MENU

Aktualności

15lis

Zapraszamy Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową GlobState - Wyzwania dla bezpieczeństwa państwa w aspekcie zmieniającego się środowiska geopolitycznego.

15lis

13 listopada Rektor Akademii Sztuki Wojennej gen. bryg. dr inż. Ryszard PARAFIANOWICZ spotkał się z delegacjami akademii wojskowych Republiki Czeskiej, Węgier i Słowacji, które przybyły w celu podpisania porozumienia o wzajemnej...

15lis

Akademia Sztuki Wojennej ogłasza pisemny przetarg ofertowy: na dzierżawę terenu o powierzchni 4.920 m² zlokalizowanego na obrzeżach działki Nr 2/168 z obrębu 3-21-28.

14lis

W dniu 13 listopada br. były Prezydent Mongolii, Jego Ekscelencja Elbegdorj TSAKHIA przeprowadził gościnny wykład dla słuchaczy Akademii.

10lis

Dzień 11 listopada 1918 roku zapisał się w historii Polski, ale także Europy, jako moment przełomowy. Po 123 latach zaborów, podczas których nie brakowało zrywów narodowych, Polska w końcu odzyskała niepodległość.

10lis

W przededniu Narodowego Święta Niepodległości kadra oraz studenci Akademii Sztuki Wojennej, wzorem lat ubiegłych, wzięli udział w programie „Żołnierska Pamięć”. 

09lis

W czwartek 8 listopada 2018 r., w ramach  obchodów Narodowego Święta Niepodległości, w Akademii Sztuki Wojennej odbyła się uroczysta zbiórka.

07lis

Komunikat w sprawie wyboru na funkcję Dziekana Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

06lis

Na Wydziale Wojskowym rozpoczął się dwutygodniowy cykl wykładów prof. Milana Vego.

06lis

Współpraca z Ajou University z Korei Południowej

Wypełnij wszystkie wymagane pola!
Załącznik: