MENU

Aktualności

14sty

Na Wydziale Wojskowym rozpoczęło się ćwiczenie studyjne pod kryptonimem TWIERDZA-19, którego tematem jest Działanie taktyczne brygady w czasie kryzysu i wojny.

11sty

Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Akademii Sztuki Wojennej w listopadzie i grudniu 2018 roku.

11sty

Akademia Sztuki Wojennej, od 11 stycznia br., przyjmuje zgłoszenia wstępne od osób zainteresowanych udziałem w programie „Legia Akademicka”.

07sty

 W Centrum Szkolenia Obrony Przed Bronią Masowego Rażenia,7 stycznia br., rozpoczęło się szkolenie oficerów i podoficerów z korpusu osobowego Obrony Przed Bronią Masowego Rażenia, w ramach „Kursu doskonalenie dowództwa i sztabu grupy...

04sty

Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej został oficjalnym Partnerem Programu Top Young 100, którego organizatorem oraz koordynatorem jest Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów.

18gru

Trwa rekrutacja pracowników Akademii Sztuki Wojennej na wyjazd dydaktyczny i szkoleniowy w ramach programu Erasmus+, Akcja KA107 - Mobilność edukacyjna z krajami partnerskimi, w roku akademickim 2018/2019.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!
Załącznik: