenia, w dniach 10-11 maja br. w Akademia Obrony Narodowej gościli wykładowcy Terezjańskiej Akademii Wojskowej. Wizyta delegacji międzynarodowej odbywała się w ramach programu Erasmus+.

13maj

Perspektywiczna wizyta rumuńskiej uczelni zagranicznej w AON

Na zaproszenie Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w AON przebywała w dniach 12-13 maja br. delegacja z uczelni National School of Political Studies and Public Administration z Rumunii, w składzie:

13maj

Spotkanie informacyjne dla studentów rekrutowanych na wyjazd w ramach programu Erasmus+ na rok 2016/17

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszamy studentów AON zrekrutowanych na wyjazd w ramach programu Erasmus+ (studia) na rok 2016/17 na jedno z dwóch spotkań informacyjnych:

 

06maj

Wizyta wykładowcy z Czech

W dniach 2-6 maja br. w Akademii Obrony Narodowej przebywał zastępca dziekana ds. public relations i rozwoju na Wydziale Dowodzenia w University of Defence w Brnie w Czechach dr Ales Binar.

05maj

Pożegnanie studentów z Rumunii

4 maja br. odbyło się pożegnanie studentów z “Nicolae Balcescu” Land Forces Academy, którzy w ramach programu Erasmus+ odbywali praktyki w Akademii Obrony Narodowej. Celem przyjazdu studentów z Rumunii była realizacja praktyk, w tym – konsultacje z wykładowcami Akademii w pod kątem...

26kwi

O zagrożeniach w międzynarodowym gronie

22 kwietnia br. odbyła się międzynarodowa konferencja studencka nt. „Non-Military Threats to European Security” poruszająca w głównej mierze problemy, które pojawiły się w Europie w związku z uchodźcami.

26kwi

Zawody sportowe studentów Erasmus+

21 kwietnia br. w AON zorganizowano II Międzynarodowe Zawody Sportowe. W rozgrywkach zmierzyli się studenci programu Erasmus+ Akademii Obrony Narodowej i Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki. Uczestników przywitała prorektor ds. studenckich dr hab. Agnieszka...